Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice nejsem Němec, ale z jazykové školy vím, že Vetter není Strejc, ale Bratranec. Někdo od vás neumí německy. ......Ostuda......
  • Jinak parlament. Rada starších to byla, jen se přetvořila věky, tak tomu bylo u všech národů. Pak přišla církev a vše rozbila na celá staletí, vykradla statky, právo i mozky. Teď se to trochu dává dohromady, co se by bláboly pomalu daří vykořenit. Jen se to přeneslo na parlament, který už svůj lid vůbec nezastupuje. Nikdo z nás nešel k volbám, aby byly vysoké daně a platili si tu vyžírky nejen naše, ale už i cizí arabáče a negry.
    • vymetli a druhé bláboly vám nasadili. Holt nesvéprávná ovce neschopná sama o sobě rozhodovat pořád nad nad sebou potřebuje nějakého baču
  • Hornodolňánan není Dolnohorňánan, i když oba jsou Češi, Evropané, lidé, živé bytosti.
    • a Dolnohorňanan to je co za země? Ještě jsem o tom neslyšel. To zas někdo místo hodiny zeměpisu za školou čichal toluen. A to jsou ty konce....
  • Noha prvního Čecha, či vlastně Moravana, stanula na promrzlé půdě Islandu roku 1613. Tehdy totiž připlul do země ohně a ledu Daniel Strejc-Vetter spolu s přítelem Janem Salomonem. Dotyčný pocházel z Hranic na Moravě
    -------------------------------------------------------------------------------------
    už se začíná přiznávat, že na Moravě žijí Moravané stejně jako v Čechách Češi na Slovensku Slováci v Polsku Poláci a v Německu Němci. Že by se konečně po střípkách začala v médiích prezentovat tak dlouho upíraná pravda? Tak snad ještě před koncem svého života z médií uslyším pravdivé informace o zvráceném ekonomickém systému jenž dosud na světě byť s problémy panuje, jaké je skutečné pozadí konfliktu USA/Rusko, jak je to s tou slavnou velkohubě propagovanou demogracyjí a co doopravdy dělal Edwin Aldrin v Antarktidě. Jen blbec totiž může uvěřit bajce o jakési "dovolené" nebo co to má být do oblasti která je silně hlídaná a platí na ni mezinárodní úmluvy a kde admirál Byrd dostal výprask.
    • Ha, potrefený Moravan. Nikdo ti nic neupírá. Do Brna aby se jeden s pražskou značkou bál, na vesnicích na cizince jak na zloděje čumíte, věci a práci bez peněz mezi sebou měníte jak na tom Islandu nebo Moravě v tom 17. století, za strýca půl vesnice haranti mají, jak se tam válíte jeden po druhým. *1* *1* *1* *1* *1* *6* *6* *6* *5* *5* *5*
      • hledí kde by co ukrad, brečí jak mu zlá EU ubližuje ale když má bránit svá práva a svobody stáhne ocas jak zpráskaný pes a zaleze do kouta. A zachrańovat ho musí vždy Moravané které ve své tuposti a aroganci přehlíží (viz Bílá hora 1620 nebo Frýdek-Místek 15 březen 1939) *15* *5*
        • jjj *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *5* *5* *5* a pak přišli Topolánek, Dalík, Hašek ...
          • to máte. *2* *4* Vždy mne pobaví soused, který, když já při úklidu vyházím odpad do popelnice, on se začne v tom hnoji přehrabovat a nanosí si ho do obýváku. A pak za mnou chodí a stěžuje si, že můj odpad mu zamořil jeho byt. Co k tomu dodat? Soused je D..BIL.....!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit