Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je krásné, jak mne tady někdo chce kopírovat. Ale, já jsem tirador s emblémem tiscali. Protože Češi kradou, nejen v německých supermarketech. *12*
  • I když se to nezdá, tak listopad 1989 přinesl daleko víc dobrého než špatného. Nejdůležitější je svoboda, člověk může mluvit beze strachu, že za vtip o politikovi půjde na půl roku do vězení mezi vrahy. Nikdo nám nebrání v cestování a na barevné televizory či nábytek se nemusí stát celonoční fronty. V daleko lepší kondici je životní prostředí, a jak dosvědčuje světově uznávaný kardiochirurg profesor Jan Pirk, velmi výrazně se zlepšilo naše zdravotnictví.
    • Že to tvrdíš zrovínka ty, který tiradorovi krade jeho nick. *15*
    • Tak to se opravdu nezdá. A ta svoboda, ta je výborná. Většina lidí je zadlužena hipotékami a úvěry až do smrti. Kamery tě šmírují na každém kroku, tvá osobní data má kdokoli a kdo tě odposlouchává a šmíruje tvé PC, to ani nezjistíš. Brusel ti diktuje čím máš svítit, topit žehlit i luxovat a denně si vymýšlí desítky dalších nařízení.Diktuje ti i to, koho si musíš pustit do své vlasti. Mluvit sice můžeš, ale nikoho z odpovědných to nezajímá. Pokud bys byl hodně hlasitý a cítili by, že je ohrožuješ, tak tě sejmou stejně, jako komanči, to ti garantuji. Pokud máš za co a nevadí ti sdílet pláž s několika desítkami afrických utečenců, tak můžeš i cestovat a dovolenkovat se. S kondicí životního prostředí lze značně polemizovat, limity škodlivých látek jsou v leckterých krajích stejné, jako za socíku, na polích se stále používají jedy, zemědělská půda se zabetonovává nebo se na ní pěstuje nesmyslná řepka. Ve zdravotnictví jistě nějaký pokrok je, nakonec jsme již 26 let od převratu, ale zase ti kvalitní léčbu pojišťovna hned tak nezaplatí a pak se žebrá mezi lidmi o léčbu dětí a vybírá se po 10 koruně. Takže všechno má svý.
  • Putin je zločinec.
    • asi jen pro ty, koho žere, že své Rusko ubránil, stabilizoval a přivedl k rozvoji... jo, dělali patrně účet bez hostinského a to se nevyplácí *15* *15* *15*
  • V roce 1991 byla zrušena Varšavská smlouva. Jelikož NATO bylo její protiváhou a hlásalo, že je založeno na obranu proti VS, chtělo by se logisky předpokládat, že zanikne též, když ho již VS neohrožuje. Opak je pravdou. Od téhož roku NATO přijalo dalších 16 členských států a náklady na zbrojení navýšilo x krát. A USA se svými vazaly válčily v desítkách válek. Chce snad ještě někdo tvrdit, že NATO je obranná organizace?
    • NATO vzniko první a VS až za několk let poté... takže kdo čí měl být protiváha?
      • Pravda. VS vlastně vznikla jako protiváha k útočnému paktu NATO.
  • není důvod zvyšovat náklady na obranu, Rusko na zadržování amíků stačí
  • Rusáci nám v Krumlově vůbec nechybí,“ řekl Andrein partner Petr. A pokračoval. „Jejich chování je hrozné, oni si myslí, že jim to tady všechno patří, a i když je jich třeba jen dvacet, zablokují tu naši typickou úzkou uličku, tak, že se v ní nedá projit. To nikdo jiný nedělá, každá jiná turistická skupina se postaví k jedné straně, aby se kolem nich dalo chodit. Jednou jsem to už nevydržel a pořádně je seřval. O takové vidláky tady fakt nestojíme.“
    • chudáci Rusové,. přijedou do starobylého Krumlova a hned narazéí na blbého troubu a burana
    • Uveď z čeho cituješ. I když nechápu, jakou to má souvislost s článkem.
  • Máš to Tečko marný, kraď nicky dál, plevel dál ale není jen tiscali, všichni z tebe maj jen perdel a nepřesvědčils nikoho, pouze ses zde prezentoval jako ultrahňup. Víš, lidi maj svůj rozum, zvykej si... *3*
    • taky má z tečky prd,el *15* *15* *15* *15*
    • Rusáčku marný to maš ty!

      Všichni vidí že jsi šlohnul další nick neruského Jako anonyma.
      A s tím Tečkováním už jsi opravdu jenom směšný. *1* *1*
  • Rusy u nás v Krumlově nechceme

    Turistů k nám z kremelské říše přijíždí míň než dříve. Jak mně však řekli hoteliéři a restauratéři z Českého Krumlova a Českých Budějovic, nikomu to nevadí, protože jejich arogantního chování, mají často plné zuby. Nahrazují je většinou návštěvníci z Asie. Statistiky potvrzují, že celkově u nás turistů ze zahraničí přibývá, takže krachy v cestovním nehrozí.
    • jasně, nejšťastnější restauratér a hoteliér je ten, komu nikdo nepřijede, aspoň nemusí nic dělat.... Rusové, kteří ady skoro nejvíce utráceli že nechybí? nenechte se vysmát *15* *15* *15*
    • Neboj trollíku, zanedlouho budete mít u vás v Krumlově místo Rusů africký uprchlíky. To pak budou kšefty, viď?
    • bezregistrace
      To zas my se tě zbavovat nechceme seš dobrej hadrák na odreagování ... tak pobuď my si tu probnem ligu multinicku
      • přesně tak,máte recht *3* palec nahoru
    • naše okupant tour si také nestěžuje *3*
  • bezregistrace
    Zlej troll(multinickový sběrač) SouhlasímNesouhlasím
    Ještě nedávno jsi zdejším IQ tykve tvrdil že Tečka je jako anonym.
    Tak si v tom lhaní udělejte pořádek soudruzi.
    Co plkáš?
    No co sběratel nicků jako ty v tom musí mít zmatek .... apropos jak ti dopadlo přešívání dobrý nebo zas doktor řízl jinam než měl ... ale neva třeba příště že ...
    • mám stejný názor *3*
  • Hele ty Rusáku. O Gay klubech v Plzni tu básníš jenom ty. Budeš asi znalec.
    Tečku vidíš také jenom ty. Asi to důsledek fetování vodky. *1* *1* *1*

    Obamu jsem nikdy nehájil protože je to slabý prezident. Naštěstí ho nahradí někdo
    ráznější kdo se tvrdě postaví ruské agresi do okolních států.
    • bezregistrace
      tak co Simone už ses naučil otvírat dveře jinak než hlavou ... jo .. tak ještě to co je vedle futer je zeď a do té můežš skočit opět hlavou napřed
      • No jo, Simon. Mně hnedka byly ty kecy nějak povědomé.
      • Ty zas po vodce všude vidíš Simony. Pořád říkám nechlastej ji po litrech. *1* *1*
        • bezregistrace
          no pokud bych požíval alkohol tak oproti tobě z tohoto stavu vystřízlivím .... ovšem tvoji vrozenou tupohlavost nezmění nic ... a NIC znamená neměnný stav tudíž doživotní a pro tebe
          hlupáčku to znamená do konce života ...
          • Ještě nedávno jsi zdejším IQ tykve tvrdil že Tečka je jako anonym.
            Tak si v tom lhaní udělejte pořádek soudruzi. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit