Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Socani jsou chytří a aktivní, když jsou za bukem. Pokud vládnou - ticho po pěšině dělají dluhy.
    • Ovšem ne v takovém rozsahu jako červenáčkova banda prasat, kterým se tímto omlouvám za přirovnání, protože i to prase je alespoň k něčemu. Oni jsou jen shluk darmožroutů. Ovšem stejně jako blb s rovnátky a švejk, nebo hašek nebo co?
  • Nevím proč se musí neustále vymýšlet nějaké zákony kdyby nechali vše jako za totáče mohl být ve školách klid a pořádek. Za našich mladých let když jsem ve škole zlobyl tak mi ji kantor vyšil až jsem druhou chytil o lavici a doma jsem o tom ani necek protože bych to zchytal znovu, holt máme demo-gracii.
    • No já kdybych ve škole "zlobyl" tak bych nejen chytil pořádný pohlavek, ale po škole bych musel stokrát napsat "nebudu zlobit a budu se učit pravopis".
    • Moc jsi se asi ve škole nanaučil, když jsi "zlobyl" s tvrdým y... *3*
    • Protože podle slavných disidentů a grázlů/póvlu všeho druhu je vše totalitní špatné. Jen to co dělají oni je dobře pro blaho poslanců a podnikatelů typu janoušek, který by zasloužil na místě zastřelit i s těmi fízly
    • ... na minulost se vy*er, je úplně jiná doba, jiná informovanost, jiné technické možnosti :))))
  • ... přihlouplí socani nikoho nezajímají :))))
    • Omezený modrý primitiv.
      • ... jsem nestarník, ale velmi rád identifikuji verbež jako tebe, ču*áku :))))
        • Tento nick a jeho "ego" je nepoužitelné *1* *1*
          ".....jsem nestarník"...............
        • V minulé diskuzi, kdosi psal, aby se nereagovalo na sprosťáka antiparoubka, on, že je ten slušný. Ovšem podle Vašich příspěvků se dá usoudit, že Vy jste ten sprosťák.
        • Opr:omezený nestranný primitiv.
        • opr.: nestraník :)
    • ty VEMENO !
      tady snad nejde o socany .
      • ... stojí tam snad "ČSSD navrhuje....", pitomče, jebu tě :))))
        • Antikoncepce !! padej spát a vyměnit pleny !!! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit