Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za současném problému s cikány mohou ti lumpové z OF a Chartisté,kteří sem záměrně začali tahat cizince,aby připravili cikány o práci.Takˇaby se zvětšovala cikánská ruka natažená do státní pokladny a dříve se tak stala naše země koloniíZápadu,pod názvem Česko.Ten politický dobytek,který toto dělal je třeba ,co nejkrutěji,odporážet na katovských mučírnách,za vlastizradu.
    • Zase ožralej? Jak jinak.
    • Pane Jaroslave vy to ale pletete!!! Cikánům jejich kultura nedovoluje pracovat, a to se dědí z generace na generaci. Cikány uměl pacifikovat jen Adolf a KSČ, jeden s nima topil a druhý je mlátátil přez hubu když bylo třeba! Dnes jsou tady jako v bavlnce přežírají se, tloustnou a nepracují! Když pracují tak na černo a k tomu mají další výhody ve formě příspěvků na el. plyn, vodu, novou lednci a podobně! Kdy jsou tlustí jako jateční dobytek přináší to pro náš rozpčet další problémy! Jako úhrady za jejich ošetření u lékaře, pobyt v nemocnici a td. Když náhodou nepáchjí trestnou činnost ale to je jen vyjímečně, když je soud odsoudí mají zajištěný lázeňský pobyt v některé z našich věznic.
      Hlavně mi tady nikdo nepište že lékařskou péči hradí pojišťovny, neboť jejich pojištění v případě nahlášení se na ÚP hradí stát z vašich daní!!! Je to banda kupme jim území na Uralu nebo tam někde vystěhujme je tam ať se v nich konečně v hlavě oběví mozek.
      Nemá co bych už dodal, musím ještě rychle makat *9*
      • František hulí svého otce
        • tečko budeš asi vyhulenej! Najdi si práci!
      • i na čecháčky platil hitler---nemyslíš
        • Máme tady mezi sebou také cigoše, vidí to u černého humusu tak to opakují jako opice.
      • Já mám jiný návrh,poslal bych je do Kanady na Aljašku.Já tam musím na vízum tak jim to zaplatím,protože já tam jezdit nemusím.Co tomu říká Šlafenberk-jak ještě dlouho bude na nás EU kálet?Co udělal za reciprotu?
  • Příliv cizinců z východu: Úřad práce zřejmě nedůsledně kontroluje zaměstnávání cizinců pracujících na "černo".
    Úřad práce pravděpodobně nedůslednou činností povoluje zaměstnávání cizinců na pracovních místech, která může povolit obsadit cizincem až po neobsazení pracovního místa nezaměstnaným občanem ČR.
    Rozhodně by mělo být soustavně spolu uveřejňováno množství nezaměstnaných občanů
    a počet zaměstnaných cizinců.
    Tato dvě čísla by měla být ukazatelem výkonnosti úřadů práce.
  • Zkusme se poučit !!!
    Na Slovensku to řeší:
    1) zpřísnit podmínky pro pobírání pomoci od státu
    2) nárok na ni by měli mít jen lidé bez přestupků a ti, kteří se zapojí do veřejně prospěšných prací
    3) snížilo dávky už v roce 2004
    4) neznalost jazyka (češtiny) a našich zvyklostí se neomlouvá (povinnost pro začlenění)
    • všechno je to zbytečně složité,stačí to naházet do pecí,vždyt je to úplně zbytečný živočišný druh parazitů
  • A pak že není na důchody. Nejsou Češi, jou cizinci hlavně, že platí daně
    • ... jou, ty joudo :))))
  • Například takový černý kašel (od žlutého) bude rád, že si vás jako budoucího bílého bacilonosiče našel.
  • Již jsou dva zaslíbené kraje -ráje v české republice kde se budou cikáni a cizinci stěhovat.
    Guběrnija Kárlovy Vary a kraj ráje a pohody Ustí nad Líblinkem. Mezi těmito etniky již nyní
    vzplálo nadšení z nového domova kdežto na německé straně zavládlo zoufalství a děs. Ale vem to ďas ať si to taky užijí,nebo snad budou lepší ve výchově.
    • my už si užíváme blbe--probud jse---- *12*
    • Nediv se tomu, u nás rozebírají jenom stožáry vysokého napětí, v německu to budou celé větrné elektrárny.
      • ... ste se našli, pitomečkové :))))
        • jsi tu zase matkomrde ??
  • Přivezou Vám dárečky, těšte se! Někdo přiveze žloutenku, jiný TBC, další svrab a možná pravé neštovice. Už Vám nebude nic chybět, neboť toto je to poslední co nám scházelo. Myslím ty neléčitelné kmeny nemocí, jejichž statistika se před občany tají, Já vím co bylo v plicní léčebně Janov, či v karanténě léčebny v Dobřanech, když tam museli policisté cizinecké jezdit zjišťovat totožnosti přivandrovalců.
    • ... uniká mi smysl tvého plkání
      • Mám rád tradice, a proto na Štědrý večer raději zůstanu u klasiky. Kapr je kapr, tomu ostatnímu exotickému dám tedy šanci.
        • ... ptal se na to někdo?
  • A bude jich čím dál více a přinesou s sebou svou kulturu a svůj způsob života a naše zákony ctít nebudou. Řídí se svýma nepsanýma zákonama stejně jako mají dnešní menšiny u nás žijící. Jednoho dne nás převálcujou a nám nezbyde ani ten pohled, možná jen vzpomínky na to co naši předci dlouhá léta budovali a co jsme my za krátkou dobu dovolili zničit a pohřbít .
  • Kdo příliv cizinců a neintegrované romské menšiny uživí, kdo zajistí bezpečnost původnímu obyvatelstvu, kdo bude platit uvedeným jejich lékařské ošetření, kdo bydlení? Kolik budou muset mít uvedení odpracováno let při nároku na penzi. Ubíráme se do pekel vážení daň. poplatníci, včetně našich potomků. Ano je to politický záměr přesunout problémy jinam. Již si nejsme soběstační skoro v ničem, tak problém ještě zvýšíme přivandrovalci. O důvod víc proč volit extémisty.
    • Jo, jo, měli jsme monarchii, která s trochou reforem se mohla stát středoevropskou konstituční monarchií jako je Velká Britanie. Monarchii jsme si vlastní blbostí rozbili tak máme co jsme chtěli.
      • Neměli jsme kolonie, nikomu v tomto ohledu nic nedlužíme tak ať jdou emigranti o dům (stát) dál.
      • Jsi blb, podívej se jak se národy VB snaží odtrhnout, Irové, Skotové i Welšané, tak nepindel hovadiny trotle.
        • Rudoprdélníček se ozval!
  • Hlavně je proboha nezačleňovat mezi normální pracující lidi, protože pak už fakt nebude mít kdo dělat a odvádět daně, protože s nima se v jednom baráku nedá žít. Vím o čem mluvím, měli jsme jen jednu jedinou romskou rodinu v baráku a bylo to o nervy a někdy i o život. Teď tam bydlí tři rodiny ukrajinců a pohoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit