Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ať se stávkuje vesele dál.Kalouska a celý ODS ať už koněčně někdo z tý vlády vykope do hajzlu.Jsou to neskutečný http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/12.gif a korytáři a podporujou jenom zloděje.Na obyčejnejch lidech jim nezáleží.Chtěj jenom na lidech aby za ně zaplácli to co rozkradli a projebali.
    Na co se furt stavěj třeba ty pitomý dálnice?Pro blbý skopčáky,protože si to tady lidi nemůžou dovolit a pro ještě posranější kamiony.Dřív se skoro všechen náklad tahal po dráze a dneska všechno kamionama.Proč?Protože vláda sere na dráhy jak na placatej kámen.Radši peníze rozkradou než aby investovali.A mnoho dalšího.Dohajzlu taky s Johnem.Takovej slizkej novináříček by taky chtěl diktovat lidu.Smrkáč jeden.Je to naprosto šokující co se tady v tom státě děje.
    On zas přijde nějakej chlápek v naleštěnejch holinkách a dá to tady do pořádku.Však víte koho myslim. *12* *12*
  • žblunk: Personální zastoupení u čssd je rozhodně daleko méně tristní než u ODS a VV. Bohužel. A to jsem byl v 90. letech voličem menších pravicových partají a i v ODS se dali najít rel. slušní a kompetentní lidé. Dneska? Děs a hrůza. Takže vůbec nebude na škodu, když to zase zkusí socani, kteří jsou navíc pod daleko větším drobnohledem médií a nemohou si už ted dovolit kauzy typu Drobil, Vondra, Řápková, Tluchořovy puče apod. a takové svinárny. To by je novináři (na rozdíl od té mafie, co vládne ted) rozbili za pár dní na mraky. Kdyby se za socanů stalo to, co včera s Drobilem, čtrnáct dní budou všude palcové titulky o socanských mafiánecvh a poroučeli by se... programy ods a socanů se zas tolik neliší...
  • Je to již jako za totality, co se nám nehodí to pozměníme a zakážeme, aby lidi příště neměli možnost stávkovat. Cím více se budou bát, tím lépe se budou prosazovat asociální reformy.Diktatura začíná pomalu a plíživě, lidi budou stále více omezováni zákony/ nový zákoník/ až zjistíme, že jsme zpět v totalitním systému, a o to této vládě jde. Jsem zvědavá co příjde příště.
  • Trapní lidé, co nemají nic jiného na starosti než kritizovat i to co je nekritizovatelné, ale oni to z principu budou dělat. Klasičtí korytáři.
  • Ač volič ČSSD,tak jsem zklamán i z ní,protože personální zastoupení je tristní a obyčejný volič má pocit,že mimo folklorní KSČM neexistuje strana,která vnímá jeho problémy-nájemné,ceny potravin,nejistota ve zdravotnictví,mafie v soudnictví,nefunkční policie,atd. to není splečnost,ale džungle,kde přežívají ti nejbezohlednější...A nevidím v české společnosti žádnou naději a bez toho se žije špatně...
    • Ty bys žil špatně i na Madagaskaru, zoufalče. Hlava mi nebere, jak jsi přišel na to, že jsem Čech. tento nešťastný úděl ti ani trochu nezávidím, Pepíku :)))
  • Pokus se o vyvedení tohoto státu ze sraček bude ucházet tento zakomplexovaný plešoun, máme vystaráno...........
    • ... samo mělo být na začátku "Pokud"
    • Poraď nám koho navrhuješ? Tvoje válka s Paroubkem už není in!!
      • navrhuje, aby to zkusil někdo nový a křištálově čistý a slušný - např. Nečas, Kalousek, Tluchoř apod. Prostě ti, kteří vždy bojovali proti korupci a nikdy nezadlužili tento stát ani korunou (a když, tak max. nějakým tím směšným bilionkem) *1*
      • S mrtvolou neválčím, můj nick má připomenout, koho byli socani schopni vydávat za svého predátora. Nenavrhuji nikoho, kdo se dnes cpe do objektivů novinářů. Jsou to jen směšné škodlivé loutky.....
        • Koho by si doporučil socanům do jejich čela? Paroubek je predátor,Sobotka plešoun a kdyby tam byl téměř svatej,tak ti bude zas něco vadit... A jak bys popsal sám sebe dinosaure? *1*
          • Socany bych zrušil a tebe s nima, blbečku naivní :)))
        • Hospodský žvanil a klasik. Destruovat umí každý,ale říct jméno,stranu či svou vizi to už český pepík neumí....
  • Přesně tak nové volby.To se ukáže koho mají lidé plné zuby.A měla by se zakázat dělání koalice,správně vyhrála ČSSD tak ta má vládnout a ne že se zbylé strany domluví a spojí se a budou vládnout ony to jsou celé volby potom k smíchu.
    • ... asi jak je k smíchu tvůj jalový příspěvek
      • Pane Včem se super podle vás tak super nynější vláda ?
        • Promiňte ze paskvil co jsem napsal zprávně to má být takhle : Pane včem je podle vás tak super nynější vláda.
  • zbytečné VV zase podpoří vládu chce nové volby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit