Přejít na výpis diskuzí

Co dělají ženy v čele evropské krajní pravice?

28.4.2017 22:01
Lukáš Strašík 9 příspěvků

Zkušenost ukazuje, že radikální názory jsou společensky přece jen o něco přijatelnější, pokud je nevyslovují muži. Jsou to totiž právě ženy, kdo je svým typickým způsobem dokáže lépe prezentovat a zprostředkovat. Od něžného pohlaví to voliči zkrátka berou jinak. Smutné je, že toho v poslední době hojně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Brát na vědomí články tohoto typu, kdy autor již v úvodu v názvu ukazuje, jak je k jiným názorům předpojatý, je nepřijatelné. Jak jinak brát to, když autor článku v úvodu sděluje" "Smutné je, že toho v poslední době hojně - a úspěšně - využívají evropští populisté."
  Pole autora článku populistou je každý, kdo má jiný názor než on, nebo vládnoucí strana a vůdcové EU na čele s Merkelovou. Rozhodnutím soudu v Haagu se již prokázalo, že právě ti "populisti", kteří kritizuji EU za její nepromyšlený a hazardní přístup k migraci, zejména ekonomické, měli a mají pravdu, protože rozhodl, že na ekonomickou migraci není žádný právní nárok, což je 95% všech migrantů. A přesto tady jsou pořád a nikdo s mi nic nedělá. Bylo by načase, aby autoři článků používali jiný "slovník" na lidi, co mají jiný názor, než oni, protože se začíná zdát, že právě oni jsou těmi, co jsou populisti a podporovatele konce Evropy.
 • bezregistrace
  Cherchez la femme ... to kosttoval již Dumas ... tak že jaký údiv
 • Zajímavé, jak některým pisatelům chybí elementární představy demokracie. Presidentům západních demokratických zemí přisuzují postavení, jaké má car gosudar nebo turecký sultán a domnívají se, že mohou o všem rozhodovat.
  • Ti jmenovaní nikdy a o ničem nerozhodovali. Pokyny dostávají jakousi poštou od finančníků a nadnárodních konsorcií.
 • protože ta smečka co je v Paříži u vesla je banda zbabělců. Umí jen počítat mrtvé a vést svalnaté hloupé řeči.A tak si přivandrovalci dělají co chtějí napadají kamiony co míří do Anglie, rozjetými náklaďáky zabíjejí lidi na promenádě. Toto musí skončit. V EU máme svoje povaleče a nemakačenky. Je jich třeba plné Řecko. Ty z Afriky je třeba do jednoho vyfičet!
 • "Kam sám čert nemůže, tam nastrčí babu" praví stará moudrost.
  • Frau Merkel. Es stimmt... *3*
   • Na ja, das ist fast das selbe. Ich habe aber madamme Le Pen gemeint. *3*
    • Neměl bys psát, jak Ti huba narostla? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit