Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/domaci/413512-ruzynske-cekani-na-dalika-skoncilo-dorazil-k-vykonu-trestu.html
  • Tak už se vrátil nebo ne... Vrátil a nastoupil, je to čestný muž, vemte si z něj příklad jako já Simonek, miláček Tiscali.....
  • Za rok se vrátím, vrátím se zas,
    byť sedm moří, dělilo nás!
    • že mu to vůbec někdo povolil,jestli se nevrátí,věřím,že s dotyčnými bude zahájené trestní řízení,toto nemá v naší zemi obdoby
  • bych tedy nejak moc nepospichal. Opravdu to budi dojem ze si jen odskocil ulit kristalovy prachy . Takovy Krejcir , mozna i Kozeny by kdovico za to dali aby je soudili v Cechach. Jeden jak druhy ve vezeni , i kdyz tedy kazdy v trochu jinem. Byt v CZ , uz jsou davno ctihodnymi obcany . viz Pitr napriklad.
  • To má z toho, že je hladovej.

    Kdyby si řekl o deset mega, tak mu je dali bez mrknutí oka.
  • V ČAR je vše možné,zkratka v české absurdistánské republice .Nebo ho někdo požádal o vyzvednutí peněz ze Švajcu.
  • Odskočit ???

    Zítra řekne, že se nemůže vrátit, protože se zranil a je v nemocnici...
    • Jistě za ním během několika dní vyrazí tým "lovců lebek"... *1*
  • chytráku dole. Cestovní doklad lze zadržet pouze po dobu vyšetřování nebo řízení před soudem, či jsou-li shledány vazební důvody. Po vynesení pravomocného rozsudku již soudce nemá právo cestovní doklad zadržet.
    • To si posr/lanci odhlasovali pro sebe? To je jen proto, aby známí odsouzení nemuseli nastoupit do basy. Ukazuje se míra spravedlnosti v tomto s prominutím státě. Jakmile padne rozsudek, tak jdeš čmykat. Pokud se odvoláš. Tak tvoje dokumenty zůstanou soudu do rozhodnutí o odvolání.
      Tady v tomto absurdistáně již je ..................
  • uvidíme jak se frajer vybarví. Jistě má už soud nachystaný manuál a po služební rovině odmění toho trotla který mu ponechal, přes jeho nespolehlivost a vrozené křiváctví cestovní pas. To vše tak, abychom si kdykoliv mohli ukázat na toho holubka ve státní službě beroucího převeliké peníze, ale neplnící si své základní pracovní povinnosti.
  • já se vrátím,nebo já si odskočím na záchod :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit