Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si nemohu pomoci, ale president by měl být někdo akceptovatelný a známý celé zemi a to při vší úctě tenhle kandidát není..Možná tedy časem, když už se o něm bude víc vědět, ale koho se zeptám, tak pomalu ani neví, kdo to je a jak vypadá ani u které strany je ... Připadá mi to jako takový kandidát sehnaný na poslední chvíli..Pravda tedy je, že zas až tak moc není z čeho vybírat ...
  • V tom jsou jako ODS, nemají výrazného kandidáta
  • Zeman na hrad, to je volba! *2*
  • nemá na to,nebyl by sto pro na koni.
    malej rozhled.hledal by podporu u rádců a strany.
  • Tak jsem slyšel, že Dienstbier by prý připustil účast komunistů ve vládě. Pokud je to pravda...
  • Za to, ze tatinkuv chlapecek ma byt prezident? Nic jeste nepredvedl, tak at si ho nechaji. *11* *16*
  • a je tady další židozednář,co chce krást od nás všech a posílat peníze do Izraele..........vzpomente na jeho fotra,co to bylo za bezpáteřní zrůdu,která aktivně souhlasila s bombardováním bratrů v Srbsku...a tento jeho obřezaný pohrobek nám chce vládnout,,,fujjjjjjj,to je k zblití...žid je tady,žid je tam,všude kam se podívám ...a to se vám líbí ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?? aby vám vládli loupeživí židi ????????????????
  • Kohopak vyšle do voleb KSČ(m)? Snad ne Grebeníčka nebo Vondrušku?
  • Spoluzodpovědného šmejda za tenhle bordel *16* super
  • Nemám nic proti panu Dienstbierovi. Dokonce se jeví jako poctivý charakterní člověk. President by měl být především MORÁLNÍ AUTORITOU, což možná pan Dienstbier je. Ale president má být NADSTRANICKÝ. Takže každý koho nominuje nějaká politická strana, ať je to jakákoli, je pro mne nepřijatelný.
    • Zlatá slova *6*
    • já bych navrhl veškrnovou, alepoň to bude v rodině.
      Je poctivá, pravdomluvná, soucítící a co jestě všechno *1* *1* *1*
      • a ještě je to kuurva,teda bývalá *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit