Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud člověk touží po aspartamu po více kaloriích, tak se nejspíš dostavil psychologický efekt hubnutí. Úvolnění inzulínu vyvolá pouze zvýšená glykémie, tedy zvýšení obsahu glukózy v krvi. Sladká chuť je pouze určitá forma nervového vzruchu a to s uvolňování inzulínu ze slinivky nemá nic společného. Inzulín neuvolní ani např. fruktóza, třeba že je sladká. Receptory v těle nezaznamenají přítomnost glukózy a kdyby v krvi koloval kýbl fruktóźy, s inzulínem to nic neudělá. http://galenus.cz/clanky/biochemie/biochemie-biomolekuly-inzulin
  • Hezký den. Mezi čtenáři se právě šíří ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - velice snadná na pochopení.. Já si takto přivydělávám již od května a je to až neuvěřitelné. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak toho využívám na maximum :-) Podívejte se na http://www.Recenze-Plus500.cz
  • O aspartamu je všeobecně na vědecké bázi známo, že je to nejkvalitnější jed na hubení krys a potkanů. Argumentace, že je používán v malém "neškodném" množství je velmi nedůvěryhodná. Proč konzumovat toto svinstvo, když ničí /třeba pomalu/ živý organismus ??? Je to jen podnikatelský trik spějící k velkým ziskům. Proč používat drahý cukr, když aspartam má mnohonásobně větší sladivost a osladí mnohonásobně větší množství nápoje než cukr. A to aspartamem zdaleka nesladí jen Coka cola.
  • prec ne prirodni stevii kdyz muzou sladit umelym aspartanem
  • Coca-Cola mě sice moc nechutná, někdy si ji ale dám. Používám ji také při čištění mincí, sifonů a hlavně když je mě mizerně od žaludku. Není lepšího léku. Jestli znáte ještě nějaké jiné použití, podělte se. Nemyslím to jako pohanění nápoje, takhle opravdu funguje.
  • je potřeba, aby naši potomci dostáli klasického vzdělání, měli rozhled a byl jim vštěpován smysl pro logiku věci, někdy stačí tzv. selský rozum. vzdělání osvobozuje, ovce, které bečí a táhnou se stádem do pekel, to současný světový řád potřebuje, to ho "živí". nedejme se neustále ohlupovat ! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit