Přejít na výpis diskuzí

ČSSD požaduje, aby Bém, John a Kubice opustili politiku

30.3.2012 14:43
9 příspěvků

Sociální demokracie požaduje, aby poslanci ODS Pavel Bém, VV Radek John a ministr vnitra Jan Kubice odešli z politiky. Zdůvodňuje to jejich propojením s podnikatelem Romanem Janouškem či jeho firmami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČSSD je stejný spolek lumpů,jako to co zde vládne.ČSSD si ze zde vládnoucí bandou nemá co vyčítat.
  • Jsem pro i kdyz socany nesnasim, jsou to take zlodejska strana. *11*
  • A oni celé ty roky jako nic ? !!! Oni sedí v jiné sněmovně ? Spolu byli všichni a taky by spolu všichni měli odejít, ale všichni !!! Už si odvykli na obyčejný život..tak to je...Chce to úplně novou krev...
  • Těžko někdo něco úspěšného spustí, když ODS si s ČSSD nemají v podstatě co vyčítat! Íčko, Dalík, Bém,Řebíček, Kocourek, Jančík atd. mají své stíny v podobě privatizátora Svobody,křišťálově čistého Standy,kakaového Krause ,Wolfa a opět atd.Žádná z těchto stran nemá punc bezúhonosti a tak ti lide český nezbývá nic jiného než oči pro pláč, a skřípěmí zuby!Bude trvat dlouho, než se v tomto , pravdou a láskou zdevastovaného národě najde osobnost, které dokáže najít tak velkou podporu zklamaných a oblbnutých lidí, aby dokázala vymést tento "Augiášův chlév"! Nakonec máš národe to, cos sis vycinkal svými klíči a k čemu tě přivedl ten, který se podle zákona schváleného většinou poslanců zasloužil o to, že v tomto státě zvítězili podvodníci, tuneláři, lupiči, lháři, lichváři!Nakonec, vždyť je to přece krásné.Máme demokracii a máme se jako prasata v žitě!
  • Aby mohl jeden zloděj mohl nahradit druhého?
  • Pánové mohou požadovat co se jim zaráčí, ale platné jim to bude jak mrtvýmu beranice. Je zbytečné pořvávat , měli by se postavit do organizování odporu proti špinavé antisociální politice vlády. Na ty jejich brífinky jim někdo prdí. Brífink, pár keců a hajdy do teplíčka poslanecké sněmovny, za pěkňoučkou vejpatu. Všichni jste stejní. To vás v politice drží, žádná služba lidem.
  • Požaduji, aby Sobotka, Zaorálek a ti kolem nich vzali náčiní, šli na jarní úklid a už se nikdy do politiky nevrátili :))) jsou to stejné hyeny, co vyžírají občany, jako ti, co dnes vládnou :(
  • po dobrým to nepůjde, ale on to něldo spustí budme klidný *1*
  • Bohužel chtít mohou, ale to je tak vše!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit