Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něco pro kavárny…

    http://bleskove.cz/zpravy/4154-sexuolog-uzel-vzkazal-odpurcum-zemana-odkracejte-uz-do-pr-e
    • No to je ten "pravý", odborník přes m.dologii.

      To zase bude IV.cenová na Vysočině jásat, že jejich bývalý štamgast, co teď chlastá s Ovčákem a Mlynářem má takové zastání. *1* *2* *15*
      • No když to srovnám s ožralou Veškrnou.Pořád lepší. *1*
        • Milosh Bubble Bum... to je representace na mezinárodním fóru. *1* *2* *15* *1* *2* *15* *12*
          • Ano je.On to dělá za nás Havel to dělal za sebe.
  • Náš vůdce Putin se nenechá!
  • Kdy bude posledni cast reorganizace v polici. Odchod presidenta policie i ministra vnitra. Uz se tesim. Slachta mel zustat a ne vyuzit nabidky Babise. Uvidime jaky bude vysledek.
    • Třeba nakonec Šlachta sám osobně zatkne tuhého chovance. *1* *2* *15*
  • a to zas budou kotrmelce. Jak se narazí při šetření na nějakého kamaráda kamarádů.To se zas bude přesouvat a slučovat.Jen aby se nevyšetřilo. Chovanče kluku jeden křivá, tobě s policejním prezidentem už nikdo nevěří ani nos mezi očima. Jste takoví dva komedianti. Komedianti co dělají všechno jen "jako". Vždycky jak vylezete na obrazovku je třeba si vás dva představit s klaunskými nosy, kloboučky a károvanými saky. A okřídleným "pane židiteli co je to tam v šapitooo?"
  • ... BIJEC je můj obrovsky úspěšný výsledek deptání primitiva, který to nikdy nepochopí :)))
  • Někde jsou vidět výsledky až po dlouhé době, ale pan Chovanec si svůj nový ouřad pochvaluje již po třetím dnu! Zázrak!
    • ... u tebe není nic vidět ani po mnohých letech, ty dementní trosko :)))
      • Mohl bych Vás milý "Bijče" titulovat celou spoustou invektiv, sprostých nadávek, ale nechce se mi plýtvat časem na něco takového a urážet Váš majestát s IQ nejméně 180°.
        Obdivuji, jak stíháte komentovat všechny příspěvky každý den! To je něco neuvěřitelného!
        No, v tomto pohledu opravdu troska jsem-nestíhám komentovat každý příspěvek a kasat se jaký jsem hrdina.
        PS: Své "bicí" schopnosti můžete uplatnit při zásazích proti nelegálům, což?
  • Ach, ten skvělý premiér…

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/ivan-david-nejvyssi-urednik-zdejsiho-rezimu-prekvapil-nehorazne/
  • ČSSD je pro slušného člověka nevolitelná. Zvláště teď co si tam dosadila toho "rychlostudenta" Chovance a oprýmkovaného Tuhého šéfa cajtů.
    • ... tak jdi směle do toho, ty trapný ubožáku :)))
      • rozhodnut ozmanit tvoje " prispevky " Policii . Jsi ukazkovy priklad zamindrakovaneho tvora . Je jen otazka kdy prejdes od tohoto nesmyslneho zvaneni k necemu dalsimu. Vzhledem k tvoji fyzicke a mentalni kondici nejsi schopen zadneho primeho utoku , ovsem sesmolit nejaky pekelny stroj , to bych nevylucoval. A nekam ho polozit , pripadne alespon to tvrdit do telefonu a vyhrozovat necim , to by jsi schopen byl.
        Takze v ramci narodni obecne bezpecnosti to zitra ucinim. Uz to tady nekdo psal ze by jsi se mel lecit , jsi nebezpecny psychopat , nyni jen ve stadiu invektiv , tak tech 3 - 4 , degen atd , ale to nemusi byt konec. Ta tvoje dalsi kolegyne ze smichovskeho Tesca zacinala patrene stejne jako ty . Takze to oznameni bude pro bezpecnost vsech.
        • ... hlavne předtím nechcípni, primitivní hadráku :)))
        • ... jsem potěšen tvou duševní nemocí, primitive, má trpělivost s dementem skončila :)))
      • zalez do nory páchnoucí oposume! Opíchej svoji matku.Už přešlapuje.
        • ... jo jo, tvá inteligence nepřešlapuje, na ubožáka jako ty nikdy nesedne, jsi neškodný :)))
  • ježišmarjá tak soudruh STB Chovanec je větší grázl než jsme si mysleli.doufám že už tam v lednu nebudou takže nic dalšího nevnikne.
  • U nás v CCCP máme Gulagy a ty jasně platí!
    • To nic není, v DDR mají frau Merkel a zvládají to skvěle *6* *5* *1*
      • ... jsi primitivní NULA :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit