Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... užíval jsem si na dovči toho, čeho se tláchalům zde asi moc nedostává :)))
    • Myslíš, že to někoho zajímá?!
  • ČSSD se Špidlou ve stínové vládě nebudou moc volitelní a k vůli Špidlovi přijdou o hlasy.
    • O hlasy přijdou hlavně k vůli tomu, že se chtějí paktovat s komoušema! Tj. naprosto nevolitelní šmejdi! *5* *5* *5*
      • Darebáci, nechtějí se paktovat s "kočičákem". Jak to vypadá, KSČM je jejich jediná šance.
  • Sobotka, sobotka, není to ten, co si za tři roky neuměl vyjednat podporu pro svržení péti nečasů? Myslel jsem, že tři roky vlády diletantů a pobertů pod slabým a nekompetentním šéfem posloužilo politikům jako poučení. Ale zdá se, že jsem se mýlil.
  • Klaus se Zemanem, odpovědni za stav, kdy obě vládnoucí strany ods a cssd, kde rozhodoval právě Sobotka, jsou odpovědny za stav země, kdy soudy Švýcarska, FBI, BND a jné musí vyšetřovat činy těchto straniků zloděje Ratha, lháře Dalíka, Podvodníka Grosse, spojení Kuba a Rittig atd. atd. Sobotko, běžte do hajzlu s vašimi hrami, které jsou jen vaši zábavou a lidem přinášejí jen stud za mafiánské politiky.
    Jak vy, zkorumpovaní neumětelové, neumějící zmačkou správný knoflík, dokad vám to něde neukáže, neumíte napsat správný zákon, který musí mít mnoha doplňků, jak vy nemáte s sobě kouska studu a svědomí anechté se znovu volit!!!
    Proto vy ze stran cssd, ods a kscm, běžte už konečně se Zemanem a Klausem do hajzlu!!!
  • No, takze pro mne je to nevolitelna strana. Sobotka mi vadi, takze sbohem socialni demokracie.
  • DLUHOSLAV premiérem cha to je přímo k pos.ání,viděli jsme co dokázal
    jako ministr financí v období růstu 6%.
    Je to vychcánek jako ten ŽID na financích nyní.
  • Tady se pored predhanite v tom,kdo bude volit KSC(m),nabo CSSD.

    Ale kde mame volice Kremelske SPOZ?
    • Koho máme volit, zloděje z ODS či STOP 007 nebo nna obzoru Klausprivatenland.
      Sorry, tady jsou slušní lidé v KSČM. Co se týká Sobotky, tak jeho osobní ambice pokládají ČSSD na lopatky. Za ním není vidět myšlenky.
    • a nebo voliče soudruha Babiše *4*
    • Oni se ti voliči najdou. Budou to ti kteří pochopí, že hajlování s fýrerem Zemanem a jeho SPOZ jim přinese korýtka a výhody. Byť jenom dočasně, protože Zeman dříve či později skončí v protialkoholní léčebně. A fašistická Kremelská SPOZ skončí dřív než se pořádně rozběhne.
  • Nebudu volit socdemáky ,protože jsem přesvědčený ,že zase zradí svoje voliče a dají se dohromady s lidovci /jestli seti dostanou do sněmovny/a budou dělat jejich politiku .Vzpomente si jak se zachoval Špidla a s kým se spojil,když byl předsedou vlády.Unie svobody, Judr.Němec ,katarský princ,zase politika pro horních 10 000 a ne pro lidi.Je třeba volit komunisty ,aby byli co nejsilnější a aby se příští vláda nemohla bez nic obejít *4*
  • Pro mne starého důchodce to znamená jedno-nevolit ČSSD.





    *16* *16* *16*
  • Jsem pro zrušení politiky a politiků a proti tomu aby taková verbež ještě dostávala peníze za počet zvolených poslanců.A ten senát vyházet z okna to jsou darmožrouti ,že jim není rovno jak tihle lidi můžou vůbec klidně spát když berou takové obrovské peníze za nic.Masaryk se musí v hrobě obracet kdyby ten bordel dnes viděl!! *16* *12* *16* *12* *16*
    • Nejhorsi potupou panu PREZIDENTOVI MASARYKOVI byla pritomnost tech dvou chamovodu Pruzinskeho a Zemana u jeho hrobu.
      To I fasista Gottwald mel tolika slusnosti a nelezl tam!
      • Největší potupou Čech jsi ty !!! Blbej a ještě sprostej, že by se červenali i dlaždiči !!!
        • Mylis se zlodeji nicku,moc se mylis.Sprosty jsem pouze ke komunisticke luze,jakou jsi ty,a ver mi,ze inteligenci mam o hodne vyssi,nezli ty. *3*
          • Je to patrné z každého Vašeho příspěvku,jak hledám tak hledám nějak se Vám ta inteligence vypařila.....vystačíte si pouze s urážením lidí,pokud není po Vašem,demokrat jak vyšitej......
          • U tebe je vyloučena jakákoli inteligence, blbečku. *1*
            • Jak to tak muzes s jistotou vedet? *1*
              Co ty rudej primitive?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit