Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ťok, Ťok, Ťok, penízky od Kapsche jsou tak pěkňoučké. *1* *2* *15*
  • Stalingrad
    A co tak milý Ťoku jít hezky od korýtka pro neschopnost !!!! Bo raději prozkoumat nějaký ty rodinný konta jestli náhodou na nich nepřistál nějaký ten milion jak je tady ve zlodějčekostáně zvykem....A kdyby byl srá .botka pevný v kramflecích alespoň jak Rumcajs v Řáholci,tak si dupne a řekne synku,Ťokíku,do konce října vypíšeš to řízení bo jdeš do arestu za způsobenou miliardovou škodu při nevybírání mýtného !!!! A když se toho ten křivozubka bojí a má tu golozňu hluboko zavrtanou v něčí ďupě,tak celá vláda dolů a ven !!!!! Banda zloděodklaněčská *12* *12* *12*
  • Jo tak ono se nestihlo vyberove rizeni?!
    No jo, vzdyt vedeli jen nekolik let, ze smlouva je do konce letosniho roku...
  • ANO je jako VV2 ale mnohem lépe organizované a Bureš přesně v duchu 25 let stálo za houno a na tradičním bordelu v politice ve valce proti korupci sotva se dostane ke korytu je ještě horší .Když to lidi žerou.
    • To je fakt, lidi žerou Burešovy koblihy. *15* *15* *15*
      • a ty to nemůžeš skousnout, co? A nic s tím neuděláš. Socanský aktivisto.
        • No jako nic. Taky mám rád koblihy, ale nevím jestli jsou od Bureše. No jestli to Bureš umí tak ať je peče. *3*
          Já a socanský aktivista? Hi, hi, hi, tak to mě neznáš. Nejsem socan ani rudý ani hnědý. Doufám, že socanům ta tuhá chovancovina zlomí vaz a budou po volbách litovat. *1* *2* *15*
  • Kdopak dostal tučnou odměnu??? Je vidět, že ANO je jako ostatní strany a u voleb dostane NE !!!!!!!! Ono stačí pro tučnou odměnu jen vše zdržovat a pak prohlásit, že se vše nestihne a je potřeba nechat vše tak jak je dosud. *16* *16* *16* *12* *12* *12*
  • Zajímalo by mne když Babiš šetří na všechny strany, proč si nezačne vybírat dálniční poplatky sám, stát potom ušetří několik miliard. Babiš není tak dobrý jak o sobě tvrdí, Může si postavit budku a může vybírat mýtné s celou vládou, potom si aspoň vydělají na svůj plat.
    Ťok může dělat i noční když je tím ministrem dopravy.
    • ... jsi primitiv :)))
      • Nějak mi to nevadí, jsem rád, že jsi se ke mně přidal a teď budou promitivové dva.
  • I Ty, Ťuku?
  • Když tě to téma "pijtze pitom" tolik rozčílílo pak určitě kopeš za Babischowo ANO. Tedy ano, potrefená se ozývá na vše strany. Ale to, že p. min. Ťok se firmě Kapch vyplatí, nehledě na to, že ještě taky placen státem, ja jasné. Posledních pár ministrů dopravy by měli uložit veřejné práce a posílat na práci při opravách silnic po dobu cca 20 let.. Dále jim předepsat pokuty ve výši jejich ministerstvých příjmů. Tady mi říkají, že nejen tyto ministry, prý i Lysohlávku ohebnou.
  • Blijec pitomec a americká filcka Simona je jeden a tentýž kretéén..hi..hi
    • ... u primitivů jako ty nepochybně, ty zdegenerovaný tupče :)))
  • ... ach, ach, ach ty moje hemeroidy, ty mě dávají a to jsem si nechal vybělit análek :)))
    • ... každý pozná, kdo se zde představuje, nikdy se mi, čur*ku, nepostavíš pro facku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit