Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud začnou demonstranti po Majdansku - tedy prý demokraticky - svrhávat Obamu
    a podřezávat policisty je třeba je plněš podpořit.
    Doufám že papaláši z EU budou jezdit do USA a povzbuzovat je k tvrdším akcím.
    Na Ukrajině to přeci mnoho Bruselských lokajů dělalo. *15*
  • Já se spíše divím, že nepropukli nepokoje po zastřelení toho kluka s umělohmotnou pistolkou. Videozáznam jsem viděl a nedalo se to nazvat jinak než okamžitou likvidací a nebo popravou. Velice rychlý, ale naprosto amatérsky brutální zásah policie. Tasit kolty a mačkat spoušť bez přemýšlení. Američtí policajti musí být pod strašným stresem, jinak to nejde vysvětlit. *7*
    Toto nedopadne dobře, nechci být cynik, většina Američanů jsou normální lidi. Ale jejich vlády už desetiletí rozpoutávají chaos a smrt po celém světě. Možná Americe pomůže, když to okusí na vlastní kůži.
    • to maj z tech komixu zlo je potreba znicit uz v zarodku *3*
  • To je normální v emerice,ale pro mě je důležitá zpráva,že si poláci stěžují na reklamu T-mobillu u nás.T-mobil pouze ukázal na skutečnost polského zázraku vývozu špatných a závadných výrobků na export.Jak jsem se přesvědčil tak doma si nechávají kvalitu a ven kvantitu.Všímněte si jak jejich vláda ihned reaguje proti naší,kde máme hlupáka na hlupáka.Dal jsem si práci,kdo je z vlády nejschopnější a 100% bych nedal nikomu.Proto není diskuze pod touto zprávou.
    • Ta reklama naprosto sedí. *1*
      Autorům a Trojanovi palec nahoru !!!
  • Hit vánoc, zastřel si svého černocha.
    • stačil by cikán
  • Zastřelit chudáka jako v Americe jako zabít psa, no a čerocha ani......tam rasismus nemají říkají oni ti prolhaní. *11*
  • USA v současné době už není nic jiného, než svého času "velký Řím" co taky tak aktivně vrtal do "celého", tehdejšího světa, kde řešil rovněž "své strategické zájmy svobody a demokracie", až se ve svých neřešených problémech začal rozpadat přímo uvnitř vlastního systému...
  • šokující *1*
    • Je to kanibalismus ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit