Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy zde píšete jaký to je Amík, že zabil svoje příbuzné v naší republice. Já neznám v jakém byl jejich příbuzenském stavu, protože jsem článek nečetl ani jsem nezjišťoval jaké má ten člověk kořeny.
    Nemá náhodou tento člověk kořeny z České republiky a nekoluje v něm Česká krev? Pokud ano potom tato republika má opět s ostudy kabát. Čech a zabil své příbuzné.
    • No jo, Američan má příbuzné v Brně. Že by Američani emigrovali z USA do Čechostanu? *2*
      • Zvíře mohl by jsi vědět, že pravděpodobně jeho děd nebo praděd odešel do Ameriky a toto je jeho potomek s občanstvím Americkým. Co tady píšeš za blud, že by emigroval do Čech? Nepřekrucuj události a nesnaž se dělat moudrým.
        • Křesťane, já ho neznám a nemohu ti vyvracet tvůj názor. Nepsal jsem že "on", ale "oni" snad emigrovali do Čechostanu a ještě to bylo formulováno jako OTÁZKA, čili nevím. Nauč se chápat přečtený text a nesnaž se dělat moudrým. *2*
  • už to máš ušito.A takový jsi byl před americkýma soudama frajer.A to bylo pořád odvolání a dovolání.Tady natáhneš ráfy mezi vězeňkou sebrankou.Ani pes po tobě neštěkne. Jak ten poslední potkan z kanálu.
  • Tipickej amík zabíjením si léčí svoje ego
    • přéééééésně, to by se v Rusku nestalo *3*
      • Jistě, tam by ho nejen zabili, ale i sežrali. Jako se to stalo ve skupině lovců na Sibiři. Skupina lovců tam zabloudila a nechcípli hlady tak zabili a sežrali svého tovarišča *12* *16*
  • V politice je také hodně takových co mají problémy s egem...
    • ... ty určitě ne, ve vakuu žádné ego není, ty trotlíku roku :)))
      • lopata nám mluví sama se sebou.Kdo by se s výblitkem své páchnoucí matky též zahazoval?
    • Je to tak. Například takový Šláfenberg dodnes nevydýchal porážku v prezidentských volbách a jeho havloidní pohůnci dodnes blijí nenávist a lži po diskuzích.
      • ... ten nic vydýchávat nepotřeboval, to dělají pouze zdegenerovaní debílkové jako ty :)))
  • Jenom 400 000,- ?
    Jinejm dali zaplatit miliony za daleko míň.
    A ještě ho tady 50 let budeme živit. To bude stát poplatníky dalších 50 milionů. *16* *16* *16*
  • http://www.sorudo.cz/odzbrojeni-spolecnosti/
  • co Američan, to podvodník a vrah...
    • ... co hm, to nevzdělaný bezpohlavní moula, který pokorně ve stresu slouží všem :)))
    • Ale do východostepního primáta má daleko...
      • od tebe se zase tolik neliší, máte hodně společného
  • Amrdólovi hra na debílka nevyšla a z basy už nevyleze. Doufám, že si trest odsedí v USA. České zařízení hotelového typu je pro něj nevhodné. *3*
    • ... u tebe není potřeba doufat, budeš spolehlivě nadosmrti nejprimitivnějším ubožákem :)))
      • josef.servit.9
        Kdepak je dnes Občan Martin?



        Je na školení ve Výzkumu mořské vody.
    • A do cely s úchylnejma .................. *1* *1* *16*
      • ... teda s tvou zdegenerovanou rodinou, dehene :)))
        • ovšem páchnoucí socka a pravidelný výběrčí popelnic je tady naopak v oblibě.Chátra která páchne a ma za rodiče parchanty.Fuj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit