Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...já vím co čeká ODS, heč, ...já vím i kam půjde, ale neřeknu! Maminka říkala, že nesmím mluvit sprostě. Zeptejte se dětí z romské třídy, ty můžou...
  • A stejně se do parlamentu nedostanou.Jana jim to posrala...... *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • ODS a TOP 09 plně potvrdili proč se sídlo vlády jmenuje Strakova akademie, jak říká Kalousek " krade se tam ani poledne nedrží " říkal to sice o ROP Severozápadu, ale řídil se heslem -nejlepší obrana je útok-. Strašně by mě zajímalo kolik si nahrabali tzv. lobisti kdyby se jim sebral majetek za ovlivnění zakázek v ČR tak je republika na 99% bez dluhů.
    • Nebo by se kompletně zaplatily povodně.
  • Ať ODS zvolí do čela pana Pospíšila.Ten by měl šanci dostat stranu z problémů. Pan Nečas skončil sice pozdě, ale aspoň s nadhledem.Jeho plus je , že změnil poměry v justici, a nechal justici a policii nezávisle pracovat.Doplatil na svoji milenku a soukolí sjelo i jeho
    • Ano Pospíšil, jasný příklad skryté politické korupce nestal si se hejtmanem v Plzni tak s tebe uděláme místopředsedu parlamentu. A jinak co čekat od člověka se jménem Nečas pohodu?
    • Nechápu, proč si myslíte, že Pospíšil je ten pravý. Je tak dlouho spjatý se současnou ODS i s plzeňským Jurečkem, že by rozhodně změnu k lepšímu nepřinesl. Na jakéhosi pana slušného si jen hraje, ve skutečnosti je zrovna takový intrikář, jako všichni jemu podobní. Těmhle lidem už nejde o občany a fungující stát, ale jen o své vlastní prebendy.
    • Á bezcharakterní degenerovaná bestie se ozvala. Jestli jsi judr, tak znovu stejná otázka. Za čí prachy jsi vystudoval a co jsi dělal před rokem 89. Já to vím, a nerad bych to tu napsal. *16*
      • Vlk je provokatér na Tiskali, nevystudoval vůbec nic, bude to instalatér!
  • Táhněte, nejlépe do pr.... a vezměte sebou i tu zlodějskou bandu toho degeneráta. Znal jsem jednoho degéna co si taky nechal říkat kníže a byl degenerovaný *16*
  • A pak je tady ta stařenka Mirka Němcová za ODS.Právě ta co minulý týden kdykoliv dostala šanci - bránila premiera o život.A výrazně zlehčovala práci policie.ve všech mediích.Pokud nic nevím tak držím hubu.Když se chci lajdáka zastávat tak musím počítat že mi to nevyjde a jsem za tlučhubu.Přeci nechce babina stát tam ve sněmovně a dělat jako že nic.Buď pomažu nebo jsem stejný ksindl jak lživý Péťa.
    • Protože se bojí disidentská matrace o koryto *16*
  • ... pěkná prohlídka flákačů zde, že Peppone, ostravský balíku atd. :)))
  • Nechci tuto VLÁDU,není čistá a LIDEM nikdo nevolil !!!!!!!!! Nové volby,už ty bandě hlas nedám!!!!!!!!
  • Toljo, vezmi si tu svoji síťovku a táhni. Doufám, že dojde i na tebe
    . Místa je v basách až až po amnestii zločinců, kterou jim Kikina udělil.
  • ODS se buď přejmenuje nebo jednotliví členové s tím prásknou a ti s patologickou tohou po korytech nalezou někam jinam.
    • To je nejpravděpodobnější, ale už je pozdě.Proflákli se totiž jmenovitě a žádná partaj si jimi nebude svinit kandidátku na úkor svých věrných. Prošvihli by jim jejich vlastní volební údspěch. A pokud si založí novou stranu, tak se ani nemusí přejmenovávat, bude to stejné. Není rok 1990, kdy je lidé neznali a myslili si, že konečně přichází ti správní... Nu a nyní už se vybarvili..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit