Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim to presne ale neco mi rika, ze ten nerom musi znamenat v otrockem prekladu neclovek
  • Je to paradox že se mají lépe rodiny kde nepracuje vůbec nikdo ani matka či otec mnoha dětí.V rodinách kde má někdo příjem tak má povinnost živit ostatní členy rodiny a to až do takové absurdity že starobní důchodci jsou povinni živit své potomky kteří jsou už dávno dospělí, a tak mnohdy tyto rodiny žijí na hranici chudoby a není to sociálně spravedlivé.Pokud nebude strop na soc.dávky na jednu rodinu bez ohledu na počet dětí tak jak tomu je již dávno na Slovensku tak cikány nebude nic nutit aby pracovali.Je pohodlnější plodit děti a žít z neomezených soc.dávek.
  • Víte co? Oni jsou na žebračenkách bílí i tmaví. Celkem více jak 500 000 /dle statistiky/ ale opravdu cca 800 000. Než začnete někoho odsuzovat, vytvořte pracovní místa a nepřijmou-li je, pak říkejte něco o nechtění. Nenechte si nalhávat jaké horenrtní sumy kdo dostával. Přesvědčte se, kolik dostávají nyní. A hlavně, zkuste si ve svých tupých hlavách alespoň připustit, že i vás mohou /zatím/ do budoucna určitě vyhodit. A budou z vás dělat voli.Copak už dnes neříkají, že ODS volí vzdělanější -* prostě dělají ze všech jen blbce.Nerozlišují dle barvy pleti.
    • Nepopulární pravdivý názor, jenže to by lidi museli chtít začít přemýšlet.
  • Dneska mi jeden říkal že už mu nezbyde nic než krást.Má dvě děti manželka na mateřský a
    on 11000,-Kč čistého plat.Po zaplacení energií a bydlení jim zbyde sotva na jídlo.Říkám mu že kdyby byl černej tak by si žil jak šlechtic s dávkama kolem 30000,-Kč.Ti naši politici
    donutí lidi stejně krást i ty co nechtějí.Budou donuceni aby přežili.
  • Ano, souhlasím že tu nejde o rasovou nesnášenlivost ale nesnášenlivost slušných lidí vůči vykutáleným nemakačenkům, zlodějům, výtržníkům a podobné pakáži. Nechce se nám takovou lůzu nadále poidporovat tak jako se zdarma starat o feťáky, bezdomovce a další kteří se živí i "menší" kriminalitou.....
  • takhle se na ne musi http://www.novinky.cz/domaci/246450-urednici-v-chomutove-zabavili-vozy-lidem-kteri-si-v-nich-prijeli-pro-socialni-davky.html
  • Tady vůbec nejde o národnost.Tady jde o životní styl nechat se živit většinou,nepřizpůsobivost,
    zlodějny,násilí a neochota pracovat.To je cikánská zásada.Případně vyrábět děti pro podporu.Už by konečně měl někdo v tomto udělat pořádek.Ať je vystěhují do jednoho nejlépe co nejvíce vzdáleného místa,třeba po odsunutých ruských vojskách.Vůdec nejlepší by byl ostrov.Ten by jim mohla vláda někde daleko zakoupit. *16*
    • naprosto s Vami souhlasim.oni to maji v sobe...nechodit do prace,brat podporu,chlastat,hrat automaty,krast,delat deti...presne tak to je
      • Ano,já také na ně musím dělat.Ovšem už mne to slušně řečeno nebaví.To,co oni dostávají za výrobu dětí,o které se beztak nestarají a je pravidlem,že končí v sociálních ústavech,to já jako pracující a vyživující rodinu nemám.Nehledě k faktu,že ty děti potom stejně dál živíme no a ty určitě až vyrostou,protože to mají v genech a mají hodně příkladů stejně dělat nebudou. *16*
  • Pro autora článku: co nebo kdo jsou neromové? Takovou národnost neznám.
    • Na to není potřeba definice - ne je zápor a vymezuje tak zbytek "světa" *3*
  • Kohout zakokrhal....

    To kdysi psali komouši o jinym Kohoutovi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit