Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Důležité je , kolik lidí které straně fandí, to dělá výsledek ve volbách. Tím nepodceňují těch cca 20 ooo modrých loupežníků, kteří nás už 23 let vodí za nos.
  • Politická scéna ČR - neskutečnej hnus, který vyhovuje všem zločincům a zlodějům
    kteří jsou v politice. A nějaká Píková se svojí rádoby stranou ? Kterou nikdo nikam
    nezvolil ? Ta potáhne do trdele, i když je médii protěžována.
  • Nějak tloustne,asi má hodně práce.
  • Ano, "Pík" je ženská víc než iniciativní, ta je přímo radioaktivní.....všechno, jen tohleto ne do vlády a ani do sněmovny..... *16*
  • Šikovná ženská, ta Karolína - komoušům stoupá tlak!
    • Ještě že jsi castrovanej, možná by ti taky něco stouplo, ale tlak by to nebyl.
  • stranu LIDEM nebere v potaz,nikdo ji nevolil,tudiž nemá v poslanecké sněmovně co dělat a jeji hlasy by neměly být vůbec započitávány.Je to podvod na voličích
  • Kolik členů má "strana Peak" nevím ale před týdnem byl jeden viděn na Šumavě. Jsou prý hodně plaší.
    • Kocoure, raději chytej myši, aby Ti někdo nevyprášil kožich. *1*
      • Myši nejím.
  • Divim se, ze vubec nekdo vleze do nejake politicke strany. Politika neni a nikdy nebyla pro slusny lidi...
    • Já se nedivím, - spíš mě zajímá kam ti straníci včera odhodlaní a dnes nervově labilní utíkají. Před kým - je jasné. Nechme se poučit minulostí: Naši otcové a dědové před Hilterem utíkali kupř. do armád mimo ČSR. Nehoufují se k obraně svých ideálů ti současní stateční! - nějak podobně?
  • Z ODS utíkají... Běží, bijte je, na množství nehleďte, bijte a zabijte !!! TOť odkaz jusitů, kteří jako první vybudovali spravedlivý sociální systém v Evropě.
    Jedině proletariát má právo zde rozhodovat a vládnout ! Pod vedením KSČM.
    • Ale ODS je pod primym vedenim KSC(m)... *12* *12*
      • Přihlaš se až vystřízlivíš.
    • ...husitů...
      • Ožralej komunista, že?
        • To néé. On je ten Peppone chudák. Ta jeho choroba se nazývá dementia communistica a má to z fetování drogy marxismu-leninismu.
          • Už zase ty cigoši otravuješ ??? Jdi si raději na živobytí ukradnout nějaké kabely, ale s pořádnými měděnými vodiči alespoň 5 kV, to ti vydá dostatečně na pohřebné...
            • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem!
          • Máš pravdu Peppone Žižku na ně, ten by jim ty kedlubny zvalchoval že by mazali do Teutonských lesů jako namydlení!
    • Pravičácky ksindl s veškerou buržoazií jsou pijavicemi a příživníky, kteří se chovají hůře než hyeny.
  • Je neskutečné, že člověk, který nezná zákony této země je ve vysoké politice. Osobně ověřeno. Tato paní a ústava a zákony jsou něco co nejde dohromady. Dokonce mi písemně potvrdila, že volby řeší ústava a ne volební zákon a řídí se heslem, co není zakázáno je dovoleno, proto je strana v prběhu volebního období i proti zákonům této země trpěna jen z důvodu roudělených trafik této paní a jejím chlebodárcům. Větší zkorumpovaný ksindl jsem v životě nezažil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit