Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen aby v USA nevypukla válka dřív, než v Evropě. Myslím tu občanskou. Hlavně se jí podle ústavy nesmí účastnit americká armáda, pokud se nepletu.
  • Ano vazeny přatelé, v USA je SKUTEČNA brutalita. A mi musime proti ni vážne protestovat. Ani v Rusku se toto nedeje, tam totiz vládne skuteny STÁTNIK.
  • nestydíte se, o tom zabitém nevíte nic, ale je černoch, takže asi bude vinen. Policista, který takto brutálně zasahoval má být potrestán a to velmi přísně, že je v USA rasistická aplikace zákona je více než jisté - neslyšela jsem o tom, že by bílého násilníka na černé oběti soudila porota složená výlučně z černochů, opačně je to obvyklé, není to demokratická společnost a latentní rasismus tam stále je, i když se lidé pomalu mísí.
    V Rusku tomu tak není *3*
    • Už radši běž roztahovat na nádraží, jinak zase nějakou od Deža vyfasuješ, že se flákáš. *1*
      • drž ústa, děláš všem levičákům svým rasismem jen ostudu a navíc nejsi s to ani rozpoznat nick, hlupáku *16* *16* *16*
        • Je to jedna jedna sestřičko.

          Já jsem byla označena za starou komunistku protože se jeden přispěvatel domníval
          že jsem proruská pusinka. Nyní jsi Simčo zažila jaké to je neustále poslouchat
          mužské arogantní urážky. Není to příjemné že?
  • Na videu sice není vidět co se dělo předtím než ho vlekli do auta, ale kdyby jako každý normální člověk zastavil a nijak se nevzpíral zadržení (když určitě nic neprovedl :) ) tak pochybuji že by ho museli zpacifikovat dva policajti násilím.
    Zajímavý že všechny ty keci o diskriminaci vedou pokaždé lidé kteří nikdy nemuseli s těma "chudáčkama" chodit do školy nebo do práce nebo nimi jen být v jednom autobusu. Je rozdíl když je diskriminován někdo kdo měl smůlu a blbě se narodil. Buďme ale upřímní, většina těch co si nejvíc stěžují nato že je někdo diskriminuje si zato můžou sami svým chováním a vystupováním. Když se někdo chová jako stupidní hyena tak nemůže očekávat že sním bude jinak i zacházeno.
    • tak pokud mluvíte o Cikánech, já jsem cikánské spolužáky měla a nemůžu proti nim říci ani ň, měla jsem i sousedy, kde snacha byla Romka a taky - ani ň.
      Možná že ten černoch utíkal proto, že věděl, že ať se děje co se děje, bude mít nepříjemnosti, mluvila z něj zkušenost.

      jako stupidní hyeny se chovají raisti jako celek a proto se nemůžou divit, když tu a tam dostanou na budku
      • Jasně, my už víme, že jsi chodila dvanáct let na základní zvláštní školu. A když ti bylo devět, tak sis vzala svého Deža, který ti teď dělá pasáka. *1* Tak bodejť by sis stěžovala. *1*
        • ano, že to není s tvým intelektem zcela OK je snadno poznatelné, i tvoje vzdšlání tomu patrn odpovídá tak, když nemáš co říci, mlč. Ta a pussy jste z jednoho hnízda a nic na tom nemění to, že zdánlivě zastáváte protichůdná stanoviska *16* *16*
          • Nerozčiluj se Simčo. Jen bude mít radost z toho že tě naštval.
  • Ano, utíkal před policií, takže byl chudáček zřejmě joggovat. A v uších měl sluchátka, takže neslyšel výzvu "Stůj nebo střelím!" Takže ho vlastně zastřelili za to, že žil zdravě a miloval raegge... spravedlivý trest! *1* *1* *1*
  • Jeho právník řekl že nic nespáchal. To je jako důkaz? *2* *2* *2*

    Pokud si přečtete celý článek tak o případu není vůbec nic známo.
    Takže se nedá ani hodnotit.
    • zajímavoé, že příhody z Ruska, o nichž nevíš ani, zda se vůbec staly, hodnotíš jen to fikne.
      • Simčo toto není článek o Rusku tak ho sem netahej.
    • bezregistrace
      jo pozor je tu novej článek o rusku takm se můžeš vyřádit, tady to pro tebe není to je u jůesej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit