Přejít na výpis diskuzí

Cizinci už nemusí žádat o povolení k pobytu. Stačí zaměstnanecká karta

6.5.2014 15:05
Lucie Hyblerová 6 příspěvků

Zelená karta, kterou dostávali cizinci přijíždějící do Čech za prací, se již nebude vydávat. Namísto ní obdrží kartu zaměstnaneckou. Ta bude spojena i s povolením k pobytu. Změny zapříčinila novela cizineckého zákona požadována ze strany Evropské unie. V pondělí ji podepsal prezident Zeman.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vrátil bych hranice a víza, a hned by ubylo nelegálních přivadrovalců..,
 • KIMCID
  jo a budem to i mít my takhle stejně ve světě?????
 • Vlastizrádní lumpové kteří se před čtyřiadvaceti léty v Česku prolhali k moci dělají vše proto,aby počet nezaměstnaných Čechů úspěšně stoupal.a Česko skončilo ve státním bankrotu.Aby pak vládní lumpové mohli Česko zašmelit cizákům.Proto to chce krutou revoluci a všechen tento vlastizrádný lidský dobytek,co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.Navíc znárodňovat veěkerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
 • EU z nás tímto protektorátně udělala "ze zákona" nárazníkové, utečenecké i sociální pásmo z lidí co si sama už nechce dál pustit do svých zemí, díky své pokrytecké a hloupé multikulti morálce s kterou už má sama nyní problémů až až ..i za cenu výpalného, které nám dává jako "sociální programy proti diskriminaci".. a pořád je to vyjde ještě levněji .
 • tak to se bude s kartami vesele kšeftovat jak o medaile.business jak svina.
  to zas přibude cigošů,ůkáček a jiné svoloči. *1*
  • ti maji nejakou kartu na haku. To by byl prece henten razyzmus more.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit