Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blijec pitomec je mistni kreteen a netreba se snim parat. Poslete ho vsichni do prdelee a je to..hi..hi
    • Takové reakce jak píšete bohužel vyhledává... Neživte ho... On pozná jemu blízký slovník a hned si myslí že má s kým mluvit... V podstatě už je zoufalý a nahrazuje údicku pod téměř každým příspěvkem a čeká ze někoho urazi, aby si aspoň nachvilku připadal lépe.
      A co se týče těch sprostých urazlivych výrazu...
      A k tomu že přistupujete na tu hru... Když člověk prehazuje hnůj, nemusí hned ten hnůj taky jíst... Vemte to tak že jinak se chudák vyjadřovat neumi... Vlastne ani neumí formulovat myšlenku, jenom par nadávek náhodně poskladanych za sebou.
      Vyhánět ho je zbytečné, tak snad aspoň doufám že časem z neho vypadne aspoň nějaká myšlenka... A třeba za další čas s ním bude možné i diskutovat.... Já vím jsem idealista, ale je dobré mít víru v člověka, to ovlivnit můžu, to jestli ten člověk se rozhodne něco s tím udelat,To můžu pouze podpořit.
      • ... zde určitě nepotřebuji živit, ani ty, i když ses moc soustředil, jsi inteligencí neoslunil :)))
      • ... jsi chudák, kterého romány mám totálně na háku, douč se gramatiku, naivní balíku :)))
    • ... není potřeba, primitivy jako ty se již nezabývám, ty ubohá zbabělá duševní trosko :)))
      • ... děkuji za tvé další přihlášení se k tomu nejprimitivnějšímu, co zde pořád smrdí, pako :)))
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407576-evropsky-parlament-vyzve-brity-aby-rychle-odesli-z-eu.html
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407572-brexit-stepi-britskou-opozici.html
  • Pane bijec pitomecku, já myslel že to jméno si dáváte aby jste upozornil, že jste intelektuálně nad těmi které považujete za hloupé. Ale slovník sprostých slov a urážek z vás intelektuála opravdu neudělá a čím více příspěvků pisete, tím více dáváte navedomi, že vaše averze k hlouposti je vyjadrenim vnitřního pocitu jak hodně nesnasite sám sebe... Vy sám si moc dobře uvedomujete že patříte mezi intelektuálně podprůměrné... To že máte dvě vysoké školy vám opravdu nepomohlo... Pořád ten zziravy pocit nesnášejí sama sebe uvnitř mate.
    To že budete kolem sebe nadávat vám taky nepomůže... Možná navenek budete cítit takový krutý pocit smíchu, ale aby jste byl šťastný to nepomůže, k tomu nepomůže ani deset škol, ani workoholismus. Protože nejdřív sice pocítíte satisfaxi, ale posléze se ten zziravy pocit dostaví ještě silnější.. Měl byste navštívit psychologa, on vám pomůže se smířit sám ze sebou.
    • ... na první pohled napsané hezky, na druhý tragicky, jak bylo u psychologa, Tomasi?
      ... nevidím důvod zabývat se představami, které se mi snažíš podsouvat, zoufalče :)))
      • Podle čeho usuzujete že jsem zoufalec?
        Psychologovi jsem právě ukázal tu diskusi na tiscali kde byla výzva, ale to byla chyba... Totiž on ho o mnoho více zaujal právě vás případ...
        • ... to tys mě nezaujal ani trochu, naivní případe, na který již kálím, mám lepší zábavu :)))
          • Očividně nezaujal. Proto ani nemáte potřebu to zkoušet číst... Vím, když to má víc než jednu větu je to náročná četba ... Gramatika taky chapu že je trochu problém, ale na mobilu se mi tam furt do toho míchá takový ten slovník... Tedy se omlouvám že pro vás je to špatně čitelné. Chápu, ze může být frustrujici zkouset to... Ale nebojte časem se ve čtení zlepsite a na jednotlivých pismenkach už pak tolik nebudete lpět.
            • Škoda že opět neprineses žádnou relevantní informaci k diskusi.... stále se uchylujes k hodnocení ostatních a samozdrejme sebe, kde jsi dle očekávání vždy prohlášen sám sebou za vítěze....

              Míchání písmenek není argument... To že holt nechci trávit korekturou moře času je samozdrejme moje chyba a už jsem se k tomu vyjádřil... kdybych po mobilu měl dělat kvalitní korektury, tak už jsem prestal psát... Stalo by to až příliš mnoho času... To malé okýnko, nepřesné reakce mobilů při výběru nahrazovaneho textu a podobně stojí neuvěřitelne mnoho času.
            • ... kdo nezvládne míchání písmenek na mobilu, není věrohodný, sám sis vybral tento způsob komunikace; pro změnu mi podsouváš frustraci; kdybych si marně hrál na chytráka jako ty, mohl bych psát stejné chabé výmysly; mohu tě však ujistit, že čím víc budeš reagovat, tím víc budeš zklamán, jak se nečapeš, ale respektuji, že tě přitahuje má výjimečnost; já zvládnu ke svému chvilkovému pobavení jak póvl tak polopóvl; čau, mrzí mě, že jsem tě zklamal, ale fakt na mě ani náznakem nemáš, což jsi zjevně pochopil; už ze sebe nedělej vola :)))
              ... mohu tě ujistit, že jsem pouze výjimečně ze solidarity s tvou snahou něco sdělit a oddělit se od magorů zde napsal víc vět, snad dovedu vystihnout gró stručně
              ... nechlubím se, ale mám užitečný program, v zájmu kterého se občas pobavím neintelektuálně; buď si jist, že tolik ti již psát nebudu, važ si toho, nebo ne :)))
          • Zag... Vidím ze jste opět "trochu" sebestredny... Já se ptal na to z čeho usuzujete že jsem zoufalec, ne na to jaké jsou vaše pocity. Zkuste někdy vygenerovat text který patří k tomu nač reagujete... Diskusi to jenom pomůže.
            • PS: Nereaguji na témata tiscali, jsou mi ukradena. Reaguji na pitomce, zde jich je....
      • Ty hovnouzroute blijce pitomce, s tebou si vytru prdeel, kdy se me zachce, hnupe..hi..hi
        • ... nějak se ti u toho psaní klepou ruce, ty zbabělá primitivní hromádko srač*k :)))
  • Cameron již nicméně několikrát slíbil, že se výsledkem hlasování bude řídit, uvedl The Guardian.......no a o tom to je
  • teď se ještě odprostit od zbabělého,teroristického spolku NATO
    • A pak už jen čekat až ten zakrslý skřet co bydlí nad myším olejem nám sem pošle na dovolenou vojáčky bez označení, aby nám poskytli "bratrskou pomoc". A pak poteče krev proudem.
  • Angláni si mohou zpívat tak teď máme co jsme chtěli...
    • ... ten hiháč je zjevně zesraný ubožák BTW, škoda, že se pitomeček vyhne ráně pěstí :)))
    • ... nezávidím ti ani trochu léta na pokraji sebevraždy, moulo, ale je mi to jedno, póvle :)))
    • ... jak dlouho jsi dával dohromady ten svůj výblikek?
      ... tipuji tě na nejzdegenerovanějšího blba na netu :)))
    • ... nic jsme nechtěli, ubožáčku, užívej si svou tupost :)))
      • Bijec pitomečků je Anglán? *6* *8* *15* *2* *1*
        • ... jsi všude, čurá*ku, ale to je mi fuk, já jsem naprosto jiný velmi spokojený formát :)))
        • ... tvůj problém, já na rozdíl od tebe nejsem primitivní nacionalista bez vzdělání :)))
          • "...nic jsme nechtěli, ubožáčku, užívej si svou tupost :)))"

            Tak oni Angláni nechtěli brexit? A proč tedy hlasovali pro? *1* *1* *1*

            Koukám, že bijec pitomečků ztrácí nervy. *2* *2* *2*
            • ... jsi nejprimitivnější primitiv, se kterým se nelze bavit ani o Tachově, moulo :)))
  • https://gloria.tv/video/jyYc584WTd8S1nSQT8GQs567y Dobře podáno *14*
    • ... prober to z BTW, tedy jestli nejsi stejný největší primitiv, vřele doporučuji :)))
  • ... omlouvám se všem, že mě přitahují intelektuálně bezmocní nejmenovaní hlupáčci :)))
    • mazej matkomrde,nikdo na tebe není zvědavý
      • ... nikdy nepochopíš, že tvé urážky mě srdečně baví, protože jsi extrémně primitivní :)))
      • ... poslední póvl mi nemůže poroučet (napiš už, kdy a kde zruším tvůj dementní xicht) :)))
  • ... omlouvám se, že nehlasuji, toto je pouze pro nejposlednější póvl bez inteligence :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit