Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha. Takže děcka mohou zlobit a dělat si co chtějí.
    Naopak zločinci jsou ti kteří je chtějí za špatné chování potrestat.

    Stejně jako vězení se mění v luxusní zařízení kde zločinci čumí na videa a posilují
    v činkárně.
  • Mě máma řezala ... a když jsem vyrostl, byl jsem jí za to vděčnej.

    To je sice hezký, že podle nich nesmí na děcka nikdo sáhnout, ale že pak ona děcka zabijí 5 dalších, to neřeší.
  • a co Brusel na psychické týrání rodičů puberťáky?
  • No jasněěě, je potřeba vydat zákaz zákazu zakázaného tělesného trestání dětí a jeho porušování je potřeba pořádně trestat, nejlépe veřejným výpraskem rodičů na pranýři. Taky je potřeba to pořádně právně a finančně ošetřit z peněz evropských fondů. A taky je potřeba ty recidivisty rodiče pořádně pokutovat a jejich děti předat pod dohled Barnevernetu. *11* *12* *1*
  • bezregistrace
    Zase jedna organizace žijící s daní poplatníku vyvíjející činnost tak aby něco vyplodila .... kdyby totiž nedej bůh byl utnut penězovod tak by se na dlažbě ocitlo velké množství zcela nevyužitelných homidů ....
  • Mámina vařečka, tátův řemen a učitelova rákoska, to byl vždy nejlepší výchovný prostředek.
    • vzhledem k aktivitám různých evropských organizací při EU, ve většině případů naprosto zbytných, jste velice nadčasově udal správný čas - BYL - tedy minulý, patrně bude v blízké budoucnosti následovat požadavek a případné vydírání ze strany unie k implemetaci normy zakazující úplné zakázání fyzických trestů

      takže namísto aby soudy řešili majetkovou trestnou činnost, kdy mizí miliardy, anebo různé stupně ublížení na zdraví a organizovaného zločinu, budou peskovat rodiče, kteří plácli svou ratolest ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit