Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já i moje manželka od počátku volíme ČSSS, ale je nás málo. V Duchcově se objevila první vlaštovka, což je dobré. Jinak brzy budeme ČCR (Česká cikánská republika) Jarda.
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí. Díky :-).
  • KIMCID
    leváci z čssd to včera popřeli....jo charaktéři *1*
  • Co se divíme? Na tohle má Bohuš Ořezávátko směroplatnou vnitřní směrnici:
    Koalice s KSČ? ODS? TOP 01-01+n? ANO? - Ano!; proč ne?! A co Lidovci? Nezávislí? Piráti?Veverky? Zahrádkáři? Marťani? - jasňačka, nema problema.
    Koalice s Dělnickou stranou? - Vyloučeno!
  • Kluci v Duchcově BINGO! Z nějakého tlachání Zubaté pleše si nic nedělejte.Socani jsou tak na rozumování v Praze.Ale realita se žije tam u vás.Pokud Pleš s hnědočechama nebydlí bude jen plantat kraviny.Všem normálním pro smích.A nemyslete si.Když se ráno projedete tramvají - lidi zašlapávají houfně socany za toto do výkalů.Taková gesta se nedělají!Jste pořádní frajeři.
  • Pro premiéra Sobotku:
    V Prostějově uzavřela ČSSD, spíše prokomunistický spolek, dohodu taky s komunisty!
    S týmiž, kteří v roce 1989 museli odejít z radnice velmi svižným sviňským, krokem !
    Mezi nimi komunista, fízl, který pracoval v armádě jako kontrabrácha! A ještě se podi-
    voval, že se někdo diví! Prý to byla součást zaměstnání! Za nic prý se nemusí stydět!
    A tedy: Bude taky místní organizace ČSSD zrušena? Kdo o tom bude rozhodovat?
    Hradní proputinovský spolek kolaborantů anebo b uddeme čekat n a nový "samet" a
    a pořádek si zjednáme sami? - Oni totiž staronoví soudruzi se netají tím, že se ůpomstí
    těm, ktweří zařídili jejich odchod po 1989!
  • Přeji duchcovské koalici úspěšnou spolupráci k prospěchu řádných pracujících občanů, jejich dětí i staroušků. Sobotkovi odpusťte... díky pleši mu stále padá jarmulka. *3*
    • Medikologu, Ty jsi zkrátka takový klausovsko-zemanovský trapný a ožralý pichus, že?:
  • to je tá demokrátia po čésku-jak néni podle mojeho,tož zničit,zrušit,zavřít,zakázat !!!! Zrovínka jako řec prezidenta,nelíbí se jim,ýe řekl tvrdě veřejně pravdu,tak nejlíp defenestrácia !!! Ale Vašci rozkradi s kumpánama miliardy,za úplatky a ze známosti se dávali milosti,tož všeci drželi hubu.
    Už je to jak ten vývoz demokrácie po americku-humanitárně vybombardovat,postřílet.....
    A možná to ti z DSSS myslí a dělají poctivěji než všichni pajtáši zlodějští co tu vládli a vládnou 25 let !!!!
    On jim nepasuje ani Okamura-taky nekýve jak černoušek v kostele když do kasičky hodíte dvacku !!!!!
  • Koalice ČSSD s TOP 09 Sobotkovi nevadí? To je zrada na voličích.
  • Tak to je zcela demokratický postup.Co se nehodí do krámu,škrtneme.Asi je někdo volil,tak co se Sobotka cuká.Zku..ená česká politika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit