Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jistě, Evropa stárne a potřebuje hodně dětí. Ale vlastních. A tomu má sloužit sociální politika, chápavý přístup k funkci mužů a žen ve společnosti, protože člověk je stejným dítětem přírody jako každý živočich. A přírodu ošidit nelze. Agresivní a snadno manipulovatelní muslimové mohou jednou evropskou kulturu zcela zničit. Ostatně, s větším či menším úspěchem to v historii zkusili už vícekrát. A co se týká Číňanů - uvědomme si, že Čína trpí značným přetlakem lidí a jejich přesunutí jinam je pro ni v dlouhodobějším horizontu žádoucí. Takže jen b+l+b+e+c může omezovat přirozený vývoj evropské populace a snažit se ji nahradit populací cizí a ještě k tomu nepřátelskou. Nebo že by to bylo záměrně?
  • Uprchlíci se snažili u francouzského Calais zastavit kamion. Řidič při vyhýbání se jednoho přejel

    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/uprchlici-se-snazili-u-francouzskeho-calais-zastavit-kamion/r~d6eabbf88f0811e6a4100025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0&redirected=1476123383

    Dobrá práce.
  • Číňani jsou přistěhovalci, amrdólové vždy jen okupanti!
  • tady?
    • jsem soudruhu majore, během mé služby se nic zvláštního nestalo, směna na vystřihování holubic míru, splnila normu na 360 %
  • Koukám, opět duel místních pitomců. *15*

    Ale k článku. Jistě mi nevadí Ukrajinci, Rusové, Vietnamci, Slováci, Číňani, protože se jedná o civilizované a kulturní národy. Ovšem vadí mi nevzdělaní, nekulturní barbaři z pouště s jejich výkladem práv ženy, našeho náboženství, kultury a práce. Pro ty tu není místo. Tečka.
    • byl jsi někdy na dovolené kde jsou ubytovaní rusáci ? horor, určitě bych je chtěl mít za sousedy *11*
      • jsem na ubytovně s americkýma studentama, směs namyšlených pitomců, sajmon
        • Pokud tě tam vozí pánský eskort servis tak se nediv.
          • *15*
    • Číňani ? vůbec netušíte co je to za sebranku, běžte v nějaké větší metropoli navštívit čínskou čtvrť a pak napište *3*
  • ... udolal jsem primitiva, předem děkuji za každou informaci, kde mu zakroutím krkem :)))
    • Komu ty kriplíku Simone, upoutanej na lůžko můžeš kroutit krkem, tak akorát svému pindíku, ty teplej blbče..hi..hi
  • ... zítra mi teta v ústavu navaří vtipné kaše, rázem mi stoupne IQ 4 na IQ 4,01 :)))
    • ... rozluč se se svou rómskou tetou davajkou, tvé dny dementa jsou sečteny, balíku :)))
    • ... škoda, že už na póvl se*u, už mi nemůžeš napsat, kde ti udělám z tlamy tratoliště :)))
      ... stejně ti lepil celou dobu tvůj nikdy nemytý anál, že ti do něj narvu litrovku rumu, blbe
      ... každopádně tě mám v merku, nebudu sem psát, aby nikomu nenapadlo, kdo tě zabil
      • ... nadosmrti v klidu neusneš, tvou kostru si vyzvednu nejspíš za tmy, čau, zdechlino :)))
    • ... ano, jsi dokonalý primitiv :)))
  • ... opouštím nudné nevzdělané zakomplexované špinavé zbytečné pitomečky nadobro :)))
  • ... čau, debilní chátro, inteligentní doopravdický bijec pitomečků již pro póvl neexistuje :)))
  • ... hlasuj, hlasuj, deb*le, každým svým hlasem potvrzuješ své IQ 9, jsem z toho unešen :)))
    • ... kecám IQ 9, mám jenom IQ 4, jako mucholapka :)))
      • ... nikdy jsi neměl jediný vlastní nápad, primitive, buď zde prosím pořád, patříš sem :)))
        • ... to bylo rychlých 10 hlasů, akorát autor nechápe, že jsou místo jeho ubohé potence :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit