Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by se pokusit zastavit vlak skokem do kolejiště, to bychom si oddechli.
  • Vy bando ODS sacka. Nečasity jsi opravdový komouš i stím zakladatelem ods.Udržet se jak se dá v moci.Běšte už konečně do pr..le
  • To se vám bando zlodějská nepovede. Volili jsme ODS, ale na to zapomeňte, po tom, co jste nám předvedli. Budeme volit čssd. Ty vaše podvody a intriky si strčte do pr,dele.
  • Odesáci mají jedinou rozumnou možnost,kterou mohou využít.A to veškerý majetek svých rodů vrátit státu.Pak se ,do jednoho,hlásit o místa kopáčů uranu pro Temelín.A usilovnou prací,v pracovních táborech,odčiňovat škody,které této zemi nadělali.
  • Konečně je to tady, už jsem si myslel, že ods letos zapomene na své tanečky s vyhrožováním komunisty. *1*
    Oni jsou tak hloupí, že za dvacet roků nedokázali vymyslet nic jiného, než strašit lidi komunisty.
  • Vzpomínám si na Nečase, když dělal u nás předvolební akci. Je to dost let. Rozdával u nás na Moravě letáčky. Jeden také podával mně. Odmítla jsem. Byl rozpačitý,znejistil, přesto se zeptal naivně proč. Když se v tom chtěl pokračovat piplat, tak jsem mu na plnou pusu odpověděla. Jeho nejistota mi dávala odvahu říkat to dost nahlas. Stojíte na opačné straně, než já a jsem z toho ráda, že nepatřím k vám.Byl to takový ustrašínek a toho si dala vláda do čela.
  • To je dobře, že se levici někdo postavil.Nebudu vyjmenovávat znovu jejich zločiny , jsou zde již pěkně popsané.Přinesli však také mravní úpadek národa, je to vidět na příspěvcích zde uvedených
    • Je to vidět že za 23 let se s tebe stal debilus opravdu parádní Vlku.
    • Ten tvůj titul ti vyšel z pr,dele.
    • Jsi opravdu debilní blb Vlku máš to v palici vybrané ale půjdeš brzy do pr..le to si piš.
  • Co to je za idiota ten Petr, to je neskutečný blb ale spíš to bude nemocný člověk tak že za to ani nemůže, ale měli by mu sebrat počítač.
  • Vždyť to svazák Nečas vede jasně do analního otvvoru. Ať jde do dolu a zkusí pořádnou práci za pár peněz, magor. Pak bude kvákat uplně jinak. Je třeba už to celé mafianské sdružení v čele s nýmyndem Nečasem poslat na smetiště dějin. Kopou kolem sebe jako zdechající kobyla. Jediný argument jsou komunisti, jinak je ODS v prdeli a nic neumi, ale to už nim lidé přestávají žrát. Jedině komunisti s nima udělají pořádek, proto je třeba volik KOMUNISTY.
  • Cílem ODS ve volbách bude zastavit nástup koalic ČSSD a KSČM:-)))))))))))))))))))))))))))))) Zase strašení levicí, jako každé volby?:-)) Po prvé také Ruml a spol. strašili, temné síly jsou na obzoru a byl velký ODS-Koženého-Klause třesk za více než 10 Bilionů zmizelého majetku,odvedení pozornosti od vykradení bank kampeliček bezmála za 1 Bilion,...:-))Poté další strašení komunisty a bylo tady rozbití státu a před volbami:-)) Další strašení bylo ,když se tvořil lustrační zákon,předávali se majetky ,kradlo se z pozemnkových fondů...bylo před volbami:-))Další strašení bylo ,když mělo být před volbami a chystali se a plánovala pomoc USA ve vraždění po světě,která nás stála skoro 1 mliardu:-)))Oět před volbami a strašení ,když se jedná o okradení občanů o bezmála 100 miliard za řízení státu kriminálniky?.:-))-- atd. Takže už víme proč ODS a její spřátelená media o mnohdy i veřejnoprávní se svými redaktory,tvůrci pochybných pořadů,.. se do tohoto zaojují:-))
    • Vláda levice = násilí, loupení, vraždění, mučení. Nikdy tomu nebylo jinak ať to jsou levičáci rudí (komunisti) nebo hnědí (nacisti).
      • zmizni blbečku, už ti to psali že jsi nemocný,:-))) Petře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit