Přejít na výpis diskuzí

Chcete zbraň? Obraťte se na mě, vyzývá souvěrce šéf pražských muslimů

19.3.2019 16:40
33 příspěvků

Pražská muslimská obec se distancovala od vyjádření svého nového předsedy Leonida Kušnarenka. Ve videu zveřejněném na svém facebookovém profilu nabídl členům obce pomoc s vyzbrojením. Organizace na sociální síti uvedla, že jakákoliv prohlášení Kušnarenka jsou soukromá a nereprezentují názory muslimů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Za komunistů zde žádná muslimská komunita nebyla. O takové zhovadilosti se nikdy ani nemluvilo, ani nediskutovalo. S takovou zhovadilostí se prostě neztrácel čas. Používal se zdravý selský rozum a lidé si užívali bezstarostného veselého života. Muslimy jsme znali jen z dějepisu, nebo z pohádek. Dnes psychicky narušení moderátoři a politici řeší neustále a pořád dokola takové "důležité" věci jako je islám, demokracie a její ohrožení, multikulturalismus, svobodu slova, která zde mimochodem není, svobodu projevu, svobodný Tibet, anexe Krymu, ruské a čínské nebezpečí, svobodu vyznání, tolerance, sňatky homosexuálů, naše závazky k naším severoatlantickým "partnerům", rozuměj pánům, a mnoho dalších takových témat. O bezdomovectví, exekucích a sebevraždách se téměř nemluví. To nám do toho "šťastného" kapitalismu a prosperující EU nepasuje. Tak kdy bylo líp? Za komunistů, nebo teď za "demokratů"?

  • Za dob reálného socialismu v ČSSR fungovala muslimská komunita, významnou postavou byl Muhammad Ali Šilhavý, který konvertoval v roce 1937. Znal jsem ho ikoli z dějepisu či pohádek, ale t.zv. od vidění, neučil mě. 

  • Jistě, za komunistů tady byl ráj na zemi, samozřejmě jen pro někoho. Jiné zotročili, popravili (Slánský, dr. Horáková...) nebo je sprostě umučili (farář Toufar...).

   • Zase argumenty 70 let a více? Nikdo by se asi nechtěl vrátit do 50. let.

    Žijeme ve 21. století vážený Občane. Jen pro informaci.

    Vzpomeňme bitvu u Hradce. To byl pane masakr. 

    • To byla ta bitva s východostepními nájezdníky z Pruska (Ostpreussen i Westpreussen), s nimiž jsme měli společnou západní geografii, kulturu a myšlení?

    • KIMCID

     Bitva u HK byl masakr ze kterého se vojska učí do dnes.

     • Proto jsem to váženému Občanovi doporučil jako další argument. Hezký den. 

   • komunismus byl kult těžké manuální práce,tedy kult otroctví.I ti,kterým se to líbilo museli unat,že to není konkurence schopné a potichu to zabalili.Nevzkvétali jsme,ale nebyli jsme zadlužení a i když s málem, byli jsme soběstační.Teď už to takové není.Takže komunismus dobrý nebyl a demokracie taky ne.A do toho si přijde Hamáček z ČSSD a začne nám vyhrožovat kriminálem,když si dovolíme napsat co se jemu nelíbí.A tím pádem tady není ani komunismus ani demokracie,ale Hamáčkismus,kdy ČSSD která prohrála volby dostala moc škodit lidem.

    • Manuální práce, a to ani těžká, není sama o sobě otroctvím. Otroctví je ekonomická, případně ekonomicko-sociální kategorie. Otrokem mohl být i písař ("dělník perem").

    • Za komunistů nas bylo na dílně  25  a dnes tu samou práci dělají  4 lidi tak o jakém těžkém  otroctví tu mluvíš????

     • jestli jde o můj výrok,kdy píšu že tu byl kult otroctví,tak tím myslím glorifikaci dřiny=těžké manuální práce za běžný nebo vůbec žádný plat.Odtud se pak odvíjel tzv. dělnický původ,tedy jakási rasová čistota skrze dělnickou (a ne jinou)práci.Tento kult už není,zůstala jen ta dřina .

   • KIMCID

    Ano za komunistů v padesátých.Ale ty co jsi zažil ty ani jeden.

   • Faráři zotročili a umučili za celou svou historii desítky milionů lidí. Mučení církví bylo neuvěřitelně kruté, byl to horor. Stahování z kůže za živa, nabodávání na kůl, vaření za živa, drcení kloubů, upalování, lámání kolem, pálení loučí, pálení rozžhaveným železem, atd. Jak to, že na to nikdo nepoukazuje? Že to nikomu nevadí? To akorát vždycky nějaký chytrák vytáhne Toufara. Kdo ví, co měl na svědomí. A to, že faráři po celém světě przní a znásilňují děti případně jeptišky nebo obyčejné věřící ženy a pak jim ještě vyhrožují, aby to nikomu neřekli, tak to taky nikomu nevadí. Ale všichni můžou být klidní, komunisté se už nikdy nevrátí, to si lidi pos.ali sami a křesťani také brzo vymizí. Přichází doba islámu. A islamisté jsou učinění demokrati a lidumilové. Také jsou galantní k ženám! Prostě, až se tady islám za pár let opravdu rozjede, tak máme vyhráno. Kdepak komunisty, taková hrůza, že?

    • jo.o tom byla tuším Justina od Markýze de Sade,tam byl otec Antonín,který měl na něm bradavice a tím..no raděj bych o tom nemluvil,sleduje to Hamáček ,tak ať nejsou řeči.

     Realita je taková,že kněží jsou v 90 % bu.eranti a navíc existuje skupina žen,kterou to vzrušuje,myslím mše a tak a tyhle ženské jsou prostě na faráře.Toho znásilňování tam bude dost málo,snad ti ministranti,oni jsou ještě mladí a nejsou tomu tak uvyklí,tam může dojít k nějakým těm zraněním a donedávna to ani nebyl trestný čin-muž s mužem.

     Jinak to co píšeš o tom mučení, tak církev zakazovala krev,krvácení.Takže z toho co píšeš není všechno církevní práce,ty krvavé výkony jsou součástí tehdejšího světského práva včetně poprav.Nelze hodnotit tehdejší dobu současným pohledem.

     • Neslyšel jsi nic o svaté inkvizici? Sta tisíce krutě mučených a upálených Evropanů obviněných z čarodějnictví.

      • Hele nepřeceňuj tu inkvizici,ono tehdy moc lidí na světě nežilo.Ve Španělsku to mohlo být tak 30 tisíc,jinde o hodně míň.Polož si ale jinou otázku-jak by vypadala historie,kdyby inkvizice nebylo?-křesťanství by se rozpadlo na stovky sekt,bujelo by čarování a travičství,satanismus, negace,bandy a války.Nakonec k nim stejně došlo,ale Evropu spojuje právě těch katolických pár staletí,ve kterých se podařilo rozvíjet řecko-římskou kulturu a z ní pak vzniknul humanismus ,věda a díla umění.

       Rádl třeba dává evropskou hudbu přímo do souvislosti s inkvizicí.

       • Reakce na příspěvek:

        Vážený pane, obhajujete neobhajitelné.

        O tom, že katolická církev má na rukou (jako i další instituce) spousty krve a lidských životů pochybují snad jen katoličtí fanatici. 

        Fakta neskryjete do sejfů Vatikánu. 

        Je projevem síly přiznat si i to špatné, čeho jsme se dopustili. (papež František) 

        • Reakce na příspěvek:

         proč si myslíte,že něco obhajuju?Ta věc se mě netýká ani v obecné rovině.Inkvizitor nejsem,žádného neznám,sama instituce už dávno neexistuje a ohrožení tímto fenoménem je dnes rovno nule.

         Říkám,že je třeba nahlédnout věci objektivně,t.j. ze všech stran .Uznávám,že to není snadné,člověk přijímá různá klišé a pak je přijme za své a brání se cokoliv měnit.

         Že mají mocenské instituce na rukou krev to všichni víme.Od toho přece mají moc aby jí užívaly.Jestli se František k něčemu hlásí je jeho věc,jestli si něco schovává církev do archivů je zase věcí církve.Já jsem pouhý pozorovatel a proto nemlčím k tomu čeho jsem si všimnul a to je,že církev (a inkvizice) vytvořila řád,který je v nás Evropanech a jinde schází.Nehodnotím,zda je to špatné,prostě to tak je.     

  1. Ono prohlášení naplňuje svým zněním ustanovení zákona § 356 zákona č. 40/2009 Sb.,  TRESTNÍ ZÁKONÍK - v platném znění:
  • A když ústavní činitel rozšiřuje hrozbu -"Sledujeme vás a víme jak na vás" s úmyslem omezit ústavou zaručenou svobodu projevu,to se do toho paragrafu taky vejde,nebo si může pan předseda ČSSD dělat s ústavou jak mu libo? 

  • § 356 - PODNĚCOVÁNÍ K NENÁVISTI VŮČI SKUPINĚ OSOB, NEBO K OMEZOVÁNÍ JEJICH PRÁV I SVOBOD

   (1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

   (2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.

   (3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,

   a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo

   b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.


   • Lze jen doufat, že orgány činné v trestním řízení budou na toto adekvátním způsobem reagovat

    • ano,zatknou Tebe,protože za toho Kušnarenka se postaví muslimská obec,ale za Tebe nikdo.

    • Pražská muslimská obec dobře věděla, proč se distancuje od vyjádření svého nového předsedy Leonida Kušnarenka - nezní Vám to jméno také rusky?

     Aby to nebyl špion, maskující svou činnost jako muslim...

     • jo,ten je jak Aláh-prázdný xicht ukazuje hlavu vymetenou jak stodola otevřená na všechny strany,tupý výraz očí ukazuje cynickou  lhostejnost a pometlo na bradě je legitimací pro jeho chamraď.Ruce nevidíme,těmi drží kalašnikov.Už by rád střílel,ale ještě se drží zpátky,čeká na rozkaz z Moskvy.


      • Když Moskva přesně takovéto lidi potírá, případně fyzicky likviduje, tak se naši euroatlantičtí politici míní pomátnout, jací pak jsou to ti Rusové barbaři, ačkoli vlastně bojují i za nás. Typický rusobijec na poli islamistů, jeho čečenských kamarádů, je europoslanec Štětina. Má kuriózní kamarády, když si člověk uvědomí, že je to Žid. Jak říkal prezident Havel: "To jsou ty paradoxy".

 • Tak pane Hamáčku a pane policejní řediteli, prokažte svou bdělost, ostražitost a schopnost reakce.

  Kdybych vystoupil já s výzvou, abychom si všichni dělali zbrojní pasy a ozbrojovali se proti muslimům, tak už jsem někde v hledáčku, ne-li v tepláčkách.

  Co uděláte teď? 

  • Pan Hamáček neudělá nic,pan Hamáček je traktorista-utáhne valník a zorá pole,na boj s islámem ho nikdo nepřipravil,měl za to,že bejt ministr znamená mít peníze(se na to těšíl) a bejt předseda ČSSD znamená,že ho musej všichni poslouchat(se mu to líbí) .Takže se dělat  nebude nic(aby se něco neudělalo blbě).

 • "Sledujeme vás a víme jak na vás!" tak toto nám v sobotu zvěstoval ministr Hamáček ,předseda ČSSD.

  A teď sledujme my ministra Hamáčka,předsedu ČSSD,jak si poradí s vyzbrojováním muslimů.

  Nebo se pan ministr Hamáček předseda ČSSD hodlá chovat jak ožralec který v opici bije vlastní rodinu a na tamty si netroufne?

 • gaheris

  A nejlíp by podle něj bylo mít neregistrované zbraně, známe své papenhejmské!

 • To je ten realistický muslimský - islámský názor na soužití. Stačí mi pohled do jeho očí na fotografii.

 • KIMCID

  Jak tvrdí MV (stále dokola) jsme nejbezpečnější zemí v Evropě.(o tom bezpečí si to myslel i Nový Zéland)

  • tobro

   Kuk sem https://tinyurl.com/yx8vhd2a🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit