Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANOINETTE ! Nikde se nepíše o kupování dovolené HLAVNE do zahraničí..Mluví se o zlevnených,t.j. i časově nevhodných, mluví se i o zájezdech za 1OOO.- Kč. Před 7 lety jsem byl na ostrově Kos v Řecku za l7OOO+ lOooo kapesné..Za to má dnešných tisícových zájezdů na 27 let, t.j, nadoživotí. Doufam,že jsem vám pomohl pochopit.
  • No jo autore, to je začarovaný kruh. Když jedni koupí laste minutovou dovolenou a ušetří, druzí ji musí se strátou prodat. Zákonite to skončí tak, že lastminutové dovolené nebudou
  • Jaksi mi unika, ze by bylo v Cesku tak spatne, kdyz se kupuji hlavne zajezdy do zahranici. A to se netyka zadnych bohacu.
  • Češi také nakupují levné potraviny a jak je vidět i levný alkohol. Z levných potravin se mohou p-s-at, z levného alkoholu otrávit. Potraviny nakupuji v množství a kvalitě, kterou potřebuji a alkohol nekupuji vůbec. pokud ano, tak hledím na kvalitu. *3* Jinak s postiženými nemám vůbec soucit. Levný alkohol kupovali s rizikem, že je nekvalitní.
  • Eliško, to není lež. Tí lidé skutečne zemřeli od jedovatého alkoholu.
  • Normální trochu přemýšlivý člověk už ty lži nedokáže vstřebávat a co mu zbývá, aby z toho úplně nezmagořil.
  • Češi i prodávají. Inserát: Po dosažení plnoletosti (za 4měsíce) prodám poctIvost za 4 miliony .Musím zachránit rodinu před exekuci. Můj nastávajíci dal souhlas.
    • za češku--4miliony ta se zbláznila --tady v anglii je češek plná ulice
  • A co asi lidem zbývá? Levnější vodu, eletriku, plyn či nájem si neseženete! Tak se musí šetřit jinde. Bohužel některých "vyvolených" se to vůbec netýká - naše elity dál vesele tunelují a kupují si hodinky za desetitisíce, zboží Henessy, Luis Vuiton, vily v Tokánsku apod. *5*
    • Ha,ha,ha. proto mají chlastat, až se prochlastají k levnému alkoholu?Je to daleko tragičtější. V tom případě jsou to alkoholici, kterým je jedno co pijí, jenom když dostanou svoji dávku alkoholu. Je to jako s drogově závislými a to už není legrace.
  • Autor si nevzpoměl na nákup levného vraždícího alkoholu, či pozáručné potraviny.
    • Někdo vás nutí, aby jste kupoval potraviny po záruce, nebo levný alkohol s rizikem, že je nekvalitní? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit