Přejít na výpis diskuzí

Číňanům se propadá zem pod nohama

2.6.2012 19:33
11 příspěvků

Čínské úřady evakuovaly 844 vesničanů na jihu země poté, co se pod jejich obcí začala propadat země.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tedy studna hluboká jeden a půl metru a boří se budovy? Neslušelo by se to označit N.T.? Něco jako neověřená zpráva, nebo německy die ente, kachna.
 • Proč musel jít David Rath do basy
  26. 5. 2012, 57 reakcí
  Předehra: Jak si znepřátelit „sociálního vraha“
  „Když se 9. a 10. března 2006 objevila v médiích zpráva, že policejním útvarem ÚOOZ bylo zatčeno sedm lidí, z nichž tři (Josef Láznička, Ludmila Švarcová a František Vybíral) byli členy sociální demokracie, nebylo mně dobře po těle,“ píše v článku Sarka Farka se vrací aneb kozel Kubice zahradníkem na webu Vaše věc Jiří Paroubek a pokračuje: „Tito lidé měli podle ÚOOZ zajistit pro kolínský lihovar licenci na výrobu biolihu a to za úplatek 15 milionů korun. Jednalo se – jak se později ukázalo – o jakousi předehru tzv. Kubiceho zprávy. Řekněme si rovnou, jak tato záležitost skončila. Až do voleb pravicová média udržovala zdání podezřelosti těchto lidí a podezřelé korupční kauzy, kterou spojovaly s ČSSD. V červenci roku 2007 skončila celá věc s tím, že vyšetřování bylo ukončeno, neboť chyběly relevantní důkazy. V dubnu 2008 skončila pak celá záležitost definitivně, státní zástupce shledal důkazy málo průkaznými.“
  Jiří Paroubek ve svém článku dále zmiňuje případy Evy Klimovičové (blízké spolupracovnice Davida Ratha) a Jana Hanáčka (funkcionáře ČSSD), tzv. Kubiceho zprávu, zatčení Věry Jourové a s tím související kauzu Budišov. Všechny se sobě podobají jako vejce vejci – spektakulární označení „korupčníků“, mediální kampaň, zničené kariéry i osobní životy obviněných a po čase... tiché ukončení vyšetřování. A všechny tyto kauzy mají jednu věc společnou – na jejich začátku stál Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) pod vedením Jana Kubiceho.
  Ptáte se, jak to souvisí s kauzou Davida Ratha?
  26. dubna 2011 se konala mimořádná schůze Poslanecké sněmovny, na jejímž programu bylo vyslovení nedůvěry vládě. Na tomto zasedání vystoupil i David Rath a nekompromisně se opřel do Jana Kubiceho, který byl pět dní předtím jmenován ministrem vnitra. Za napjatého ticha vyjmenoval všechny spackané případy, na nichž se Jan Kubice v minulosti podílel. David Rath ve svém projevu označil čerstvě jmenovaného ministra vnitra za „sociálního vraha“ a obvinil jej z toho, že zničil životy několika nevinným lidem. Svůj projev zakončil tím, že se ministerského předsedy Nečase zeptal, zda si nedělá jmenováním Kubiceho z poslanců legraci. Všimněte si toho, jak se při Rathově projevu tváří lidé za předsednickým stolem. David Rath si svým vystoupením právě z několika svých politických soupeřů udělal nepřátele na život a na smrt...
  Akce: Překážka ke 260miliardovému tunelu odvalena
  V neděli 13. května 2012 vystupuje David Rath v Otázkách Václava Moravce. Partnerem v diskusi mu je ministr zdravotnictví Leoš Heger a mimo jiné se diskutují „reformní“ zdravotnické zákony. Pozorně si prohlédněte Rathovo vystoupení po 6. minutě, kdy hovoří o připravované „skryté privatizaci“ zdravotních pojišťoven a popisuje mechanismus, pomocí nějž se formálně stále ještě veřejnoprávní zdravotní pojišťovny mají fakticky stát privátními subjekty. V odkazu si pozorně přečtěte především pasáže o „zrovnoprávnění“ zdravotních pojišťoven a o pravidlu, podle nějž klienti a majetek krachující zdravotní pojišťovny přecházejí na další v pořadí podle velikosti. To je ten mechanismus, pomocí nějž bude možné, aby „agelovci“ jednoho krásného dne získali kontrolu nad VZP. Všimněte si také nervozity Leoše Hegera, když vysvětluje, že se nic takového nemůže stát, aniž by reagoval na Rathovo tvrzení, že minimálně u České průmyslové zdravotní pojišťovny již ke skryté privatizaci došlo a že zákony, které vláda poslala do sněmovny, umožňují, aby bylypodobným způsobem „zprivatizovány“ i ostatní zdravotní pojišťovny. V besedě byla zmíněna i částka vybraná na zdravotním pojištění, o kterou se v tuto chvíli hraje – 260 miliard Kč ročně.
  Tu samou noc je poslední překážka odstraněna, David Rath je v noci z pondělí na úterý zatčen a po několikadenních výsleších následně odvezen do vazební věznice v Litoměřicích.
  • On byl zloděj Ráth u propadající se země v Číně? O tom snad má být diskuse. Jsou ale i tací, kterým není známo co do které diskuze napsat. Omlovám mezery ve vzdělání. *1* *2*
  • pěkná bajka, ale část tam chybí..........a tak proradný Kubice a jeho lidé dali onoho večera do krabice 7miliónů Kč a s tvzením, že to jsou léky pro jeho starého nemocného otce, nechali tohoto čestného sociálního demokrata a bojovníka za pravdu Rátha vyjít do noční tmy, kde na něho čekala po zuby ozbrojená smečka paní Bradáčové.....Jako důkaz byly předloženy odposlechy, které ve skutečnosti namluvila Jiřina Bohdalová a Roman Skamene.
   Jak později Bohdalová přiznala - zvukový materiál namluvili v dobré víře, že se jedná o nové díly Večerníčka.
   Akorát nechápu proč jste ten elaborát vpašoval do dikuze k článku o číně?? Že by také nějaká konspirace nebo vyšší cíl?? Nebo už vám jde s toho kradení soc. demokratů hlava kolem.
   Jó a ještě jste zapoměl zmínit zatčení a uvěznění bývaleho ministrna financí za soc.dem. Svobodu a jeho vykutálenou poradkyni Snopkovou. To asi bude ve vaší příští bajce "Jak udělali kozla zahradníkem".
  • Text Vašeho příspěvku *9* zajimave
 • Nespadl tam šikmoočko Antiparoubek ?
 • Čínští soudruzi budují kapitalismus s takovou vervou, že si ani nevšimli, že se do pekla propadají.
  • To je trestá Budha za Tibet a za to, že kradou patenty a vše kopírují. I když špatně. *2* *1*
 • Ve skutecnosti se hrouti cely svet bez vyjimky. Je sice znamo, proc, ale o napravu nikdo nedba - "po nas potopa". *3*
 • To je toho "nějaká vesnice". U nás se propadá celá republika a nechci být sprostý kam !
  Skouším jako legraci ale je to smutný a je to pravda !
  • jo o tom píší ale že u nás je to stejné, stačí se kouknout na karvinsko a okolí, navíc to těžení zemního plynu... jo tak o tom ani ťuk, ministerstva je dávají za many many povolení k "průzkumu" holt po nás potopa.... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit