Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sobotka dělá všechno pro to,aby šla ČSSD ještě více ke dnu než nyní.Místo aby toho rychlostudenta práv v Plzni,který rozbil elitní útvary policie vykopal z ČSSD prosazuje jej na post místopředsedy.ČSSD už je opravdu spolu spolu s ODS a TOP 09
  • Babič dělá bu..bu..bu ale neodejde s koalice. Babiš si počká na podzimní volby potom se stane premiérem. Většina slepých a hluchých voličů mu dá svůj hlas. Opět budou u moci komunisté. Šlachtu udělá ministrem vnitra a nastane doba temna.
  • http://www.sorudo.cz/odzbrojeni-spolecnosti/
  • Volím ANO a Zemana. Jen tak z plezíru, protože vím, jak to sere ty pokrytecké pravdoláskaře. Jinak je mi to úplně jedno *5*
    • vyjadřuješ se jak nesvéprávný.
      • Proč by měl já to udělám z té samé srandy.
        • Ať Kalousovi prdne cévka *1* *1*
  • =====Zase tady sedíš na díži bez přestávky? Už si nakrmil domácí havěť kobliháři? :D
  • Stalingrad
    Tak nám turboštudák práv v Plzni ukázal kdo je tady pánem u plnýho koryta a že policajti se napřed musí dovolit zda vůbec můžou vyšetřovat ty největší zloděje od nich a odklaněč nebureš jak umí stáhnout ocas mezi nohy jen když může dál odklánět z plnýho korýtka.Ať ti bo ti či ti černokošiláči ,všichni i s knížetem a nejlepším ministrem planety-co kecám planety,vesmíru jsou banda nenažraných *12* *12* *12* sat.Tomio neragoval vůbec a Ksčm si myslí,že z toho vykřešou voliče !!!! Ooovno ,tihle vypatlanci 26 let let neumí nic jinýho než odklánět ve svůj prospěch-on to začal už Vašík náčelník utahů,zvyšovat pokuty,postihy,daně a zakazovat !!!! Majitel pozemků se musí napřed dovolit "myslivců" spíše by sedělo tupců jestli vůbec může tehdy a tehdy na svůj pozemek třebá na třešně,bo na trnky či sbírat třeba dýně na krmení pro hovězí aby tam náhodou nebyli ti ostrostřelci,kteří si na jeho pozemku udělali honidbu a HÉÉZKY ZADARMO-nic neplatí za nájem,že se zvěř krmí na cizím.PRÁVO MYSLIVOSTI MÁ MĚT V PRVÉ ŘADĚ MAJITEL POZEMKU A JE FUK JAK JE VELKÝ !!!.....když si soused usmyslí,stačí jen naškrabat pár anonimů na souseda co ho poslal do ďůpy a i v noci k němu bez jakéhokoliv upozornění bo jednání vrthnou zakuklenci,tedy pomahači a mlátiči a seberou mu jeho zbraň na kterou má zbr.průkaz,kterou si zaplatil,takže nedotknutelnost majetku je v OOBROVSKÉ ĎUPĚ.....,úředníci si s občany vytřou ďupu a když je tam pošlete bác,pokutička 10.000,-Kč !!!! Ovšem jak budou vymáhat pokutu 10000 bo 50000 či 100.000,-Kč z feťáků,notorů,našich 600 let nepřizpůsobených atd.To jim opět půjde nejlehčeji z obyčejných občanů,stejně jako z např.řidičů!!! Je to další zvůle ,zlodějina a okrádání poctivých občanů a daňových poplatníků!!! Jestli tohle všechno prezident Zeman podepíše,tak opravdu už asi je taky momentálně zpožděný a myslím,že už si neškrtne !!!!
    • ty prašivino, myslíš že ty romány někdo čte ?
      • třeba ty *15*
      • např. já. Soudruh Lery je socan, že se zastává toho Chovance (ústavu)? *8*
  • je to další članek ministrů této zubožené vlády.
    • myslím, že ve vládě moc zubožených lidí není, parta prachami nacpaných srá.ů kteří jsou každoročně voleni nadšenou lůzou čekájíce změny které nikdy nepřijdou *15*
      • ...Slovo "Lůza" je špatně a urážejíci.Znám vysoce vzdělané občany,kteří jsou velmi často nadšeni proti své vůli.Je to výsledek nikým nevolených medií,kteří velmi často "točí" i ministry i občany.
      • český občan se spokojí jednou za 4 roky s koblihou a brutálním zvýšením důchodů o 40 kč
  • Být ministrem je dno mé kariéry, řekl Babiš...

    Před volbami říkal, že do vlády - do politiky nechce...

    Teď zjistil, že vždycky nemůže být po jeho...a tak se "chudák" lituje...
    • jenže v této Sobotkové vládě jsou nyní samá dna naší společnosti.Prava vystudující ministr vnitra za 9 měsiců hovoří samo za sebe jako ministr,který neumí utáhnout zdravotnictví a stale škemrá,ale víc jej zajíma zakaz kouření v hospodách.je dalším dnem této vlády a takových je tam více.Kdyby existoval Bůh,tak Bělobrádek je dávno v pekle a ne ve vládě a předsedou KDU
      • V ničem nesouhlasím s lidovci.Ale Bělohrádek má dobře prostudované vládní představitele 1.republiky a představitele po 45 roce.A pokud NE,tak to opravdový český kresťanský LIDOVEC.
      • Musela bych asi dlouho přemýštet, kdo z našich "zákonorárců" je odborník na pravém místě a dělá svou práci poctivě a nezištně...

        Jinak, když některého z nich vidím a slyším je mi hóóódně nevolno...
  • Bože, jak hluboko jsem klesla *9*
    • A kdo ti za to může? Každý strůjcem svého štěstí.
      • Imperialistický Západ za to může. A Chrchla.
        • Chrchla ??? *15* zlej trolle, změň slovník jinak budeš pořád za blba ty ruskej osle
          • Opravím ho sám myslel jméno Václav Havel
            • jsem rád že znáš mé argentinské jméno *3*
            • to mi došlo Klemo *3*
        • Žádný imperialistický Západ neexistuje, to si vymyslel zaostalý Východ, kde mají stále středověk a vládne jim zlý skřet Ras-Putin.
          • Žádný zaostalý Východ neexistuje, Východ táhne celou světovou ekonomiku, statistická fakta.
            • Jeď se podívat do té Ras-Putinovy stepní říše *1* *1* *1*
  • náš pan prezident ing. Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů ČR a tak je to dobře
    • Zvolilo ho něco málo přes polovinu voličů co jsou nesvéprávné ovce. A to ještě podle křiváckých podrazáckých keců StBáka Zavadila
    • I drtivou menšinou!
    • Chorošó. Dostaneš +20 rubléj.
    • наш... *3*
      • Bаш... *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit