Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Též jsem pejskař tělem i duší a o každého svého psa se snažím starat jak nejlépe umím. Nedovedu si představit, kdyby se někomu z nich něco stalo nebo kdyby mi pes utekl tak jako třeba sousedům, který už se nikdy nevrátil. I proto jsem pro své miláčky koupil lokalizační přívěsky https://www.armodd.cz/armodd-itag-cerny-bez-loga--airtag-alternativa--s-podporou-apple-find-my--najit/ pomocí kterých bych si je vždy rychle našel. 

  • Já mám raději psa! I chutná líp.
    • Na psa musí být hodně česneku!
      • Dost ubohé, zloději nicku.
    • ...to je pravda...jedl jsem psa mockrát...i kočku...
  • Pes je věrný kamarád, nejlepší přítel člověka. Kočka je falešná.
    • Jakmile se vytvří nějaká fáma, jako na příklad , že kočka je falešná tak dostane tuhle nálepku a už se to jenom opakuje. Kdo kočky měl a zná je tak ví, že kočka není nikdy falešná. Každá kočka má jinou povahu, nejsou dvě stejné kočky.
    • pes je otrok, kocka je nezavisla, a ty jsi nevzdelany
    • Kočka není vůbec falešná. Je svá, dělá to, co sama uzná za vhodné. Já si dovolím tvrdit, že podle vztahu ke kočkám a psům se dá poznat i charakter člověka.
      Ten kdo dokáže pochopit kočky, má předpoklad k tomu být tolerantní, nechce si nikoho podřizovat ani sám se nikomu podřizovat nechce.
      U pejskařů je to otazník. Jsou tři možnosti. Buďto jste pro psa šéfem smečky a musíte mu to pořád dávat najevo. To může být jenom jeden. Nebo jste členem smečky, na úrovni psa a nebo jste pod ním. Člověk který má blíže ke psům má v sobě potřebu si někoho podřizovat a nebo někomu sloužit. *3*
  • Já bych raději psa, je to kamarád do deště, je věrný a má smutné oči..
    Kocour je zase žárlivý a nemá mazlení od mužů.rád
  • Opět článek, který mi toho "hodně" dal ...Na Tiscali by se měli zamyslet nad tím, co pošlou do světa...
    • Čím se mají chudáci pisálci živit. Pražská kulturní fronta, samozvaní umělci, klauni, hééérečky a zééélebrity s umělými kozami už nikoho nezajímají. Politiky už nikdo také nebere vážně protože lžou jak Reflex tak se začalo psát o psech a kočkách. Zapoměli napsat, že kočička po sobě vždy když to udělá tak to diskretně zahrabe. Páničci pejsků vodí své miláčky venčit před domy sousedů a neuklidí to po nich. Patří jim, těm páničkům v tom co tam jejich miláček zanechal pořádně vymáchat jejich nos. *1*
  • KIMCID
    já radši na vánoce kapra
  • *1*
    Máme doma psa i kočky. Mně jsou kočky bližší.
    Pes je jako dítě, někomu imponuje že nad ním může mít vládu a někdo se naopak psovi podřídí.
    Kočka je rovnocenný společník, který žije vedle vás, ale k životu vás vůbec nepotřebuje. *3*
    • To souhlasím.Kdo rád poroučí pořídí si psa -ten jako blb poslechne.
      Kočka je mazanější a vůbec ji nevadí být sama doma.
      Pes sám doma pokud ho není rodina schopna vychovat celý den
      vyje a štěká ,v paneláku hrůza pro nájemníky. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit