Přejít na výpis diskuzí

Clintonová k Sýrii: Zastavte zabíjení civilistů, nebo budete čelit vážným důsledkům

1.4.2012 14:28
33 příspěvků

Americká ministryně zahraničí Hillary Clintonová dnes vyzvala vládu syrského prezidenta Bašára Asada, aby zastavila operace proti civilistům. Na konferenci v Istanbulu věnované syrskému konfliktu, kde se sešli příznivci syrské opozice, ho zároveň varovala, že v opačném případě mu hrozí vážné důsledky....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zas tady straší ten cikán Pišta alias Petr.
 • Kdyby ta stará ježibába táhla už do důchodu, největší zločinci budou někomu radit, fuj.
 • Petře, ty Tvé demagogické výkřiky do tmy, které prezentuješ na internetu, jsou ty nejhloupější a nejstupidnější, které kdy čtu. Opět musím souhlasit s Čaryfukem, že tomu h..................
 • to si zase amíci potřebují vyzkoušet nějaké zbraně. měli by si hlavně zamést nejdříve před svým prahem *5*
 • Tak vida,pokojní civilisté zabili 8 vojáků !
 • Čáryfuku on má Petr pravdu !
  Clintonová neválčila nikde. Na to má zdatné americké hochy, kteří i jejím jménem výhradně v zájmu demokracie a lidských práv již půl století vyvolávají konflikty po celém světě a zanechávají za sebou statisíce mrtvých. A nemyslí si prosím Tě, že američanům jde o nějakou blbou ropu, nebo jiné suroviny, protože dle všech písemných příspěvků a názorů Petra, se by jsi uvažoval jako nějaký rudý bolševik.
  • Anonyme, pokud si pamatuji, tak Uljanov vykřikoval, že je potřeba zakládat po celém světě ohníčky socialistické revoluce až nakonec na celém světě vypukne socialistický revoluční požár. A mongolsko tatarští nomádi z východních stepí, kteří se snažili realizovat jeho bláboly netušili, že v tom socialistickém ohníčku nakonec uhoří sami. Ale přesto má komunismus na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých (!). USA je velmi vyspělá a dynamická země, která je v mnoha oblastech vědy a techniky nejméně deset let napřed oproti ostatnímu světu. A nějaké kecy, že jim jde o ropu a suroviny jsou ubohé bláboly z doby dřevního komunismu. Když nebude ropa, mají USA další patenty na získávání energie z jiných zdrojů. Zatím ovšem rozvojové země, včetně Ruska, které mají jen tu ropu ji potřebují prodávat, protože by jinak chcípli.
   • A USA vznilky na základě vyvraždění celé jedné lidské rasy a krádeže půlky kontinentu.
   • Proč tam teda lezou ??? Jestli tady nědo šíří kecy tak jsi to ty, protože máš v hlavě jen bolševiky a tatarské nomády. Když tam nehledají ropu, tak co jiného. Já zapoměl přinesli jim svobodu a demokracii. Jeď se tam tedy podívat dnes co tam mají. Zničenou zhem, rozvrácení hospodářství a infrastrukturu, bídu svrab a neštovice. Jedď se zeptat pozůstalých po mrtvolách, které tam Amíci zanechali jak se jim tam teď dobrře žije ty ubožáku !!!
    • a kde tam sou ty amíci?? v té Sýrii ?? když to víš tak řekni pomůžeš syrské rozvědce... *7*
 • clintonova je fašisticka čuza ta at drži hubu .
 • jejda, zase ropa, o civilisty vůbec nejde.. *16*
  • ropa ? a kde by jí vzali ?
   • Ropa tam je, i když ne tolik jako v Saudské Arabii. Mimochodem, největší rafinérii v Syrii v Homsu stavěli naši lidé (ještě jako ČSSR)
    • Ropa s tím n emá nic společného a američanů je tam jen pár , narozdíl od ruských armádních poradců , a íranských počítačových " odborníků " !!!
 • Myslím, že by si měl každý nejdříve zametat na svém dvoře a před svým prahem.. USA má svých problémů až hanba mluvit.....Měli by si začít uklízet nejdříve ten svůj chlívek..Však oni si to tam v té oblasti dokáží vyřídit sami i bez nich....Tou jejich "podporou" vlastně opět přiznali, že v tom zase mají prsty a šťourají se zase ve věcech do kterých jim jic není i když jsou to věci špatné o tom žádná.... Tohle není jejich věc . A ty jejich "americké zájmy" ať si nechají pro své lidi doma ...Do nervozních včel v úlu, taky nikdo normální nešťourá klackem,aby jej ještě víc podráždil....Ti prostě vrtali, vrtají a budou vrtat do všeho a do všech,pokud se všechno neotočí proti nim...Ti kam šlápnou, tam je to rozvrtaný na celé generace..
  • Rusko dodává do Syrie zbraně a spolu s Čínou úspěšně blokuje rezoluce RB OSN, takže vlastně podporuje vraždění civilistů. U Rusáků to není nic divného, u nich nemá život jedince žádnou cenu, oni vyznávají zásadu "nas mnoho".
   • Proč by je tam nedodávlo, když USA je dodává po celém světě včetně Afghánistánu, proti kterému dnes sami bojují. Zrovna tak USA klečí na zádech OSN, aby jim odsuhlasilo bezletovou zónu nad Libyí a pak místo hlídání dodržování bezletové zóny jim to tam celé vybombardují a pozabíjí spoustu civilistů!!! Hlavně že u Američanů má život cenu, to jo ?? !!!... Haldy mrtvol v Korei, Vietnamu, Panamě, Bolívii, Iráku, Afghánistánu, a mnoha dalších zemí!!!
  • Jen pro upřesnění , Rusko tam má daleko větší vliv než USa a má tam vojenské zájmy , a v druhé řadě má zájem Írán , nejen vojenský !!
   • Právě proto tam USA a jeho podržtašky chtějí svrhnout režim ! Pokud se jim to podaří ,tak to bude další Irák,Afganistán,Libye ! Chudáci lidi !
    • Příteli možná to nevíš ale i tam žijí i lidé , kteří chtějí změny a chtějí žít jinak !! Proto ty nepokoje !! Stejně to bylo u nás , změna by neproběhla kdyby si ji lidé nepřáli !!!
     • U nás také chtěli lidé žít jinak a jak to dopadlo vidí každý sám!!!Namísto svobody a demokracie je tady jeden zkorumpovaný svinčík, stát vedou zloději, kmotři, a kde kdo jenom ne vláda. Lidem se zavírá huba náhubkovými zákony, dnes čerstvě píší, že Kubice připravuje zákon , že se anonymní letáky budou muset evidovat, kdo je vydává atd, atd. A ty se domníváš, že u nás tzv. sametovou revoluci připravili ti lidé na ulici??? Ta byla připravována v zákulisí a placena ze Západu, tak jak je tomu i teď v Sýrii a kdo v tom zákulisí tahá za nitky to si přeber sám!!!
      • A proč netaháš za nitky ty , jako občan??!! Protože si vlastní zodpovědnost hodil na politiky a teď se ti to nelíbí ??

       Je to tvoje vina , ne politiků !!!
 • Clintonová je jako zlodějka s ukradeným kufrem vyzývající jiné k poctivosti *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit