Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Tohle je fakt šílený. Já si tady říkám, jestli není půjčka 20 000 Kč moc a zvládnu to splácet, když si chci koupit novou televizi a vlastně se spíše přesvědčuju o tom, že ji vlastně nepotřebuju, ale tady se ve vládě půjčují miliardy korun. Já chápu, že je to potřeba, že je to pro lidi. Ale ono je taky důležité, aby ty lidi něco z těch peněz viděli. Všichni. Ne jen některé vybrané skupiny. Ale skutečně všichni.

  • Tahle vláda Babiše kritizovala za všechno a nyní nás ono zadluží na desítky let? Měli by okamžitě odstoupit.

    • Ty dluhy nasekal za své vlády Bureš, který rozdával na všechny strany a hrabal hlavně pro sebe. No a teď se to, halt, musí zaplatit.

      • Zaplatit dalším zadlužováním? Ty jsi moc v počtech dobrej nebyl ,pokud jsi vůbec nějaký studoval.

    • Pravdu máš...

  • gaheris

    Vždyť vláda potřebuje na podporu vítězné ukrajinské armády peníze, to dá rozum že vojna není kojná a zadarmo! 

  • Jen ať si celá vláda vezme půjčku,klidně i vyšší,ale žádám nejdříve zavést  § politickou a trestní odpovědnost pro vládní činitele.A celou tu půjčku musí někdo něčím ručit,třeba celým rodinným majetkem který nesmí být manipulován na bílé koně. A takové zadlužení žádá i nežít si nad poměry jak řekla Pekari,takže aspoň polovinu platů na úroky a pěkně všichni.Nevím proč by naše pravnoučata měla platit za tyhle rozmařilé kšefty.

  • Tak jakožto podporovatel války na Ukrajině, tedy třetí strana. Jsme obětí inflace.No tohle ,ale jde za tebou Fialo!Tak že i ten dluh se týká vlády pětikolky. 

  • To by měl zaplatit Bureš, ten rozhazoval na všechny strany.

    • A důvod? 

  • josef.chmela

    Pokud by si vláda půjčila celkově by nadělala dluhů asi za 700 mld. Zlatý Babiš, diamantoví komunisti a socík.

    • Hlavně ta bída  za "socíku" - fronty na maso každou sobotu,

      člověk nevěděl,  kolik  bude stát ráno benzin,  uhlí  do  kotlů

      domácností podřadné kvality...

      Kdyby nebylo výprodejů vojenských skladů potravin, tak by

      se  tenkrát jeden ani pořádně nenajedl . . . Chleba, co střída

      vypadla po ukrojení z kůrky - mazlavá jak krém na boty...

      Aspoň to  "vepřové ve vlastní šťávě" od armády že v "armádních

      prodejnách" se slevou bylo!

      • Nebýt socíku nemáš čím svítit ty brepto..

      • josef.chmela

        Co to plácáš za nesmysly, ty jsi utekl od Chocholouška? Tyto nesmysly můžeš vykládat pouze spletené mládeži ale ne těm, co tu dobu zažili.

        Nikdy jsem nestál na nic frontu - nechtělo se mi a nebylo to existenčně nutné, nikdy jsem neměl hlad, nikdy jsem neviděl žebráky a bezdomovce, ceny byly relativně stálé, jídlo a bydlení bylo dostupné pro každého, ve výrobě potravin jsme byli soběstační, atd, atd,.......

        • To je jasné, že jste je neviděl (ani nemohl vidět -- byli zavření 

          v kriminálech, v lepším případě na psychiatrii - jako 

          "elementy  práce se štítící"...

          • Tak že ty

          • ... a bydlení dostupné pro každého?

            Nacpali lidem do bytů kdejaké pazdráty,

            prý z důvodu nadměrných metrů rodinám

            či jednotlivcům - majitelům bytu.

            A mohl jste se "ozvat"...

            • Tak jsi pazdrát?

              • Reakce na příspěvek:

                Asi neumíte číst, že . . . 

                • Reakce na příspěvek:

                  No napsal jsi to o sobě tak to je jasné 

  • Je to ta samá vláda co chtěla zastavit zadlužování za Babiše?🤣🤣🤣Ale nezapomenou to na něj hodit 🤣🤣🤣

  • Dva tituly posledních článků: "Fiala: Sankce musí víc bolet Rusko než země, které je uvalují" a "Další dluhy? Vláda možná požádá Evropskou komisi o půjčku 350 miliard korun". 😂 Pod vedením této žlutomodré vlády a fialového teoretika to Rusko na kolena dostaneme!!

  • Proč možná?

    Jsme členy EU - a ta má povinnost jednotlivé země 

    v jejich bídě podpořit!

    • mun.go

      Asi tak jako NATO s článkem 5.

    • 🤣🤣🤣

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit