Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za blábol, cigarety a telefon jako nástroj hříchu. Co bůh dal je i tabák, tabák je boží dílo proto ho užívejte s boží pomocí. Telefon je telefon to už Tesla věděl.
  • 000
  • 000
  • Kdo nepracuje, ať nejí. Jak jednoduché. Národ se musí sjednotit, jde totiž o jeho bytí. Možná mne novodobá šlechta nazve xenofobem. Kašlu na ně a zatím mám možnost jim odpovědět nejen opovržením ale i svržením. A řeknu klucí" jste šusterky", zadel vám nakopu, kdy si vzpomenu. Cikáni musí pracovat a když ne, tak podpora = nic. Bubáky tady nikdo nechce a jestli makrela, nachť si tam nechá. Tak jdem a ono se ukáže kdo je pokakánek.
  • http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=24124
  • Když měl u úst cígo chrchla bylo to v pořádku co?
  • Ubohost tiscali je neskutečná.
  • 000
  • 000
  • 000
  • ... ti na fotce jistě nejsou impotenti, jako já :)))
  • 000
  • 000
  • 000
  • 000
  • To my bychom vypíchli chlast, že? *1*
  • divné, chudáci uprchlíci... ale kde na to berou... je mi záhadou....to vysvětlení pisatele nějak zavání.. nějak ... no trochu moc. *16*
    ju a ty plíny pro děti mne opravdu dostaly. U nás když byla válka a po válce, dlouho se přepíraly a pomáhaly jsme si jak se dalo. Hm oni chudáci mají všechny vymoženosti a mají toho tak moc - že to přes plot prodávají? šmárjá zo si myslíte že jsme tak hloupí....
  • Vypíchnout kouření jako simbol svobody je hodně jednoduché.Doufejme že během života to ten jedinec pochopí.Nejvíce se kouří v rozvojových zemích *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit