Přejít na výpis diskuzí

ČR se potýká s přílivem cizinců a integrací romské menšiny

2.11.2012 10:29
58 příspěvků

Česká i slovenská společnost jsou o něco pestřejší než před rozdělením Československa a přibývá v nich cizinců. Samostatné Česko patří k zemím s jejich největším přílivem. Slovensko je zatím láká mnohem méně. Nejpočetnější skupinu lidí ze zahraničí tam představují Češi. V obou zemích se ale rozrůstají...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zatím co se sem stahuje stále více cizinců,tak původní obyvatelé se začínají přesouvat do lesů,jako bezdomovci.Všechny lumpy,kteří uvedené mizernými zákony zavinili,je třeba odporážet,za vlastizradu,na katovských mučírnách ,tím nejkrutějším způsobem.
 • Všechny ty mr..y do plynu,je to jen hromada sraček! Paraziti
 • To co tady pisete , to jsou jen kecy ... Piste si dal.
  Jo, a vsechny nas VYKURTE a taky ...
  • Vyberte si komín!
  • neboj vykouříme
 • My Romove zijeme na 100% kazdy den , ne jak vy .
  Stydel bych se kdych byl Cech - Jsem hrdy ze jsem Rom *4*
  • Tak táhni do Romska vo.le.
  • Jo, ale za naše peníze. Styděl bych se takto parazitovat. Jste příživníci společnosti. *16*
  • Fúj špíny!
  • na sto procent,ale k h o v n u
 • Proc nas Romy vsechny nevykourite ?
  Mrd-y cesky... *5*
 • Pro František.Já jsem ,za komunistů viděl cikány pracovat a poctivě.Ty povaleče z cikánů vychovali ti lumpové,co se po komunistech prolhali k moci.Ty by bylo třeba odporazit víc než nějaké cikány.Kdyby se nedělal kapitalistický svinčík,tak dnes zase makali cikáni všichni.pouze by se jim změnilo to,že by byli nuceni si vyrábět tolik potomků,kolik dokáží svojí prací uživit.
  • Jaroslave to já jsem viděl také ale! Má to své ale, byl zákon na práci, nebo §53 porušení pracovní kázně, A jako absence, příživa. Hlavně pevná ruka zákona, kontrola občanky v době pracovní doby a podobně, nikdo by se s nima ne s r a l naloží je do auta zavezou k lesu a dají výprask! Kdyby tento druh práva byl funkční i dnes, pracovala by i většina cikánů bílé barvy pleti čechů! Režim před rokem 89 je opravdu naučil, nebo lepe donutil, dnes jsou to tu lázně!
 • Pro František.Komunisté přebrali cikány jako kočující lidské stádo ,povětšině se živící zlodějnou.Přesto z nich udělali usedlé občany,kteří se museli živit vlastní prací.I tato převýchova cikánů stála nějaké finanční prostředky,ale byla pro společnost krokem dopředu.Po údajné revoluci,když se prolhali k moci zločinci z OF a takzvané Charty,tak museli vše dobré po komunistech přeorat.Proto sem začali tahat cizince,aby cikáni neměli práci a byla co největší cikánská ruka natažena do státní pokladny.Protože cílem těchto vlastizrádných lumpů bylo udělat z naši země kolonii Západu,pod názvem Česko.Díky troubovitosti obyčejného českého blba,se jim toto dílo úspěšně daří a už jsme na pokraji státního bankrotu.Všechny tyto vlastizrádné lumpy bude třeba odporážet na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.Aby se pak darebáci,ještě za sto roků.politice obloukem vyhýbali.Tak měli slušní lidé prostor položit základ pro důstojný život budoucích generací.Což zatím obyčejný český blb nepochopil.Proto je mu třeba ,jako léčbu,nasadit takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.To co se doposud děje,že se na debužírování obyčejného českého blba stát dluží,s tím,že to v rozkradené,rozprodané a astronomicky zadlužené zemi,buudoucí generace,dluhy snadno zaplatí,to musí skončit.A to i za cenu,že až se dostane mladá generace k moci,tak nechá obyčejného českého blba důchodového věku pomřít hladem.
  • Jaroslave já souhlasím s tím že revoluce a obsazení kotelníků ve vládním čele bylo nešťasné, slušně řečeno! Jenom ta cikánská banda plně sneužila možností které nabízela ta banda blbců obsazena v poslanecké sněmovně, senátu a ministerstvech! Jednu věc si ale pamatujte pevná ruka zákona byla bez pravomocí a pracovala zmateně! Nepotkal jse v noci po roce 89 policajta na ulici a vlastně ani hlídku v autě, tento stav trval nejméně dva roky!
   Tu druhouvěc že nejlepší ministr financí tady byl končil nedávno jako rozpočtář, tato banda si ho držela i po roce 89, jeho působení bylo dlouho před rokem 89 je nevím hned to, vím Pan Janota. Myslím si že bez Pana Janoty by tato banda udělal z republiky dávno Bangladéž.
   Do dnes trvá že raději úředníci udělají ústupek cikánům než žít ve strachu z jejich jednání, byl jsem tomu svědkem nejednou a dokonce i na STK.
 • Poděkujme této trojkoalici za genocidu čechů. *10* *16*
 • všem cikánům dostatek plynu *1* ,at se neperou a nepředbíhaj a pak šup do pece,arabáči,negři a rákosáci ven,nebo do plynu s cikorkama
  • ty by si šel po nich na řadu
 • Česko se potýká hlavně s tím, že podmínky u nás jsou pro tyto vyjmenované příznivé, kdyby totiž nebyly, tak by se tu nikdo dlouho "ohřívat" moc nechtěl, ale proč by ne ?.., když lidi z Česka jim to ze svých daní, státního rozpočtu a na úkor svůj, svých rodin i zadlužené budoucnosti zaplatí a zbytek něco málo raději dá i EU, aby vše zregulovala tak, aby toto "překladiště" toho co oni ve své zemi nechtějí zůstalo stále v "ostbloku" a pojistili si to ke všemu různými smlouvami o "lidských právech a diskriminaci",aby měli mmožnost i našim ůřadům, když tak zavřít tímto "ústa",samozřejmě však s jejich vynucenou vyjímkou, že oni si chytře tento "civilizační přínos" už do své země jen tak lehce nepouští, aby nemuseli tyto brát do součásti svého rozpočtu, protože setsakra ví kolik to stojí živit statisíce lidí, co jsou jen na jídlo, živení, bydlení, kriminalitu, sociální i náboženskou nestabilitu či dokonce občanství a volební právo.. a nedej bože i na vyplácení v důchodovém systému, ačkoliv do něj tito nic a nebo skoro nic nedali, když se sem někteří dostanou často nemocní či kolikrát ve věku cca 40-50 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit