Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    My ho doma většinou slavíme, kupodivu a světe div se, prací. Ono je to na začátku května, kdy je spousta práce na zahradě. Takže ráno většinou obleču pracovní tričko s dlouhým rukávem a jdu se hrabat v hlíně. Vždycky je totiž něco potřeba udělat doma. A nějaké politické agitace? Tak na to mě nikdy nikdo neužil a upřímně řečeno je mi to celkem jedno.

  • Je až úsměvné, jak někteří hlupáci komentují 1.máj a ani neví jak a kde tento svátek vznikl.
    Děti před rokem 1989 měli poněkud větší znalosti. Co například maturity vzal do rukou ten
    pochybný "spolek" CERMAT a jeho populistický ředitel Zika, tak jde naše vyšší školství od desíti k pěti!: *16* *16* *16*
    • Tak mi připadá, že vám jde také jen o to, někoho napadat bez souvislosti k tématu. Celou základní i střední školu jsem absolvoval právě před rokem 89 a věřte, že tehdy nikdo z mého okolí neměl ani tušení o původu a účelu 1. Máje - svátku práce, ale věděli jsme, že musíme povinně do průvodu s fasovanými transparenty a volat sláva soudruhům na tribuně. I dnešní oslavy 1. Máje jsou jen o politice a to i na studentských majáles, takže raději mizím do lesa. Z politiky je mi jaksi mdlo.
      • Vážený pane, nevím kde a kdy jste chodil do školy. Já jsem do základní školy chodil již v
        šedesátých létech a nikdy mne nikdo do průvodu nenutil. Můj příspěvek reagoval hlavně na
        dnešní "mladší", kteří by nejraději vše svedli na komunisty. To, že se státní majetek vlivem
        dnes již neaktivních politiků rozkradl a zmizel na účtech pohlavárů tehdejších stran, případně
        na stranických účtech, dnešní "mládeži" jaksi nevadí. Oni si vzpomenou, až půjdou do důchodu a nikde nic nebude. Mohou jen chodit na prvomájové srazy odsáků,socdemáků
        a kalouskovců, případně jít na stupidní majáles, kde se potřebují projevit pouze slabomyslní
        organizátoři. *16* *16* *16*
        • No vidíte a my museli povinně nastoupit do průvodu, jinak hrozila snížená známka z chování a dokonce jedenkrát měli spolužáci velký kázeňský průšvih (ředitelská důtka), když z průvodu jednoduše zdrhli. To to si pamatuji na květen, kdy jsme stáli v průvanu na lehko (předepsaný oděv) v ulici v neskutečném průvanu, zatímco kolem poletovaly vločky sněhu a to hodinu a půl. Samozřejmostí byl zákaz prodeje alkoholu v celém městě.
          Zmizelý majetek, něčí důchody či aktivity nehodnotím, neb to není součástí tématu.
  • komanče vystřílet , jak starý tak mladý a bude pokoj. Ty starý rudý K U R V Y se měly pověsit hned po listopadu a byl by tady klid.
    • A tupouny umístit do diagnostického ústavu!.
    • ObcanHaveI
      A kdo by ti tu po 89´ asi vládnul ty blbče Sajmone? Jó, vlastně ty zkurvenče si ještě nebyl na světě, ta tragédie se stala o rok později, ha, ha
  • na prvního máje by se měli bolševici a jim podobní kolaboranti třískat hlava nehlava
  • A co takhle zrušit oslavy 1.máje a zavést 30.duben jako svátek vše čarodějnic? *1*
  • Svátek práce,je oslava pracujících lidí.Svátek vznikl v USA a je opravdu dobré si pořád připomínat,že pracující lidi mají svůj svátek.Je to den volna,lidi si můžou odpočinout.Nevím proč pořád nějací hlupáci připomínají 1.máj jako bolševik svátek.Hodně se mi libi Hynkův Máj...také ho někdo připomene jako bolševik básníka?Dost blbců takových je!
  • zrušit všechny bolševický svátky včetně prvního máje. Svátek rudokožců ,anarchistických p r a s a t , nefachčenků a podobné sběře. Až se zbavíme všech symbolů bolševismu , pak se bude této společnosti lépe dýchat. Běžte už do P R D E L E s prvním májem , pražským povstáním , dnem žen..oslavování zla , oživování mrtvoly...
    • To že si svatek práce uzurpovali komanči ještě neznamená že nemůže být.Až se zbavíš všech symbolů historie a nejenom fašistické a komunistické tak tady budeš slavit třeba ramadán ,ale co dějepisu netřeba hlavně že se honí kačky.
    • A hlavně s oním 17 listopadem, žejo...
    • Běž do říti sám hroudo!
    • Jsi zakomplexovaný pako, které toho v životě moc nedokázalo, tak se alespoň projevuje v diskuzích jako mentálně opožděný jedinec.
      • CX5- jdi do pr de le bolševickej matkomrde
      • Souhlas. Tyhle masmedii zblbnutý paka nevědí, že 1 máj se slavil už v době kdy naši komouši ještě neexistovali..... Viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Svátek_práce
  • Galerie:

    https://nazory.aktualne.cz/kresba/r~bffa31f8a92d11e3b3c30025900fea04/r~7431bbb648bf11e8b8efac1f6b220ee8/
  • Dnešní den je všeobecně uznáván jako Svátek práce. A je až s podivem, že to nikde není slyšet. Tak si to alespoň oslavte sami podle sebe A třeba i s onou písní která ani zdaleka nepatří jen dnešním ani minulým soudruhům, i když ti dnešní a překabátění při ní pukají zlostí........
    https://www.youtube.com/watch?v=Zck4Xh-Nivk&list=RDZck4Xh-Nivk&t=2
  • https://www.youtube.com/watch?v=zRDdP9X73Ds

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit