Přejít na výpis diskuzí

Další případ policejního násilí rozbouřil Ameriku

4.12.2014 9:12
11 příspěvků

V New Yorku protestovaly tisíce lidí, kteří pokřikovali na policii a zablokovali dopravu na několika místech v centru města. Stalo se tak po rozhodnutí newyorské velké poroty, že neobviní policistu ze smrti podezřelého černocha, který zemřel udušení při zatýkání. Policie tvrdí, že na vině byl špatný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USA v současné době už není nic jiného, než svého času "velký Řím" co taky tak aktivně vrtal do "celého", tehdejšího světa, kde řešil rovněž "své strategické zájmy svobody a demokracie", až se ve svých neřešených problémech začal rozpadat přímo uvnitř vlastního systému...
  • Zastřelit chudáka jako v Americe jako zabít psa, no a čerocha ani......tam rasismus nemají říkají oni ti prolhaní. *11*
  • Hit vánoc, zastřel si svého černocha.
    • stačil by cikán
  • Pokud začnou demonstranti po Majdansku - tedy prý demokraticky - svrhávat Obamu
    a podřezávat policisty je třeba je plněš podpořit.
    Doufám že papaláši z EU budou jezdit do USA a povzbuzovat je k tvrdším akcím.
    Na Ukrajině to přeci mnoho Bruselských lokajů dělalo. *15*
  • Já se spíše divím, že nepropukli nepokoje po zastřelení toho kluka s umělohmotnou pistolkou. Videozáznam jsem viděl a nedalo se to nazvat jinak než okamžitou likvidací a nebo popravou. Velice rychlý, ale naprosto amatérsky brutální zásah policie. Tasit kolty a mačkat spoušť bez přemýšlení. Američtí policajti musí být pod strašným stresem, jinak to nejde vysvětlit. *7*
    Toto nedopadne dobře, nechci být cynik, většina Američanů jsou normální lidi. Ale jejich vlády už desetiletí rozpoutávají chaos a smrt po celém světě. Možná Americe pomůže, když to okusí na vlastní kůži.
    • to maj z tech komixu zlo je potreba znicit uz v zarodku *3*
  • To je normální v emerice,ale pro mě je důležitá zpráva,že si poláci stěžují na reklamu T-mobillu u nás.T-mobil pouze ukázal na skutečnost polského zázraku vývozu špatných a závadných výrobků na export.Jak jsem se přesvědčil tak doma si nechávají kvalitu a ven kvantitu.Všímněte si jak jejich vláda ihned reaguje proti naší,kde máme hlupáka na hlupáka.Dal jsem si práci,kdo je z vlády nejschopnější a 100% bych nedal nikomu.Proto není diskuze pod touto zprávou.
    • Ta reklama naprosto sedí. *1*
      Autorům a Trojanovi palec nahoru !!!
  • šokující *1*
    • Je to kanibalismus ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit