Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A když nic jiného a dobrého ČSSD za 22 let neudělala tak církevní restituce doufám zruší *1*
  • To soudruhům jde něco zadarmo zprivatizovat a potom to zdecimované, rozkradené a naprosto nepoužitelné vrátit původnímu majiteli, ale s tím, ještě, aby za svůj původní majetek zaplatil.!!! Jak absurdní, milý Watsone, je tento český stát. *7* *8* *9* *13*
  • Za soudruhy z ČSSDKSČ se při tzv. "privatizaci" nedostalo a tak se těšili, že si "rozprivatizují" církevní majetek. A teď tohle! Jedině že by ho zase "znárodnili".
  • Naprostý souhlas s ČSSD.Já když požádal o navrácení restituce po rodičích tak sladkým hlasem soudružka z ONV J.Hradec mě řekla,abych vše doložil a že mi to vydá.Taktizovala,abych prošvihl půl roční dobu na vrácení,protože matka se bála ,otec politický vězeň tak jsem běhal po úřadech a dával dohromady.Tehdy to bylo velmi podivné jednání a dnes chápu proč.V našem majetku se usídlil nomenklaturní kádr ÚV KSČ ,zatím na dalších 23 let.V tomto soudnictví,kde spravedlnost na vahách by potřebovala řetěz a ne nítě ze sametu se nehodlám nervovat,ale veškeré směřování jsem si přísahal,že tento stát od mojí rodiny neuvidí ani kačku dokud nebude spravedlnosti zadost.
  • Zajímalo by mě, kdy vrátí soudruh Sobotka za jeho ministrování jako ministr financí v letech 2003-2006 ten 200 miliardový tunel, který vytvořil ve státním rozpočtu. *3*
    • To mě taky
  • Ještě, že existují ti socani; nebýt těchto odvolávatelů, stěžovatelů a navrhovatelů nesmyslů, mohl by si prostý občan ČR myslet, že je Ústavní soud úplně na lejno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit