Přejít na výpis diskuzí

Čínská CEFC podala u České národní banky novou žádost o navýšení podílu v J&T

2.2.2018 14:45
red 6 příspěvků

Česká národní banka vloni v listopadu zamítla navýšení podílu čínské CEFC v česko-slovenské investiční skupině J&T Finance Group. CEFC poté vydala prohlášení, že k 31. 12. 2017 "doložila všechny relevantní skutečnosti nutné pro získání souhlasu ČNB". Místo rozkladu a odvolání však nakonec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • čině leze do zadku Macron,Merkelová i britská premiérka.Ale o tom se tu nepíše....
  • Asitaku, jsi vážně mimoň jak tvůj Céman.
   • Tak mě řekni proč jedněm to nevyčítají a druhým jo?
    • Asitaku, některé kliky po roce 89 se nesmířily s realitou a šly do protiútoku. Nemusím vysvětlovat ?Jejich synové -vnuci byli mezi prvními, kteří dělali křoví - najímali bílé koně, aby vyváželi státní majetek samozřejmě v penězích ven za hranice na tajné účty a hlavně tam, kde po nich nikdo nemohl. Také nemusím vysvětlovat ? Celé to bylo jednoduché, ale posledních pár let se o tom jede a vše by se prozradilo, tak se vymyslela jiná cesta. Cesta CEFC se soudruhem Tvrdíkem. Bohužel tak jak Karlové Vary jsou Ruské, tak další cesta se otevírá Číně. Tady nejde o nějakého Dalajlámu a svobodu projevu v Praze s vlajkami Tibetu, ale jasnou umetenou cestu Zemanem - socanama a vyvedení majetku neznámé, nedoložitelné, neprůhledné transakci. Teď, po rošádě v parlamentu a volbách prezidenta Cémana už mají docela dobře umeteno a může se nakupovat, prodávat a vyvážet. Proč jedněm to nevyčítají a druhým jo, nevím. Já si myslím, že ve všech případech jde o plánovanou zpronevěru a poškození věci a vyvedení majetku z republiky.
  • a nedávno i Trump
 • Článek je to hezký, ale myslíte si, že ti co dali hlas Zemanovi a vyhráli tím volby, chápou o co v tom článku jde ? Děkuji za odpověď, ale asi o to šlo. Tak čest.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit