Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jsem přesvědčený, že germáni budou čmoudům refundovat rozdíl v sociálních dávkách pokud odejdou k nám. U nás je dost vlastizrádců, kteří se budou o ta netáhla starat za naše peníze a sami budou bobtnat za státní příspěvky. Negr a čmoud nebude nikdy dobrovolně dělat. Jsou to jenom vyžírkové.Proto by měl být vytvořen zákon, že každý vandrák bude do jednoho měsíce , od příchodu,zaměstnán a to by měla zajištovat nějaká státní agentura.A neziskovky zahnad do ilegality a vyšetřovat jejich dosavadní aktivity.
  • Je sice hezké vykřikovat, že žádného uprchlíka nepřijmeme a dělat ramena, ale bohužel jsme v řiti, páč pokud Němci, Francouzi atd legalizují pobyt negrů na svém území, mohou tito cestovat po celém Schengenu a vybrat si místo, kde chtějí zůstat. Tomu nikdo nezabrání . Tipnul bych si, že za poslední dva roky, přibylo v Praze několik set, možná tisíc čmoudů. To mohu posoudit z vlastní zkušennosti a toho co vidím.
    V menší míře to lze pozorovat i v jiných městech ČR.
    • a kam že je přibili?
  • proč se vždy a všude ptají jen Čechů a zcela ignorují názory Moravanů? To jako že názory jednoho sedmimilionového národa jsou snad lepší a důležitější než názory jiného třímilionového národa, toho budeme jako ignorovat? To jsou asi ty staré bolševické manýry typu "my si uděláme co chceme a vy držte hu..y".
    • Jestli se Vám my, Češi, tolik zajídáme, pojďme si to vyříkat jako v Jugoslávii... Už se těším, až budou paramilitární jednotky etnicky čistit a Vy se budete ještě živý válet na zemi s pár projektily z kalašnikova pod žebry, rád Vás zahrnu buldozerem do hromadného hrobu... Oni si nedají pokoj a nedají.... *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • vy nenávidíte nás Moravany a nejradši byste vymazali jakoukoli zmínku o nás z povrchu zemského. To si vážně musíte léčit své mindráky a komplexy méněcennosti na druhých? Kdyby na vás zadupali Němci nebo Rusové tak se pose..ete a ještě si to před nima poníženě olížete. Ale že my tolerantně dlouhodobě přehlížíme vaše nenávistné šovinistické bláboly, to jste na koni. Inu ubožáku co od vás čekat jiného? *7*

        A jinak ti blahopřeji. Vyhrál jsi titul HLUPÁK ROKU !!!!!
        • Vandruju já tady do Moravanů? Ne - Vy tady vandrujete do Čechů, tak nevím kdo tu má komplex... Samozřejmě že Vás nemá nikdo rád, když neumíte nic jiného než vést ublíženecké řeči a lámat do sebe slivovicu. Vy jste totiž něco jako Romové - pořád jen plnou hubu toho jak se vám ubližuje, ale jakmile se v Praze sejde tak 5-6 Moraváků, okamžitě spolu táhnou za jeden provaz proti bílejm. Když je jich míň, tak to ne, to mlčí, srabi. - Postavte se k tomu čelem, přestaňte pindat a ukažte, že jste lepší. Až bude mít celá Morava HDP jako polovina Prahy a Starobrna se po světě prodá aspoň aspoň desetina toho co Prazdroje nebo Budvaru, tak se Vám přijdu osobně poklonit na Špilas... *3* *2* *2* *2*
          • každý inteligentní člověk se podívá na zprávy i na tenhle článek a vidí že Morava je po všech směrech umlčovaná. A místo aby přiznal že se to děje, tak začne vyhrožovat Jugoslávií a vraždami. Tváříš se že jste mistři světa pořád jen Evropa ubližuje Čechům Němci ubližujou Čechům Rusové ubližujou Čechům Američané ubližujou Čechům ale když se ozve Moravan tak máte nervový záchvat. Musíte se naučit respektovat druhé a přiznávat jim stejná práva jaká požadujete pro sebe. Jinak jste v pozici ženské která si na Václaváku stěžuje "pane policajt ukradli mně tašku" "A CO JSTE V NÍ MĚLA?" "přece třicet peněženek".

            Ani se nedivím Slovákům že se trhli, jinak by také dnes poslouchali d..bilní kecy jak jsou Tatry "české hory" a jak na Slovensku žije 5 milionů "Čechů" Přitom když máte bránit svou zemi stáhnete ocas jak zpráskaní psi a vždy to řeší Morava. Ať Bílá hora 1620 kdy české vojsko zdrhlo a zůstal jen moravský oddíl, nebo 15 březen 1939 Frýdek-Místek který se jediný postavil na odpor postupujícím Němcům. Blbých žvástů to máte tuny ale jak jde o nutné činy...SKUTEK UTEK....tak buď spolu budeme jednat JAKO ROVNÍ S ROVNÝMI ANEBO SE MŮŽE KLIDNĚ STÁT ŽE NÁM DOJDE TRPĚLIVOST A NĚJAKÝM DNES NEVÍM JAKÝM ZPŮSOBEM SE OD VÁS TRHNEM. Nikoho nebaví nechat se pořád ponižovat a urážet...... *7* měli byste se nad sebou vážně zamyslet než to opravdu pos..rete

            http://www.kruhrodu-moravy-slezska.estranky.cz/clanky/deklarace.html
            • Ale drží drží, vy se držíte jak pijavice. Na jednu stranu vám vadíme že se vůbec ozýváme a na druhou bráníte jakékoli zmínce o osamostanění nebo jen zemském uspořádání. Trochu schizofrenie, ne?
            • Než posereme co?? Jako že bychom si udělali ten problém, že by se Morava odtrhla??? Tak jděte, prokrista, vždyť Vás nikdo nedrží. Nic proti většině Moravanů nemám, mám tam i pár přátel, vadí mi jen ti ubrečení a vyvyšující se jako jste Vy. Mám kamarády i na Slovensku a taky jim nemám za zlé, že odešli... nevím o žádných právech, které byste neměl; nebo Vám vadí, že označením "ČESKO", "ČESKÉ ZEMĚ" a "ČEŠI" se běžně míní Čechy, Morava i Slezsko??? A to Vás taky sere, že máte na Moravě Uherský Brod a Uherské Hradiště? Takže Vás utlačují i Maďaři... A že v tom Brodu máte "Českou Zbrojovku" a Slezané přímo uprostřed svého regionu - óóó hrůzo - Český Těšín??? S tou Jugoslávií: to nebylo vyhrožování, ale nanejvýš černý humor, víte? Vy ovšem, jak se zdá, jako všichni "rozhněvaní muži" smysl pro humor postrádáte...

              Jo a mimochodem netykejte mi, nepásli jsme spolu slony, Vy inteligentní, umlčovaný člověče. *1* *1* *1*
  • Postarat by se měly bývalé koloniální mocnosti co si v 19. stol přivlastnily Afriku a měli z toho biliony zisků: Francie, Anglie, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Belgie, také Německo paní Merkelová!
    Na někoho jsem zapomněl?
    Česko ani potažmo Rakousko-Uhersko tam žádné kolonie nemělo!
    Tak vraťte Africe co jste tam nakradli! *16* *16* *16*
    • a proč? Chyba byla, že tam "krást" přestali!!! - Místo, aby odtamtud plynulo bohatství (do našich, Evropských kapes), putuje tam (z našich kapes) tzv. "humanitární pomoc" - Mugabemu a dalším, kteří tam ten binec a bídu způsobili. Jenomže Evropa je dnes natolik vyměklá a zblblá, že sice má nejlepší zbraně v dějinách, kontejnerové pumy, napalm, "čistou" kobaltovou bombu, nervový plyn a jánevím co ještě; dva dnešní bombardéry dokáží způsobit tolik škody jako za 2.sv. války celý bombardovací svaz, ale přesto neumíme zastavit invazi neozbrojených černých tlam na gumových člunech...
      • klasické uvažování zloděje. Dokud jsi kradl ty druhým "je to prý v pořádku". Teď se ti ale jako bumerang vrací tvé minulé činy a to už řveš jaká že se ti chudáku neděje křivda.... *15* *3*
        • Křivda - nekřivda, na to se tu nehraje. Vždy v přírodě i v dějinách vítězí síla; větší ryba sežere menší. Takže pokud něco řvu, tak že ty bubáky na gumových člunech je potřeba hnát přes moře zpátky, a že kdyby se 20 těch člunů hned napočátku potopilo palbou i s čmoudy, žádná "migrační krize" by dnes nebyla, protože by se to rozneslo a ani pašeráci lidí, ani NGOčka by žádné slimáky do člunů nepřemluvili. Nehumánní? Možná - ale účelné a účinné. Nevím o žádných činech, které by se mi vracely (že bych já drancoval kolonie??) a jako chudák se necítím, Vy Bumerangu z Moravy... *3*
  • Bába si je tam pozvala, že se o ně postará a teď by je strkala druhejm. *16* *16*
  • protože žádný uprchlík není. Je jen vychcaná vyžírka přijíždějící parazitovat. Toho čeho se sousední africké země štítí, tady leze a mává mírovým praporkem. Ale je nová doba. Africká verbež rozdělila poklidnou EU. Nikdy ale naprosto nikdy se jim to nedá zapomenou. Musí mít tento fakt pořád na talíři. Jejich zdejší pobyt je třeba jim maximálně znepříjemnit. Aby si pamatovali, že tady nalezli špatně. Tady je čeká jen posměch ústrky a přehlížení. Do konce jejich zpackaného parazitování.
  • Berete zde si zde navzájem přezdívky proto zde lidé končí a tak i já. Na hloupost se nedá jinak reagovat ..............................................
  • O žádné uprchlíky přeci vůbec nejde. A o tom to je! *6*
  • náboženského pomatence, ani jednoho nezaměstnatelného parazita. Možná mně nějaké sluníčko napíše, že jsem rasista ale s tím určitě spokojeně usnu :-).
    • V tom případě by pro vás bylo ideální spáchat sebevraždu, neb alespoň jedno z toho jste vy sám.
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/bretislav-turecek-usa-zustanou-vyjednavacem-mezi-izraelci-a-palestinci-co-skryva-trump--1775282

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit