Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vida, prototyp ceske politicke elity. Arogantni, ozralej a zbabelej. *1*
  • jakej pán takovej krám
  • to ani nikoho nepřekvapuje.
    u nich lejou všici.
    a lejboy kalous s nima. *1*
    kalsika,po ix letech to vyšumí do ztracena.
    max.podmínka.(viz. rolincová a mrtě jiných dárečků.)
  • Cesta průměrného politika vede od rudé knížky KSČ přes ODS, KDU, TOP09 do ANO vedené estébákem. ;)
    • A cestou se stavil i v ČSSD *3* *3* *3*
  • Zde vidíte jakým xindlem se obklopil estébák.
    • Oj, ty nejsi erika, ale pomatený blb tečka, bylo mi to hned jasné!! *15* *2* *1*
      • tečka jsem já vole koalo už mě vidíš všude *1*
  • Další hnůj,který se nas.al o politické žumpy.Ožralej za volatem si myslí,že může vše,jako všichni politici.Blil bych. *16*
  • Je to deformace z povolání!

    Politici se považují za nadlidi kteří mohou všechno. V tzv. práci mohou po knížecím způsobu
    chrápat nebo chlastat za korunu v tamním bufetu. Mohou rozkrádat stát a vracet
    dary podnikatelům a sponzorům. Hmotnou ani trestnou odpovědnost nemají.

    Stejně jako se dětičky kariérních členů KSČ - zlatá mládež- považují za pravicové
    podnikatele kteří poslouchají Karla Kryla a pohrdají levicovýma sockama.
  • a takoví jsou všicni politici a proto mají také imunitu a nechtějí referendum
  • Copak politik bude potrestat za to ,ze mu stara dama vlezla pred auto ,stejne jako Janouskovi,ten prece take jel namazany ,zdrogovany a jeste utekl.Rozdil je v tom ,ze Vietnamka prezila s odrenyma usima ,ta stara dama to stesti nemela.Oba mohou klidne spat,
    jednoho chrani penize,druheho IMUNITA.Tihle ozralobe by potrebovali bezce pred autem ,aby
    varoval CHODCE,jako tomu bylo na zacatcich.Tito Vyvoleni jsou NEDOTKNUTELNI.
  • ani se mu nedivím, mít nadřízenýho estébáka tak z lihu nevyjdu.Za Ano může kandidovat jen alkoholik nebo zloděj.A voliči tohoto uskupení museli být ožralý všichni.
    • Uvědom si prostoduchý blbe že své STBáky má každý normální stát, starají se o bezpečnost státu, jen se jmenují jinak!! *15* *2* *1*
      • U estébáků nešlo o obranu státu ale o obranu KSČ :-(((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit