Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyjo všimli jste si jak ten malej vypadá jak paroubek?
  • Jé to jsem já, TA holka!
  • Simonka?
  • Přesně tak jsem si vždycky "bijce pitomečků" představoval. Na fotce je malý bijec v maminčině náruči.
    • :-)
  • No, hlavní je, že se tam všichni na nějaký mamrdóólský kydy zvysoka vys.rou. Odloží si, to jo, ale to tak bude všecko. *15* *15*
  • Vypadá jak zlej troll.
    • Ja nie som degeš od Košíc, ty somár. *16*
    • ... primitivní, jste bráchové?
      • Tak prej na fotce k článku jsi ty, bijče.Tak to pardon! Evidentně jsi matce vylezl jinudy než obvykle.To tě omlouvá.A už chodíš i na velkou?
  • poznal jsem ho ,na fotce je malý obama
    • ... blbost, velký panchart jura, největší hlupák široko daleko to je :)))
      • přeci největším parchantem široko daleko jsi tady už celé roky výhradně ty, lopato.Takže nač ta skromnost?
  • nechci nikoho urážet, ale "bijec" jak kdyby mu z oka vypadnul........
    • ... slabé a jako pokaždé bez špetky vlastní fantazie, trapný zoufalče, jen tak dál :)))
      • ... rozhodně si nebudu dopisovat s uboze hlasující zdegenerovanou hromádkou trusu :)))
        • jo ta to sedí.Ty hnůj všech hnojů tady chceš nadělovat rozumy?Zalez do svojí nory ke své zparchantělé matce!
  • Co se stane, když matka s virem zika dítě odloží? Inu, stane se z něj Čapisrál. *15*
    • ... tvůj brácha :)))
  • V článku samozřejmě chybí informace, že ženy v Argentině, kterým se narodili takto postižené děti dostali během těhotenství nevyzkoušený lék. A protože by se zveřejněním informace poškodila známá Americká firma, tak je lepší blbnout lidi, že za to může vir Zika. Opravdu nemůže, protože se v Argentině vyskytuje staletí a toto nikdy nedělal. Vzpomeňte si nebo si najděte informace o očkování, které způsobovalo že se nevyvíjeli končetiny dětem. Podívejte se sem: http://zpravy.idnes.cz/farmaceuticky-omyl-zmrzacil-tisice-deti-vedci-veri-ze-nebezpecny-lek-opravi-1ve-/zahranicni.aspx?c=A100312_170019_vedatech_taj a sem: http://www.lidovky.cz/nemecky-vyrobce-leku-jenz-zpusobil-deformace-pazi-se-omluvil-pt6-/zpravy-svet.aspx?c=A120901_125957_ln_veda_Pta
    • Prášky (zbytečně) nežrat!

      Takových afér už bylo...Contergan
    • ... nemachruj, znalost pozadí se předpokládá, zoufalče :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit