Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se na prvního bolševika,který se na mě zhoupne.
  • A co na to fašista Putin, který na Ukrajině vraždí i děti?
  • Magoři co vraždí nejsou pouze islamáci, to je vidět dnes všude po světě.
  • V Jugoslávii, humanitární bombardování Srbska a nejen tam. To provádí a říkají USSá vždy a všude.
  • A nebombardují náhodou nesoudruzi z Fasningtonu právě ty, co je leta podporovali finančně i zbraněmi i výcvikem proti Assádovi a i v Iráku, takže úspěšně rozbo-delili nejen Sýrii, Irák i Libyi a dnes ti samí bombardují a ještě musí být Syrský stát šťastný, že nebombardují i tu Sýrii jako suverenní stát.

    Já z toho prostě bliju. Ti co to způsobili USSá, Fashington - se ještě pasují na mírotvorce a hrdiny, zachránce. . -
  • Amíci a vůbec se s něma nemazlete.Pokud nebudou až stíhačky od stříkající krve tak pořád málo.Šmejd islámský musi sám poznat krutost z rukou bezvěrců jinak si nedá pokoj.Ta hoši neříkejte že nemáte nějaké video z akce.Přeci se věčně nebude me dívat na stínání hlav.Tady se chce vidět ty převeliké islámské hrdiny bez hlaviček a ručiček.Ať i ta zbylá chátra vidí zač je v Pardubicích perník.
  • "Nálety jsou krokem tím správným směrem" - kdepak jsem to už jen slyšel?
  • Nějak ti nerozumím ......když hitler vraždil židy,tak židé zase podřezávali ostatní????kdo mučí a vraždí???? My????To jako ty? Nejsou to náhodou magoři z islámu?To si pleteš pojmy z průjmy.A co nám jde nejlíp,česká armáda někoho vraždí????
  • Takže je to výborný.
  • hitler vraždil židy.. amerika muslimi....tak to ma byt.duvod se vždy najde....koncentračni tabor na kube mi pripomina osvetim.....mučime a vraždime jedna radost..to nam jde nejlip...
  • Američané přeci nikdy nevraždí ale pouze humanitárně bombarduí. A když už vraždí
    třeba Indiány tak to samozřejmě dělají jen v zájmu pokroku. Pokrok - jak
    krásné slovo za které se schová ukradení země a přírodního bohatství.

    Stejně jako Církev přijela do Jižní Ameriky šířit slovo Boží a přitom zem spolu se
    šlechtou do mrtě rozkradla. Povraždila domorodce okradla je a nutila je přijmout Krista.
    Takže porušila vlastní přikázání nezabiješ nepokradeš nebudeš násilím šířit víru..
  • Neboj ministře, všeho dočasu. Plynule se k tomu přejde, ani nebudete vědět jak. A pak se nebudete stačit divit.
  • Kluci američtí dobře to tam vedete.Islamskému hadrákovi je třeba vyprášit kožich.Jak mu jen chvilku dáš volnost už mastí terostické napady.Takže jen do nich.A vyhladit do posledního šmejda islámského.Ono je jim tam na věčnosti moc dobře.Jen jestli to neděláte moc humanitárně.Islamák se též vyžívá v cizí bolestí.Je třeba mu ji naordinovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit