Přejít na výpis diskuzí

Další migranty nechceme, přijali jsme jich ažaž, hlásí Rakousko

28.3.2017 18:21
7 příspěvků

Vídeň chce vystoupit z programu přerozdělování migrantů z Itálie a Řecka. Pokusí se vyjednat s Evropskou komisí výjimku, protože je přesvědčena, že už své závazky splnila. V Rakousku loni a předloni o azyl požádalo celkem 130 000 lidí. Evropská komise už v reakci Rakousko vyzvala, aby plnilo své závazky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak se to na světe mění. Nenechte se proto ovlivňovat momentálními názory, i když vám je média budou tlouct do hlavy vrchem dole. Zítra to může být a nejspíš i bude jinak *1*
  .
  Ze starších zpráv:
  "Rozhodnutí vybudovat plot vyvolalo v Rakousku bouřlivou diskuzi, protože rakouský kancléř Werner Faymann před nedávnem za stejný krok kritizoval maďarského premiéra Viktora Orbána.
  Maďarsko začalo se stavěním plotu na hranicích jako první a sklidilo za to ostrou kritiku z různých koutů celé Evropy. S tím, jak se migrační krize prohlubovala, se ale začaly přidávat i další státy.
 • " "Samozřejmě se nemůže žádná země jednostranně vyvázat z právně závazných rozhodnutí," dodala. Pokud by jednala jinak, pohybovala by se taková země "mimo právní rámec", což by podle mluvčí ze strany komise nezůstalo bez následků"
  .
  Bože ty to vidíš! To pokrytectví evropských politiků. Když se jim zachtělo, přestali respektovat Dublinské dohody. Když se jim zachtělo, podpořili přijetí Řecka do Eurozóny, i když nesplňovalo předepsaná kritéria. Když se jim zachtělo, tak dokonce veřejně podporovali nelegální migraci napříč evropskými státy.

  A tito lidé budou vyřvávat něco o právním rámci? To je víc jak drzost a neomalenost. :-(
 • ubytoval jsem se za Hauptbanhofem v krásné jakoby secesní budově rekonstruovaného hotelu. Letos jsem spal opodál. Tento hotel oblepen pokyny v němčině a arabštině. Uvnitř ubytováni vetřelci. Převážně matky s malými smrady. Všude z oken visí prádlo.Z otevřených oken se ozývají pazvuky a skřeky. V okolí se potulují afričanky s kočárky a smrardy. Tak toto je pomoc? Anexe hezkých hotelů ve prostěch páchnoucích příživníků? Soudruzi asi jste udělali někde chybu. Toto už nikdy ze země dobrovolně nevyštípete.
 • Jen si je nechte...měli jste hlidat hranice.
 • ale trvalo vám to. Než jste přišli na to že nejsou migranti- jsou jen vychcané vyžírky, přicházející parazitovat. Se podíváte po Vídni. Takové to bývalo město. Nyní zejména navečer vylézají paraziti z nor. Smrdí to, vydává to skřeky. A je to tady na obtíž. No uvidíme kluci jak dlouho bude trvat než to sami poženete ven. A svinsky rychle!
  • Jeden je už moc...
 • Nechápu, proč bychom my, potažmo Středoevropané, měli řešit problémy vzniklé jinde a jinými mocnostmi.
  1.Nápravu by měly zařídit především státy, které bohatly ze svých kolonií, popř. zasahovaly do vnitřních věcí těchto.
  2.Pokud někdo zval emigranty, tak ať je živí!
  3.Postavit před mezinárodní soud ty, kteří si z migrace učinili byznys.
  4. Maximálně vycvičit a vyzbrojit ty spousty mladých migrantů, aby si zjednali pořádek ve své zemi sami. (Pokud chtějí lepší podmínky, musí si je zasloužit. Mnoho našich vojáků neváhalo odejít z vlasti bojovat a položit životy za svou vlast!!! Navíc jsme výdaje museli zaplatit SAMI!).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit