Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem jediný,kdo díky pořadu Otázky V.Moravce,
    jsem se přestal dívat nejen na tento pořad, ale přestal jsem sledovat i zprávy, nejen na ČT ale i jinde a jsem v pohodě. Nemusím nikomu přes obrazovku nadávat a sousedé si nemusí myslet, že máme italskou domácnost.
  • Koblihožrouti se bojí o preference a tak se předhánějí v tom, kdo ČSSD víc pošpiní.😛

    • ČSSD jde nějak pošpinit?? No to nevím....

  • josef.chmela

    Klasická jéglovina. ČSSD korumpuje všechny, pravicové strany korumpují miliardáře. Nějaký rozdíl v tom ovšem je, že?

  • Pokud budou v socdem takové zrůdy jako Poche a Zimola, tak jsou naprosto nevolitelná strana. Když se rozhlédnu kolem, tak slušného socana nikde nevidím. 

  • Aha... Takze v praze maji malo pejsků.. muzou zmenit heslo na bilbordech na 3 psy do kazde rodiny ;) .... A co kočky, ty zdarma nebudou?????  Ja ze by to v praze mohlo vic mnoukat.

    Doufam ze si cssd pak nebude stezovat ze ma malo penez na opravy mostů, kdyz takhle ekonomicky uvazujou.

  • Lepší korumpovat lidi na něco co funguje,než co nefunguje že...p.Kalousku,Gazdíku,Topolánku,Nečasi,Hajajo,Béme,Svobodo,Němcová a nově i Drahoušku😠

  • ČSSD korumpuje slevami. Naletíte na ně?...Většina bohužel opět ano, stejně jako na koblihy..

    • Vzhledem k poslednímu volebnímu propadu ČSSD věřím, že se, díky Bohu, mýlíte. A nějaké koblihy, ty měly v rozhodování voličů jen minimální váhu.

      • Taky bych se rád mýlil.,ale tohle všechno.. jsou v podstatě jen politické nápady, sliby i fráze opakující se vždy a u všech politiků..Historicky na celém světě a jedno kde a kdy i u koho..se jen zcela vyjímečně po nástupu nové " vlády".., tyto sliby plnily či dokonce splnily..Obecně platí..sliby se slibují a jen naivkové a blázni se radují..Na pohádky nevěřím a některým lidem už vůbec ne..

        • "Co já vám slíbím, to vám žádný nedá!" (Autora bohužel neznám, pouze mnoho citujících.)

          • Souhlas !..i tak se to dá říct..

    • KIMCID

      a co na složenky

  • pavel.zajda.7

    Tychcali se diví, že mu klesá návštěvnost. S takovýma blábolama, ale není divu!

  • No jo, uplácejí slevami. Kdyby pekli a rozdávali koblihy, to by jim stouply preference. 😀

    • KIMCID

      složenky jsou lepší

      • Složenkou si můžeš klidně vytřít p.del, ale koblihu můžeš sníst. 😀

        • Ideální je sloučení obého do věky osvědčeného cyklu. Napřed sníst, potom vytřít.

  • Socani?Třeba starosta Bohumína Vícha. Na volebním plakátu má plnou hubu čestnosti. A tady tento kousek se před několika lety začal pelešit se svojí asistentkou na radnici.Odešel z domu pronajal si byteček-hnizdečko lásky a tam se pelešili a pelešili. Až se kvalitně vypelešil vrátil se domů ke své domácí parohačce.Jasně - klidně může. Ale copak takový společenský balast může věrohodně přesvědčovat na volebním plakátě o slušnosti a čestnosti? Potíž je, že všichni socani jsou křiváci. Přesně jako on!

    • Přesně! Klidně může. Pokud to domácí parohačce vyhovuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit