Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně by měll dostat pořádně do zubů,kašpar brejlatej.Přidal bych i bechyňskýmu kořalovi pořádně na záda
    • Prostě on musí pořád lhát a myslí si, že muto lidé věří. Nečasovi, dítku estébáckých rodičů nestačilo vysvětlit, že lidový dům si v minulosti zakoupilˇi sociální demokrati a nic se jim nemuselo vracet. Raději by měl vysvětlit statisíce na odměnách z našich daní, které dává Nagyové, která dře jako kůň a neřekl, že v posteli!
  • .
  • Pro gema inkognito:
    Ty kryple, já jsem tu vedený skoro 3 roky. Co ty ty esesod nulo. Co se sejít, abych ti mohl vymlátit tu tvou hmotu bez ničeho z tvé blbé palice zmrdku?
  • Ten zákon o navrácení majetku církvím je prostě napsaný na zakázku a je naprosto nerovný oproti daleko přísnějším podmínkám při prokazování majetku a tím i vlastnictví u ostatních restituentů, kteří v případě podepsání tohoto zákona chystají v tomto smyslu žaloby, kde například církve při prodeji již pak "svého majetku" mají daňovou vyjímku v placení daní..a i jiné vychytávky na zakázku...Pan Nečas by vůbec neměl dopustit, aby tento zákon vešel v platnost, podpisem prezidenta. Takové řeči o ničem co s tím ani moc nesouvisí jsou zbytečné a celkovou věc neřešící,...Navíc tedy by měl i stejným způsobem podotknout, že už se proti tomu vyjadřují i sami věřící u kterých se dá těžko předpokládat jejich členství v ČSSD či dokonce v KSČM...Zkrátka naprostá většina lidí to nechce, což by referendum velmi rychle prokázalo i bez "osobních záruk" Toto není hra obyčejných lidí a normálních věřících,ale vysokého kléru a naší vysoké garnitury v tužbě po největším tunelu v dějinách naší země po Bílé hoře..
  • Pravičáckej dobytek zse krade nicky. Oni totiž na nic jiného nemají krypové *12* *12* *12* *12*
    • Cože?
      • ho*no se klouže ty prase aha já zapoměl žemodrá lůza nejen že nemá vlastní nápady ale i neumí číst. Tak znovu chcípni ty zjeve nebo to udělam já
        • Přej, a bude ti přáno. To platí i pro komunisty!
  • "Chystaný zákon je výsměchem principu směřování našeho státu od roku 1918 a státotvorným demokratickým idejím T. G. Masaryka. Ten měl o pojmech jako čestnost, pravdomluvnost či poctivost v souvislosti s katolickou církví a násilnou rekatolizací českých zemí víc než jasno," doplňuje Ledecký.
    • Ano, T. G. Masaryk jako člověk věřící v Boha měl v těchto věcech jasno.
  • Kdo se najde a navždy mu zavře tu jeho rozežranou hubu.
    • Tomu, kdo je na fotografii.
    • Komu?
  • výroky zlodějské odsky jsou k pousmání sami jenom neukradnou řídké lejno a těžký kámen,Lidový dům byl postaven za peníze lidu nikoliv ukraden formou odpustků a desátek jak to činila církev v minulosti,kdo měl majetek byl prohlášen za dábla a šup s ním na hranici.Tak církev k majetkům přišla..
    • Jano, chybí Ti věcné znalosti a píšeš hlouposti.
      Lidový dům je palác Losyů, který vybudoval v letech 1651-57 italský architekt a sochař Carlo Lurago na pozemku hraběte Jana Antonína Losyho z Losinthalu. R. 1907 palác odkoupilo Tiskové a stavební družstvo dělnické. V r. 2000 získala palác ČSSD, která odmítala za něj zaplatit.
      Církevní majetek pochází z pozemků darovaných panovníkem a z peněz darovaných nebo odkázaných šlechtou a bohatými měšťany. A pro řádové bratry a sestry platilo heslo "ora et labora" - "modli se a pracuj".
      Desátek byla desetiprocentní daň placená náboženské (kostelu, chrámu, církvi) nebo světské (král, lenní pán) instituci nebo starověkému božstvu. Dnes máme "patnáctek" a "dvacátek", který platíme lennímu pánovi, tj. státu.
      Prohlašování za ďábla a upalování prováděl na Jesenicku v 17. století soudce Boblig jako světská osoba do doby, než mu to církev zatrhla. Počet obětí se odhaduje na stovku. A skutečně "největší čarodějnice" byly ty, které měly nějaký majetek. Komunisti také považovali za stoupence ďábla ty, kdo měli nějaký majetek. Sice je neupalovali, ale posílali do uranových dolů a do koncentráků, pokud je StBáci neutloukli při "výslechu".
    • Dějeprava a mateřský jazyk - doporučuji doučit, popřípadě dodělat zákl. školu.
  • Komouši, přece dobře víte, že to máte marný!!!
    • To nejsou schopni pochopit!
      • Trotle už 2x jsem psal, ať si vymyslíš jinej nick. Pokud js demen*ní odesesák tak s tím neotravuj ostatní Kryple. Nebo ti můžu tu hubu natáhnout na kopyto osla Jasný ty pavičácký prase? *12* *12* *12* *12*
        • Cože???
          • ho*no se klouže ty prase *16* *16* *16* *16* *16* aha já zapoměl žemodrá lůza nejen že nemá vlastní nápady ale i neumí číst. Tak znovu chcípni ty zjeve nebo to udělam já *16* *16* *16*
  • ... neumíš :)))
    • ... napsáno omylem, patří to jinam :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit