Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezpečná země? Před čím nás chce Babiš chránit, sám má ochranku, čeho se asi bojí? Babiš je poseroutka. Schillerová čumí jako prase po první ráně, která neumí ani do deseti počítat.
  • Sliby se slibují, blázni se radují. Áno, bude líp. Komunisti takéslibovali, že si každý bude brát podle své chuti (podle svých "potřeb") a pracovat bude také podle své chuti (podle svých schopnosti, tedy lenoši pracovat nebudou). A zavedli tady východostepní chanát a z občanů udělali nevolníky.
    • taková péče lopaty v oranžové kazajce s koštětem v ruce? No to zas vypadlo moudro. tak šup šup je třeba vyzametat.
  • Čas ukáže, zda se Schillerové podaří naplnit slib, který dávají dosavadní ministři financí pokaždé. Pokud nebude pro to souhlas většiny sněmovny, tak zůstane jenom u slibu. Zjednodušení daní představuje totiž vcelku velkou sadu zákonů, které se budou muset změnit. A kdo je schopen je změnit svými návrhy?? Jenom ti, co dosud vysedávali v Parlamentu, ve vládách a schvalovali dosavadní zákony, které vždy s novou vládou jsou špatné, ale nikdo je zatím nebyl schopen uzákonit tak, aby byly opravdu spravedlivé. Tak Schillerová, ukaž co umíš. Za všechny držím palce.
    • Schillerovou neznám, třeba to myslí dobře. Ale nejde jenom o změnu zákonů, ty pouze vyjadřují určitá pravidla, jejichž zachováváním se dosáhne požadovaného cíle.A ta pravidla mají obecný charakter. Jde o to ta pravidla nejdřív poznat, zformulovat a pak vyžadovat jejich zachovávání. A tak je k tomu třeba mít určité předpoklady. I když člověk zná pravidla pečení chleba a nemá mouku nebo schopného pekaře, tak chleba mít nebude a bude hladovět.
  • Holka po přechodu s účesem 18ti letého diblíka bude mít jistě více starostí se svým egem a image, než s celou státní kasou. Zeťáčka vytáhne z trestního stíhání a navrch mu přihraje nějakou tu státní zakázku. Vše dle hesla: Krade celá rodina. Stejně jako ten otrapa Bureš.
    • Její zeť trestně stíhaný není. A i kdyby byl, nic se tím nezmění. Nebo chcete trestat jako za komunistů celé rodiny?
      • Celé rodiny, co kradou. Pochopitelně, že ano.
    • Ten otrapa si tě může koupit i s celou rodinou,nebud závistivý a vyčkej,nic nejde ze dne na den,jen pitomec jako ty a tobě podobní melou nesmysly.
      • Mě si nemůže koupit nikdo, tebe asi kdokoli , ubožáku.
        Na tebe stačila kobliha.
        • já jsem takový trošku zpomalený tak mně prosím omluvte,trvá mi déle než mi něco dojde,jsem z chudé rodiny a závidíme.
          • Fake
  • Zatím jsou slyšet jen slova. Až skutky nové vlády ukáží co bylo ukryto za Babišovými sliby.
    • Také jsem zastánce vyčkat a až se rok s rokem sejde uvidíme,nelze soudit hned na samém začátku.
    • No začínají ak si počkej
      • stačí co předvedli EET,hlášení DPH, ručení že dodavatel odvede DPH za zákazníka pokud nezaplatí, zajišťovací likvidační příkazy,vyšší daně, samé zesložiťování, obrovský nárůst byrokracie to jsou výsledky ANO vlády
        • To jsou výsledky Sobotkovy vlády, jsi na omylu.
          • V Burešistanu bude ještě hůř, až se začne stát řídit jako podnik a z občanů budou pouzí zaměstnanci podniku, kteří budou pod trestem nuceni plnit příkazy majitele podniku.
  • Poslouchat rozumy toho dementa, musí být dost i na tuhle ozdobu pánských ložnic za zenitem.
    • Zatím jsi jediný kdo se vyjadřuje jako dementt.
    • Ty nemáš ani na to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit