Přejít na výpis diskuzí

Čtyři operace nepomohly. Český voják zraněný v Afghanistánu zemřel

14.7.2014 12:50
94 příspěvků

Rotmistr Jaroslav Lieskovan, který byl v úterý zraněn v Afghánistánu, zemřel. Útok sebevražedného atentátníka si tak na konto připsala pátou oběť. Muž byl do republiky převezen za zvýšeného rizika, ale česká nemocnice mu mohla dát lepší péči. Mimo jiné mohla poskytnout náhrady orgánů, které mu selhávaly....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • všechny komunisty a levičaky povesit a s nima všechny kapitalisty a fašisty a bude tady pokoj na zemi ......zrušit armadu stejne je na nic.pro narod nikdy nic neudelala......a stoji velky penize .
  • Nechci nijak zbytečně ztrácet čas a hodnotit tvůj "příspěvek", ale - co ty osobně jsi udělal pro národ? *1*
 • Režie diskuse:Mnohonickový žvanil
  Scénář diskuse:Mnohonickový žvanil
  Moderátor diskuse: Mnohonickový žvanil
  Diskutující: Mnohonickový žvanil
  Řešené téma: Nepodstatné, hlavní věc je žvanit o čemkoliv.
  Těžká schizofrenie... *16*
  • Já jsem tečka - tirador,
   mám já na mozku nádor,
   to mě neva, já to beru,
   každou diskusi zaseru!
   Jsem já za to placenej,
   je to kšeft "pozlacenej"!

   autor: Tečka / interpret: Tečka / produkce: Tečka / místo konání produkce: Tečkali /
  • Dobře jsi to o sobě napsal.
 • Mi komunisti mylujeme neštěstí jiných protože to posiluje našu stranu. Mi chceme aby bylo moc nezamněsnaných a špatné školství protože enom potom lidi pochopí že enom v komunyzmu je dobře. Ale to uš je jedno protože za necelých 2961 roků začne na Marzu komunysmus a já tam budu protože se nechám nablamážovat jak soudruch Lenin aji z Vůdcem Putinem. Čest!
  • Nevydávej se ty troubo za někoho, čím by jsi nikdy nemohl býti. Takového vykleštěného tura domácího plodí teprve nyní naše školství. Kde blbec tam blivno ale je to také tvor boží a dojde věčné blaženosti.
   • To je Kozomrd Tečka.
 • Krásně,moc krásně se lopato páchnoucí čte jak tady bezmocně skučíš a spíláš.Ještě krásnější je tvoje bezmoc s tím něco dělat.A nejkrásnější je tvoje najivita a snaha vzbudit tady soucit.Vzbuzuješ salvy smíchu.Prostě drzá chamraď tobě podobná která tady prasí stránky musí takto dopadnout.
 • Co Čechystánský vládnoucí kapitalistický politik to spolupachatel na vraždách vojáků - občanů ČR.

  Posílat do Avganistánu vojáky na smrt, tak to je hanebnost od Zemana, Sobotky a komedianta Stropnického !!!

  Jen b l b e c si myslí, že tzv. předělá jiné národy k obrazu svému.
  *16* *16* *16*
  • ty vojáky tam poslali předchozí vlády. Naši rádoby podnikatelé v politice, je tam jen nechali.
 • A co na to Duka??????? poví nám, že to byla Boží prozřetelnost??????,
  • vzpomen jak se drzel kdyz uvidel / a myslim ze i ucitil / zemanovou virozu !!! Zachoval nadpozemsky klid.
 • Vládní činitelé, začněte konat a stahovat naše oběti z Afghanistánu. Ti chlapci si ztakto sice vydělají peníze, ale ten život a zdraví za tuto cenu nestojí. KOnkretně pokud působí v zemi, kde nemají co pohledávat. Pláč nad nimi a také nad dětmi a ženami v Afghanistanu, kteří jsou rovněž obětmi nesmyslného válčení. Hodně lidí u nás už to pochopilo, ale to nestačí, je třeba donutit naše vládní představitele, aby se chovali zodpovědně a nelezli nikomu do míst, kde slunce nesvítí.Nikdo nás nikdy nezachránil aniž by nesledoval vlastní cíle. Chovat se neutrálně a vojáky stáhnout domů, aby plnili úkoly v naší zemi. AS není jich málo. Potom bych je považovalů za hrdiny i pokud by se jim nic nestalo.
 • Komunističtní "vzdělanci" tady zase šíří závěry svého "vědeckého" světového názoru. *1* *1* *1*
  • I tvá blbost je boží dar, tak se snaž synu ducha mdlého ať si zasloužíš svých třicet stříbrných od knížete pána.
  • Nevydávej se ty troubo >Hmm< za někoho, čím by jsi nikdy nemohl býti. Takového vykleštěného tura domácího plodí teprve nyní naše školství.
 • Nyní jde o to, poukázat na skutečnost, že čeští vojáci, kteří padli v AFG byli američany reálně obětováni. Byli totiž vysláni na misi, o které si museli myslet, že je 100% bezpečná.
  Jinak by totiž neporušili platné bezpečnostní protokoly a nevystoupili by všichni až na jednoho z obrněného vozidla Dingo. Podle protokolu by měli zůstat minimálně dva, řidič a střelec.

  http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Lic-Daniel-Solis-LL-M-1224/clanek/Smrt-ceskych-vojaku-v-rezii-zpravodajskych-sluzeb-33768
 • Jsem se chtěl zetat: My jsme s Afghánistánem a Irákem ve válečném stavu, že jsme tam poslali naše žoldáky vyvražďovat jinak smýšlející domorodé obyvatelstvo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit