Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatí komunisti ty to s nimA Uměly. Nic dobrého nikdy neudělali, jen upalovali a ničili lidi.
  • Důchodci pod most a do plynu kvůli církvi. Styďte se dobytkové!m Kalousku je to HNUS!!!!
  • A ještě jsem zapomněla na klášterní pálenice a pivovary. Je to nejen o charitě a vzdělávání, ale i o něčem dobrém pro chuťové buňky návštěvníků. *4*
  • Každopádně vrátit! Peníze které církev dostane, jsou smysluplně investovány a je na ně vidět. Opravené kostely,kláštery a přilehlé budovy s knihovnami,muzei a j.kulturními stánky,církevní školy,domovy pro staré občany /záměrně nepoužívám ohavné slovo ,,přestárlé" , tak velice oblíbené v našich médiích /, hospice.... Stačí? A komu to všechno slouží a komu to zajišťuje práci?
    Jenom církvi? To si snad nemůže myslet ani ten nezarytější ateista,pokud někdy přemýšlí a snaží se vidět dál,než za plot své zahrádky.Takže to v žádném případě není o chamtivosti,ale o zachování tradic, hodnot, morálky, vzdělanosti a kulturnosti tohoto národa a země.
    • A Vám spadlo něco na hlavinku?
  • Za dva roky tu také nemusí být jediný kněz.A nebo vše co oblbovalo národ bude makat v pracovních táborech.Na rozhazování ,jaké se dělo posledních jednadvacet roků,bude muset národ zapomenout.Podle všeho,příští rok už pootočí kolo dějin jinám.Ti,co přes dvacet roků chrochtají blahem,jaksi přehlížejí tu bídu,se kterou se potýká stále více lidí.Z blahobytu zblbli.
  • Dotaz
    Jakým způsobem církev majetek získala?
  • já se na to vyseru.tak černoprdelníci mají dostat mergle?jsou jako komančové.
    kde na to vezmou.jasně zas další tunel který zaplatíme ve finále mi.
  • "Stát každoročně platí církvím 1,5 miliardy korun ročně. Zablokovaný majetek přitom přináší 4,5 miliardy korun."
    Velmi důležitá věta, stát si desetiletí ponechává ročně 3 mld Kč z výnosů církevního majetku. Tedy ne stát doplací na církve, ale církve dopláci na stát. Takže, ateisti, nemáte si na co stěžovat.
    Referendum o zlodějně? Zajímavé. *3*
    • Než se dá jediná koruna církvím,tak musí každý církevní žadatel dokladovat,že jeho bůh vůbec existuje a i to,že on jej skutečně zastupuje.Pokud toto nedoloží,tak jej brát jako prachsprostého zloděje,který chce okrádat stát.Za pokus o okrádání státu,mu ,na mučidlech,vyplatit tu nejkrutější odměnu.A s politiky,kteří tuto velkozlodějnu státního majetku prosazují,tak zatočit stejně krutě.
      • Je to zbytečný ty buzeranti někoho asi uplatí
  • Já jsem pro referendum, ať to rozhodnou občané, ne několik málo profláklých politiků.
  • Chamtivost církví v Česku,při té bídě,která se na tuto zemi valí,může,za stavu,kdy je většina národa nevěřící, skončit takovým pogromem,který může předčit pogrom,jaký byl kdysi na církve po revoluci v Rusku.A může se ukázat,že všichni bozi,které si církve vymyslely,je před spravedlivým trestem za chamtivost nezachrání.
    • Je to vidět na Bukovi, Bukáč se tak zakulatil že to vydá jako by se jen přežíral a chlastal, prase! J.Husa na ty buzny pedofilní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit