Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jinech debilů kterých mezi náma mraky a mě nevyjímaje.
  • Klidný stáří a ne ataky od digidebilů.
  • Nákup USA vrtulníků to určitě není.

  • Naši senioři jsou odrazem naší společnosti, oni též netvoří myšlenkový či názorový monolit. Naši senioři si od státu zaslouží větší pozornost a od společnosti větší úctu. 
    • Naprostý souhlas. Úctu bychom měli mít i jeden ke druhému bez ohledu na věk. 
  • Také jsem už třetím rokem Ježíškovo vnouče. Ale, že bychom z peněz někdy kupovali striptýz, to tedy nevím. 

    Přispět na zlepšení života starým a nemohoucím lidem mi připadne smysluplné.

    Je tisíc nadací pro děti, ale jen málo pro staroušky. A když Bůh dá, tak jednou budu i já starý. Ale myslím, že pocit zbytečnosti, toho, že nikoho už nezajímám je mnohdy horší, než nemoc. Někomu se prostě ani nepodařilo třeba dobře vychovat děti, nebo je už nemá. Tam je potřeba pomoct. Tedy je to jenom můj názor. Nikomu ho nevnucuji, ale myslím, že pravdu má pan Janák - v první řadě je potřeba se ptát těch seniorů, co jim chybí. 

  • Důchodci si přejí lepší životní podmínky.  Jsou mimo dětí nejvíce ohroženo u  skupinou obyvatel. Zásluhou této vlády snad ani ne materiálně,, nýbrž v oblasti zdravotni a bezpečnostní. Zlepšila se jejich úroveň i na venkově, neboť je dostupnější za 1/4 jízdného nakoupit si levněji potraviny, lepší dostupnost lékáren atp. Co jim vadí je spíše strach o život a krádeže. Víte,  že mnozí z nich, tentokrát ve městech,  se bojí navečer vystrčit nos z bytu? Jsou v domácím vězení bez kontrolních čipů či náramků.

  • Jak to teď říkal Rychetský v zemi je 250000 bezdomovců a milion v exekuci a to je většina seniorů

    protože ti nebyli na takovou zlodějinu zvyklí. Tak si určitě přejí aby měli kde přespat a najíst.

    I když je mezi nimi určitě hodně co cinkali a teď už ty klíče ani nemají !

  • Ještě se tak zeptat těch seniorů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit