Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EU znamená pro Čechy jeden velkej pr.ser!!!!!
  • EU je koncipovaná tak, aby vše vyhovovalo Německu a Francii. Je pravda, že Francie je ve věci poněkud vlažnější a Německo z toho dělá těm na který si to může dovolit, pakárnu.
  • Komu se EU nelíbí a necítí se Evropanem, naložit do dobytčáku a poslat do Asie nebo do CCCP nebo do p*dele.
    • Tebe tečko předhodit divokým pprasatům, byl bys aspoň něčím užitečný, pár prasat by se nažralo!! *4* *4* *12* *12*
      • Tečka básní o Evropě jako by byl Bangladéž evropou. *3* *3* *3* *3*
  • Pro mě je EU jedno véééélký howno !
    • Podle tvého komentáře víme, kde patříš. Nezapomeň zavřít za sebou vrátka, tam kde patříš to šíleně páchne.
    • Tak co v EU děláš? Proč se neostěhuješ tam kam tě srdce táhne?
  • Poslední hřebík do rakve!! *15* *2*
  • Čiré zlo.
  • Pověs si svého komunistu, zabráníš rabování majetků a vraždění lidí!!
  • Konec ČR!
  • EU je spolehlivá mašinerie,která ze starých a velkých zemí EU dělá země ještě bohatší a ostatní zbídačuje.Všechny lumpy,kteří nás vlastizrádně do EU zatahli a odklonili od spolupráce se surovinově bohatým Ruskem,je třeba,co nejkrutěji,odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Tvrdě prosazovat,že pokud někdo zbídačoval celé Česko,aby nejvíc zbídačil svoje nejbližší.
    • Přesně to slovo v závorce vás vystihuje.Jste jednoznačně prototyp padesátých let minulého stletí,s rétorikou zasahující někam do období Francouzké revoluce.I s jejími důsledky.Ale to je složité.(Pro vás).Vy a vám podobní jste příčinou všeho toho srabu našeho národa.Rozdíl mezi vámi a všemi těmi "přisluhovači",které by jste chtěl zničit nejméně do třetího kolena,jak píšete není žádný.Ještě jedna věta v souvislosti s vámi mě napadá.Budou li tam,couvnem.Nebudou li tam,hurá na ně. A to vás"revolucionáře" charakterizuje.
  • Při pročítání výblitků jakéhosi Manuela, žasnu! I M B E C I L, který se naučil psát. *8*
    • To je nasazený provokatér.
    • Od bolševika který má nísto mozku spisy Marxismu - leninismu je to hluboká poklona . Děkuji . Pokud byste mě pochválil bylo by něco špatně a v noci bych z toho nespal .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit